Sprawy dot. użytkowników

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Lukas N wrz 02, 2018 7:31  Re: Sprawy dot. użytkowników

"Sam studiuję psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu i traktuję studia tylko jako przystanek w zrobieniu sobie kursu na certyfikowanego psychoterapeutę."

Czyż to nie jest ciekawe w tym kontekście? :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Lukas N wrz 02, 2018 13:54  Re: Sprawy dot. użytkowników

Obrazek

Koledze Masterowi chyba puściły nerwy. Jako że mogę upubliczniać to co zostaje wysłane do mnie, niniejszym to czynię :)

EDIT: Gdybyście chcieli sami zapytać czy Kubica faktycznie będzie w Ferrari:
https://www.facebook.com/dominik.piescikowski
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pauree N wrz 02, 2018 13:56  Re: Sprawy dot. użytkowników

W zasadzie to się nie znam, ale... imię i nazwisko też możesz tak po prostu upublicznić? :P

PS. Nie ma co pytać, wszyscy o tym już wiemy!
Ostatnio edytowano N wrz 02, 2018 13:59 przez Pauree, łącznie edytowano 1 raz
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Lukas N wrz 02, 2018 13:59  Re: Sprawy dot. użytkowników

Wszystkie jego dane są publiczne, a jeśli ktoś zamierza mnie obrażać to niech nie liczy, że będę siedział zapłakany w kącie :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez kermit01 N wrz 02, 2018 14:01  Re: Sprawy dot. użytkowników

Kurcze, to jak by odpowiadało powszechnemu przekonaniu kto idzie na psychiatrię ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Pauree N wrz 02, 2018 14:02  Re: Sprawy dot. użytkowników

Tak jak mówię - nie znam się... ale jestem na 90% przekonany, że bezcelowe upublicznianie czyichś danych, które może skutkować jakimś nękaniem danej osoby, nie jest do końca "legalne". Jeśli ktoś tu wejdzie i postanowi sobie pohejtować Mastera -> Dominika... to mogą chyba z tego wyniknąć jakieś nieprzyjemności.

Na Twoim miejscu bym to usunął. Nie dlatego, żeby "bronić" Mastera, ale żeby mieć święty spokój w razie co :)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Lukas N wrz 02, 2018 14:04  Re: Sprawy dot. użytkowników

Szczerze mówiąc trochę niepokojące jest to, że ludzi chorych psychicznie będzie leczył człowiek z takimi problemami z tożsamością, taką koniecznością bycia na głupim forum o f1 i wmawiania ludziom głopot :)

Pauree, skoro się nie znasz, to dlaczego się wypowiadasz? :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pauree N wrz 02, 2018 14:08  Re: Sprawy dot. użytkowników

Lukas napisał(a):Pauree, skoro się nie znasz, to dlaczego się wypowiadasz? :)

Bo jestem Polakiem i mam to w genach 8-)

Rób jak uważasz.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lolek99 N wrz 02, 2018 16:02  Re: Sprawy dot. użytkowników

Co za łeb z tego Mastera, trudno, szkoda go.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez cwiek N wrz 02, 2018 16:25  Re: Sprawy dot. użytkowników

Co on ma z tym wypominaniem kompleksu niskiego wzrostu? Mi na PW kiedyś coś podobnego naskrobał :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez lolek99 N wrz 02, 2018 16:32  Re: Sprawy dot. użytkowników

Dobrze, że nie mówi, ze jesteśmy ciency w butach xd
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez patgaw N wrz 02, 2018 19:47  Re: Sprawy dot. użytkowników

Jako, ze na forum jeszcze jest sporo naiwnych osob, ktore pewnie za pol roku by lyknely info od Mastera, ze RK idzie do Merca, przedstawiam ostateczny dowod, ze to troll:
Na jednym ze swoich multikont napisal, ze RK idzie do FI
viewtopic.php?f=1&t=11906&p=831805#p831805
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez cichy Wt wrz 04, 2018 10:11  Re: Sprawy dot. użytkowników

Lukas, dobra robota - miejmy nadzieję, że to koniec jego kariery na tym forum.. taki ostateczny :wink:
Sam nie mogę uwierzyć, ile to ludzi szło ślepo za nim, przez te wszyyyystkie lata.

cichy, jesteś tu od wielu lat głównym pieniaczem, więc moje 2 rady:

o to, to, to to! Ja sobie wypraszam :lol: Cztery lata byłem hejtowany za kibicowanie bykom, odbiło się to na mnie! Master mi może pomoże..
dystans mode: on, co do tej wypowiedzi + wciąż uważam, że moje ostrzeżenie zostało mi przyznane niesłusznie : )
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Lukas Wt wrz 04, 2018 21:07  Re: Sprawy dot. użytkowników

Robota wykonana dzięki nowym modom oraz waszej czujności, o to mi chodziło we wcześniejszych postach. Aczkolwiek skoro tak bardzo zabolał go ten ban to patrząc na wszystko co się działo wcześniej, wydaje mi się, że jeszcze nam uprzykrzy życie, no ale jakoś sobie z tym poradzimy ;) Najważniejsza kwestia z nim związana została rozwiązana w każdym razie.

Co do ostrzeżeń, jak to szło, po trzecim razie się kasuje nie? :-D
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez kermit01 Śr wrz 05, 2018 6:14  Re: Sprawy dot. użytkowników

To pod jakim nickiem jeszcze występował oprócz Franceso?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron