Like'owanie postów

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Czy uważasz, że warto dodać opcję like'owania postów?

Tak
15
75%
Nie
4
20%
Nie mam zdania
1
5%
 
Liczba głosów : 20

Postprzez AutoryteT So gru 16, 2017 18:56  Like'owanie postów

Mam propozycję do rozpatrzenia.
Co wy na to, żeby była możliwość polubienia czyjegoś posta? Czasami wpadają rzeczy, które są śmieszne, albo ktoś napisze wartościowego posta, a taki like mogłoby być swego rodzaju poparciem/odpowiedzią na ten post.

Nie wiem jak wygląda zaimplementowanie tego na forum, ale jeśli jest taka możliwość, to uważam to za dobry pomysł.

Co myślicie?
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez cwiek So gru 16, 2017 19:07  Re: Like'owanie postów

Też o tym kiedyś myślałem. Nierzadko zdarza się, że ktoś napisze coś trafnego, szczególnie łatwo o to w dziale o RK ;)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Gie So gru 16, 2017 20:01  Re: Like'owanie postów

Kiedyś przerabiałem to na jakimś forum. Plusowanie i minusowanie. Przez chwilę to działało. Po jakimś czasie porobiły się grupy które hurtowo minusowały poszczególnych userów. To by miało sens gdyby każdy na forum mógł dać tylko kilka plusów i kilka minusów ale chyba takiego dodatku nie ma.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez J.P.S. So gru 16, 2017 20:49  Re: Like'owanie postów

To może tylko "plusy dodatnie". Wypada wtedy możliwość minusowania "dla zasady"
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Pavlos Le Paul So gru 16, 2017 20:59  Re: Like'owanie postów

Same plusy wydają się odpowiednie, osobiście jako że bywam na różnych forach wiem jakie cuda wynikają z minusowania komentarzy. Takie idealne to by było, jakby jeden plus nabijał się po otrzymaniu iluś ocen pozytywnych.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez marcus9550 So gru 16, 2017 21:37  Re: Like'owanie postów

Zwykła opcja „polub”. Bez żadnych minusów.
Avatar użytkownika
marcus9550
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 17:32
Lokalizacja: Puławy
GG: 450628

Postprzez AutoryteT So gru 16, 2017 23:17  Re: Like'owanie postów

Dlatego proponuje tylko plusowanie/like'owanie wypowiedzi :-) Każdy wie jak to działa :-)

Liczę, że osoby głosujące na nie, a także administratorzy się wypowiedzą :)
Ostatnio edytowano So gru 16, 2017 23:25 przez AutoryteT, łącznie edytowano 1 raz
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez kermit01 So gru 16, 2017 23:24  Re: Like'owanie postów

Plusy jak najbardziej. Ale jak tym jeszcze chciał minusy dla leftbustera :)
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez AleQ N gru 17, 2017 2:29  Re: Like'owanie postów

kermit01 napisał(a):Plusy jak najbardziej. Ale jak tym jeszcze chciał minusy dla leftbustera :)



Bo nie trzyma fanatycznej strony? Przecież uważasz, że Gutowski jest super, więc szkoda czasu na dalsze dyskusję.

F1WM stało się Onetem i to nie ulega wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod ostatnim niusem o Bottasie. Jakiś troll urządził sobie 20 spamujących komentarzy. A moderacja co? ... Bez komentarza.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez cwiek N gru 17, 2017 12:16  Re: Like'owanie postów

Bo nie trzyma fanatycznej strony?


Można nie trzymać fanatycznej strony tak jak @bartoszcze, @kwmb czy wielu innych, ale mieć jakieś sensowne argumenty, a nie tylko #renka #kubicawolniejszy #sirotkinszybszy #takjestbojatakmowie

A moderacja co? ... Bez komentarza.


Tu się zgodzę. Nie wiem, czy to kwestia braku moderatorów czy ich ograniczonego czasu, ale pod tym względem jest fatalnie.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez gregoff N gru 17, 2017 14:17  Re: Like'owanie postów

cwiek napisał(a):
Bo nie trzyma fanatycznej strony?


Można nie trzymać fanatycznej strony tak jak @bartoszcze, @kwmb czy wielu innych, ale mieć jakieś sensowne argumenty, a nie tylko #renka #kubicawolniejszy #sirotkinszybszy #takjestbojatakmowie

A moderacja co? ... Bez komentarza.


Tu się zgodzę. Nie wiem, czy to kwestia braku moderatorów czy ich ograniczonego czasu, ale pod tym względem jest fatalnie.


Na ile mam czas staram się temu zaradzić. Mam pracę, rodzinę i obowiązki więc 24h na dobę nie dam rady. Wywaliłem parę jego postów z głównego tematu o powrocie robcia.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez cwiek N gru 17, 2017 14:29  Re: Like'owanie postów

Mam pracę, rodzinę i obowiązki więc 24h na dobę nie dam rady.

Ja nie mam pretensji do Ciebie czy do Damosa(który też chyba jest modem), że nie wyłapujecie wszystkiego nieprawidłowego 3 minuty po napisaniu. Wiadome, że każdy ma swoje życie, obowiązki itp. :)

Może warto zwiększyć liczbę moderatorów? Zawsze to większa szansa, że wiele śmieciowych postów będzie usuniętych dużo szybciej, a tym samym dyskusja nie będzie schodziła do tak niskiego poziomu jak ostatnio.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez gregoff N gru 17, 2017 15:39  Re: Like'owanie postów

Ja jestem moderatorem raczej z powodów historycznych. Ostatnio byłem na forum aktywny parę dobrych lat temu i straciłem kontakt z chłopakami z serwisu. Ostatnio wchodziłem na forum i widzę, że robi się bagno więc z pewnego przywiązania do nieżyjącego już Marka "Maraza" Roczniaka nie mogłem tego tak zostawić.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron