Sprawy dot. użytkowników

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez bartoszcze So cze 29, 2019 7:25  Re: Sprawy dot. użytkowników

cwiek napisał(a):A ktoś, kto chce coś skomentować z łatwością wejdzie na forum i bez problemu tutaj sobie skomentuje (o ile nie jest zbanowany ;) )

Tyle że chyba wciąż nie ma opcji rejestracji nowych użytkowników forum.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez krzych Śr wrz 11, 2019 8:43  Re: Sprawy dot. użytkowników

Może jestem nie w temacie ale dlaczego rejestracja nowych użytkowników jest wyłączona ?
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bartoszcze Śr paź 23, 2019 17:59  Re: Sprawy dot. użytkowników

krzych napisał(a):Może jestem nie w temacie ale dlaczego rejestracja nowych użytkowników jest wyłączona ?

znalazłem:
viewtopic.php?p=881383&f=3#p881383
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez pascal Śr paź 23, 2019 19:26  Re: Sprawy dot. użytkowników

Napisze parę słów od siebie.

Owszem Facebook spowodował, że wiele forów (podobno tak się odmienia) tematycznych upadło czy nawet zamknęło się. Tylko, że to było już jakieś 9-6 lat temu. A to forum przeżyło i facebooka i odejście Roberta. W dodatku wydaje się, że Facebook szczyty popularności już ma za sobą.

Ja np nie mam ochoty pisać w temacie F1 ani na facebooku ani na wykopie ani na stronach z disqussem typu "powrótroberta" czy "klub kibiców" - z prostego powodu, tam taki post ginie gdzieś w całej masie innych (ciekawszych bądź zupełnie bzdurnych) postów. Szkoda więc marnować swój czas.

Ja prywatnie ani nie mam czasu ani odpowiedniej wiedzy aby pomagać w tematach technicznych, jedynie jakbym mógł pomóc to wpłacając raz na rok jakąś drobną kwotę (20zł?), bo szkoda by było gdyby to forum umarło.

Zakładam, że jest tu na forum jakiś dział do którego dostęp mają wyłącznie admini. Może oni mogliby podzielić się jakimiś informacjami z pozostałymi użytkownikami? :) W sensie na czym konkretnie stoimy? W czym jest potrzebna pomoc?

W końcu za serwer chyba trzeba płacić? Reklam nawet po wyłączeniu adblocka nie widzę żadnych, więc i to już jest zagadką skąd na to finanse :) (choć ta wiedza akurat mi nie jest do niczego potrzebna :D)

No i ostatnia sprawa, jeśli np dostęp do serwera i wszystkich haseł ma tylko jedna osoba (np Lucas) - to tez nie jest zbyt bezpieczne.

Jednym słowem, apel do adminów, dajcie znać co się dzieje, może znajdą się osoby które będą mogły pomóc. To jest jak najbardziej zrozumiałe, że po tych 10 latach nasze życie się zmieniło i różne inne obowiązki życiowe zabierają tyle czasu, że na działalność hobbystyczno-charytatywną zaczyna go po prostu brakować. Ale w sumie jeżeli to forum ma umierać (a póki nie ma np możliwości nowej rejestracji to tak będzie) to wiele nie ryzykujecie :)

edyta: Już mi się pojawiły reklamy :)
Avatar użytkownika
pascal
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 22:40

Postprzez bartoszcze Pn paź 28, 2019 13:32  Re: Sprawy dot. użytkowników

Czy mógłbym uprzejmie prosić, żeby moderator mający do mnie osobisty nieprzychylny stosunek, nie kierował się tym stosunkiem w stosunku do moich postów? Bo regulamin, zakładam, wciąż obowiązuje, nawet jeśli link do niego nie był ostatnio aktualny.

Obrazek
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez patgaw Pn paź 28, 2019 14:28  Re: Sprawy dot. użytkowników

Dostales drugiego warna za za napisanie 3 raz obrazliwego posta (do jakiejkolwiek grupy osob). Za pierwszym razem skasowalem Ci posta tylko. Z reszta nie pierwszy raz piszesz post drugi raz po tym jak jest skasowany. Mozesz tez te ostrzezenie traktowac jako nagrode za caloksztalt Twoich postow na forum. Non stop kogos posrednio obrazasz, zarzucasz brak logicznego myslenia, czytania ze zrozumieniem itd. Uzytkownicy caly czas zwracaja uwage na to, ale nic sobie nie robiesz z tego, ani z tego ze do tej pory non stop tylko kasowalem Ci posty, a Ty byles na tyle bezczelny ze pisales je po raz drugi. Napisz jeszcze raz tego posta i bedzie 3 warn, odpoczynek i czas na przemyslenia nad swoim postępowaniem.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez bartoszcze Pn paź 28, 2019 14:46  Re: Sprawy dot. użytkowników

Uprzejmie informuję, że nie podano powodu skasowania któregokolwiek z postów, a treść notorycznie kasowanego posta jest zgodna z regulaminem.
viewtopic.php?f=4&t=6772
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez J.P.S. So lis 02, 2019 9:35  Re: Sprawy dot. użytkowników

Czy mogły ktoś nauczyć "nowych" moderatorów jak wystawiać ostrzeżenia? Już drugi dał mi ostrzeżenie z linkiem do postu usuniętego. Nie wiem czego ostrzeżenie dotyczy bo nie ma żadnego uzasadnienia. Dodam tylko, że obaj popierają tutaj powrutowcow, więc ostrzeżenia pewnie dostałem za ....
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez AutoryteT So lis 02, 2019 10:48  Re: Sprawy dot. użytkowników

@up niestety system dawania ostrzeżeń jest dość dziwny, ponieważ nawet jeśli da się najpierw ostrzeżenie za post, a następnie go usunie to i tak go nie wyświetla. Ode mnie ostrzeżenia, które szły dotyczyły jedynie dotykania spraw stricte politycznych bądź bezpośredniego obrażania innych userow. Za "antypowrotuwcowe" posty nikt nie otrzymał ostrzeżenia.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez bartoszcze So lis 02, 2019 10:54  Re: Sprawy dot. użytkowników

AutoryteT napisał(a):Za "antypowrotuwcowe" posty nikt nie otrzymał ostrzeżenia.

patgaw napisał(a):Dostales drugiego warna za za napisanie 3 raz obrazliwego posta (do jakiejkolwiek grupy osob).

Tak tylko :)
(pierwszy raz post zawierał słowo "powrutowcy" jako opis, za drugim razem już go nie zawierał, za trzecim razem nie zawierał nawet informacji jaki o jakiej grupie piszę)

Oczywiście każde "ostrzeżenie" nie zawierało ani słowa wyjaśnienia i odsyłało do skasowanego posta.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez AutoryteT So lis 02, 2019 11:04  Re: Sprawy dot. użytkowników

Bardziej odnosiłem się do JPS, któremu faktycznie jedno ostrzeżenie dałem.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez patgaw So lis 02, 2019 11:20  Re: Sprawy dot. użytkowników

bartoszcze napisał(a):
AutoryteT napisał(a):Za "antypowrotuwcowe" posty nikt nie otrzymał ostrzeżenia.

patgaw napisał(a):Dostales drugiego warna za za napisanie 3 raz obrazliwego posta (do jakiejkolwiek grupy osob).

Tak tylko :)
(pierwszy raz post zawierał słowo "powrutowcy" jako opis, za drugim razem już go nie zawierał, za trzecim razem nie zawierał nawet informacji jaki o jakiej grupie piszę)

Oczywiście każde "ostrzeżenie" nie zawierało ani słowa wyjaśnienia i odsyłało do skasowanego posta.


czego nie rozumiesz w slowie obrazliwe?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez J.P.S. So lis 02, 2019 12:03  Re: Sprawy dot. użytkowników

@ patgaw
A ja za co dostałem?
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez patgaw So lis 02, 2019 12:41  Re: Sprawy dot. użytkowników

Teraz to slabo pamietam mogles pytac od razu, a nie po takim czasie. Ale z tego co pamietam to byl jednozdaniowy post nie wnoszacy do tematu, a jedynie majacy dyskredytowac kogos. Nie wiedzialem ze ten system tak dziala, nastepnym razem bede kopiowac post do powodu.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez J.P.S. So lis 02, 2019 12:50  Re: Sprawy dot. użytkowników

No to super. Czyli nie dowiem się. Wiszą mi ostrzeżenia ale chciałbym wiedzieć za co. A pytam dziś bo dziś zauważyłem.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron