Logowanie

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez yankess N mar 25, 2007 10:21  Logowanie

Nie wiedzieć czemu, po jakimś miesiącu odwiedzania strony na Operze mam jakieś problemy z logowaniem. Teraz nie moge sie zalogować na stronę główną, a na forum nie działa opcja "autologinu", musze za każdym razem wpisywać login i hasło, kiedy wchodze. 2 miesiące temu logowanie mi nie działało ani na stronie głównej, ani na forum. Dopiero kompletne przeinstalowanie Opery pomogło (musiałm wyrzucić też katalog z "danych aplikacji" w documents and settings). Maraz, jakieś sugestie?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Pieczar N mar 25, 2007 11:03  

Niestety tak jest z Operą. Wystarczy, że usuniesz cookies dotyczące F1WM i już powinieneś się móc ponownie zalogować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream N mar 25, 2007 12:17  

Pieczar napisał(a):Niestety tak jest z Operą. Wystarczy, że usuniesz cookies dotyczące F1WM i już powinieneś się móc ponownie zalogować

Niestety potwierdzam, też miałem
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Maraz N mar 25, 2007 13:18  

A ja mogę tylko dodać, że nie wiem co Operze się nie podoba - wygląda na to jakby po wygaśnięciu cookie (login pamiętany jest chyba właśnie przez 30 dni) następowała jakaś blokada i tylko usunięcie cookie rozwiązuje problem. W IE i FF nie zauważyłem takiego zachowania.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Pieczar N mar 25, 2007 14:13  

Dziwne, bo tylko na tym forum zauważyłem takie coś. A ostatnio nawet nie mam z tym problemów (kiedyś co pare dni musiałem usuwać ciacha).
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez yankess N mar 25, 2007 14:21  

Zrobiłem, jak powiedzieliscie i na forum już nie musze sie co wejście logować. Za to na strona główna nie daje za wygraną...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez im9ulse N mar 25, 2007 17:22  

Yankess napisał(a):Za to na strona główna nie daje za wygraną...

drugie ciastko od "mejn pejdza"
Maraz napisał(a):W IE i FF nie zauważyłem takiego zachowania.

w FF tez tak mialem wystarczylo wywalic ciastka
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez SorakF1 Pt mar 30, 2007 18:45  

Ja od samego początku na forum wchodzę przez Operę. Kiedyś też miałem takie problemy z "ciastkami"(parę miesięcy temu) ale po konsultacji z Marazem problemy się skończyły.
Maraz napisał(a):wygląda na to jakby po wygaśnięciu cookie (login pamiętany jest chyba właśnie przez 30 dni) następowała jakaś blokada i tylko usunięcie cookie rozwiązuje problem

Nie znam się na tym ale nigdy więcej, nic podobnego mnie nie trapiło. :bezradny: :bezradny: :bezradny:
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 8:59  

Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika

Kliknij Tutaj aby spróbować ponownie

Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej


Wyświetla mi się takie coś, gdy chcę się zalogować z Opery. Wiem, że trzeba usunąć cookies, ale dzieje się tak nawet jak nie używam autologinu. Czym to jest spowodowane??
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Maraz Pn maja 14, 2007 9:22  

Nie mam pojęcia - nie modyfikowałem mechanizmu logowania forum, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę cookies. Być może jest to kombinacja różnych czynników w niektórych przypadkach, np. konkretnego usługodawcy internetowego, przeglądarki, ustawień cookies... - nie wiem.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 9:35  

Nie mogłem znaleźć folderu z cookies, więc użyłem takiego oto programu: Cache and Cookie Washer for Opera 1.7. Pomogło :-D .
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Maraz Pn maja 14, 2007 15:22  

W takim razie będę go polecał innym osobom mającym kłopoty z logowaniem w Operze :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez yankess Pn maja 14, 2007 15:42  

Miki1910 C:\documments and settings\użytkownik\dane aplikacji\opera\profile\cache4

dane aplikacji są ukryte, trzeba włączyć pokazywanie foldero ukrytych, lub wpisac to w pasku adresu. Użytkownik to chyba wiadomo, o co kaman. Potem już tylko ctrl+a i shift+delete w folderze cache4
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Miki1910 Pn maja 14, 2007 18:48  

Yankess napisał(a):Miki1910 C:\documments and settings\użytkownik\dane aplikacji\opera\profile\cache4

dane aplikacji są ukryte, trzeba włączyć pokazywanie foldero ukrytych, lub wpisac to w pasku adresu. Użytkownik to chyba wiadomo, o co kaman. Potem już tylko ctrl+a i shift+delete w folderze cache4


Wiem, że są ukryte. Kiedyś nawet usuwałem, ale zapomniałem, że chodzi o folder cache4.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez karolVTEC Wt mar 11, 2014 10:51  Re: Logowanie

Czy to normalne, że codziennie rano muszę się logować na forum, mimo że codziennie zaznaczam opcję, aby forum mnie pamiętało? Bo trochę to irytujące... :?
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron