"ignoruj"

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Cinek N kwi 15, 2007 18:12  "ignoruj"

jest jakakolwiek szansa na możliwość ignorowania jakiegoś usera, tzn żeby w ogóle nie było widać jego postów? na niektórych forach [tak, forach moi mili, nie tak jak mowia zientarscy "forumach"] jest taka możliwość.


a, i jeszcze jedno: ludzie, zadnego systemu ostrzezen, to calkowicie niszczy dobre relacje mod-user :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez gregoff N kwi 15, 2007 18:23  

NIe wiem jak byś sobie wtedy wyobrażał dyskusje jak połowa userów siebie nie widzi... Chyba oszalałeś :-o
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maraz N kwi 15, 2007 18:25  

Standardowa wersja forum phpbb2 tego nie przewiduje i na razie nie planujemy instalować takich dodatków.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez yankess N kwi 15, 2007 18:58  

cinek napisał(a):a, i jeszcze jedno: ludzie, zadnego systemu ostrzezen, to calkowicie niszczy dobre relacje mod-user
Wątpie, bo dopóki nie piszesz idiotyzmów, doputy (tak to sie pisze?) będziesz z moherami w dobrych stosunkach. Poza tym, kto pisze debeilizmy zawyczaj jest też besztany przez innych forumowiczow.

Żeby nie było, że sie wymądżam: wiem doskonale o tym, że sam i to wcale nie rzadko pisze rzeczy nie wnoszący nic do dyskusji, ale jestem pewnien, że nie robie tego nagminnie
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Kubuś Fatalista Śr kwi 18, 2007 18:36  

Maraz może wprowadziłbyś ostrzeżenia ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez fordern Śr kwi 18, 2007 18:55  

dobry pomysl Kubus, ja widzialem gdzies taki skrypt "pochwały i ostrzeżenia w Phpbb2" i mysle ze przydalby sie
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez yankess Śr kwi 18, 2007 19:14  

Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez gregoff Śr kwi 18, 2007 19:53  

Na razie nie wprowadzimy nic takiego... chyba, że nas zmusicie. Paru użytkowników się już stara bardzo :-(
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Mariusz Śr kwi 18, 2007 23:13  

Kubuś Fatalista napisał(a):Maraz może wprowadziłbyś ostrzeżenia ?

Chyba w lutym czy w marcu toczyła się dyskusja już o ostrzeżeniach, o systemie nagany i pochwał. Wówczas uznano, że ta moja inicjatywa doprowadzi do podziałów na forum i nie przyniesie efektów. Więc nie sądzę, aby teraz to było potrzebne.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Cz kwi 19, 2007 8:49  

cinek napisał(a):jest jakakolwiek szansa na możliwość ignorowania jakiegoś usera, tzn żeby w ogóle nie było widać jego postów? na niektórych forach [tak, forach moi mili, nie tak jak mowia zientarscy "forumach"] jest taka możliwość.


i jak by wtedy wyglądała dyskusja ?? to że na innych forach tak jest, a wiem że tak jest , nie znaczy że to super pomysł , co innego jak dyskusja jest o przejsciu gry czy kodach itp tematy . ale po GP ?? może akurat ten kogo niecierpisz napisał coś sensownego i możesz mu odpowiedzieć, a jak go zablokujesz to się o tym nie przekonasz .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron