Sprawy dot. użytkowników

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez hideto So mar 13, 2010 16:29  Re: Sprawy dot. użytkowników

i że tak jeszcze dodam, co mnie najbardziej wkurza... chociaż może nie... po prostu mi ręce opadają...

zawodnik X wygrywa wyścig, mija 10 minut od podium i w dziale kierowców i zespołów w temacie zawodnika X pojawia się masa postów w stylu 'no no zwycięstwo co to moze oznaczać' itp itd... typowe rozmienianie się na drobne, pisanie dla samego pisania, niedługo ludzie zaczną tam dopisywać rzeczy na zasadzie 'no i kolejny wyścig za felipe massa'

bez sens i potem szukając jakichś ciekawostek o kierowcy, zamiast przedrzeć się przez np 10 stron ciekawych informacji jakichś większych podsumowań itp itd, trzeba przedrzeć się przez 60 stron gówna.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pepik So mar 13, 2010 16:32  Re: Sprawy dot. użytkowników

smylas napisał(a):
Pepik napisał(a):To społeczność tworzy forum a nie moderatorzy.

Szkoda tylko że "społeczność"(albo choć jakaś garstka osób z forum) nie ma żadnego wpływy na podejmowane decyzje w sprawie forum.

Tylko, że ja miałem na myśli bardziej to, co napisał powyżej Chmiel, że jeżeli dana osoba ma choć trochę oleju w głowie, to powstrzyma się przed wypisywaniem bzdur w poszczególnych tematach. Zwiększy się przez to wartość merytoryczna wypowiedzi na forum oraz zmniejszy praca, którą muszą wykonać moderatorzy.

Co do podejmowania decyzji: no niestety, ale demokracja rządzi się takimi a nie innymi prawami. Ogół podejmował decyzje... w starożytnych Atenach :P
Ostatnio edytowano So mar 13, 2010 16:34 przez Pepik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez smylas So mar 13, 2010 16:34  Re: Sprawy dot. użytkowników

hideto napisał(a):wiesz, ja rozumiem że jako jeden z naczelnych spamerów i zaśmiecaczy jesteś przeciw.


Tak, szkoda tylko że w tych temat których dotyczy dyskusja udzielam się bardzo rzadko(no ale oczywiście po co sprawdzać lepiej od razu prowokować :wink: prawda naczelny prowokatorze ? :-) ), to raz dwa: jeśli faktycznie byłbym takim spamerem to raczej moderatorzy usuwali by mi każdy post jaki napisze a ja sam byłbym po kilku "urlopach" od forum :-)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Krystian792 So mar 13, 2010 16:54  Re: Sprawy dot. użytkowników

Wprowadźcie tygodniowy zakaz pisania po rejestracji w działach Formuła 1 to nowi użytkownicy może trochę ogarną się z spamem w nich, ponieważ sytuacji w których użytkownik rejestruje się, a parę minut pisze bezsensowny post nie związany z danym tematem dyskusji trochę by się zebrało.

Przykłady:
Dyskusja na temat koła w bolidzie Kubicy, a tutaj taki post w którym nawet nie wiem o co chodzi:
dez75 napisał(a):tak poza wszystkim, jakiego kalkulatora używacie? co do przewidywań? :lol: czyste spekulacje


Temat Zdjęcia/Tapety Kubicy, a tam:
er5 napisał(a):A może tak mały Robercik obok komputerka? :))

http://www.oldmodels.pl/minichamps-f109 ... -5610.html


Sytuacja w działach o grach wcale nie jest lepsza, ponieważ sytuacja przedstawia się następująco:
rejestracja > temat Setupy > "ma ktoś setupa...", a wcześniej jest pełno stron z odpowiedziami.
Podpis na urlopie.
Avatar użytkownika
Krystian792
 
Dołączył(a): So sie 29, 2009 17:44

Postprzez Kajek So mar 13, 2010 16:59  Re: Sprawy dot. użytkowników

Wprowadźcie tygodniowy zakaz pisania po rejestracji w działach Formuła 1 to nowi użytkownicy może trochę ogarną się z spamem w nich, ponieważ sytuacji w których użytkownik rejestruje się, a parę minut pisze bezsensowny post nie związany z danym tematem dyskusji trochę by się zebrało.


Akurat największy problem to stali "spammerzy" co nie hideto? 8-)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez hideto So mar 13, 2010 17:02  Re: Sprawy dot. użytkowników

Kajek napisał(a):
Wprowadźcie tygodniowy zakaz pisania po rejestracji w działach Formuła 1 to nowi użytkownicy może trochę ogarną się z spamem w nich, ponieważ sytuacji w których użytkownik rejestruje się, a parę minut pisze bezsensowny post nie związany z danym tematem dyskusji trochę by się zebrało.


Akurat największy problem to stali "spammerzy" co nie hideto? 8-)

true... true...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez George So mar 13, 2010 23:03  Re: Sprawy dot. użytkowników

Do moderatorów: zamiast się bronić, że jak usuniecie jednego durnego posta to pojawiają się 2 kolejne i się w związku z tym wam nie chce to proponuję, abyście przestali się bawić z użytkownikami piszącymi debilne posty... jak po dobroci nie działa to siłą i bez żadnego ale dawać ostrzeżenia, a jak i to nie pomoże to banować z premedytacją.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Karol N mar 14, 2010 15:02  Re: Sprawy dot. użytkowników

Tematu o GP Bahrajnu to dziś może lepiej wogole nie otworzymy?
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Maly-boy N mar 14, 2010 15:18  Re: Sprawy dot. użytkowników

może teraz jest zasada ,że temat o GP otwiera się dopiero po 2 godzinach i 15 minutach po wyścigu :???:
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez deeze N mar 14, 2010 15:26  Re: Sprawy dot. użytkowników

Pierwsi odzywają się zazwyczaj Ci, którzy mają najmniej do powiedzienia...
A tak mniej agresywnie, to spokojnie, wiemy co robimy. Poza tym - możecie mi powiedzieć co to za różnica, czy napiszesz coś na forum 30 minut wcześniej, czy później?
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Arti N mar 14, 2010 16:54  Re: Sprawy dot. użytkowników

Nie chcę się wcinać, ale mam pytanie czy to prawdziwy Kuba Giermaziak?
memberlist.php?mode=viewprofile&u=3942
F1 Seven...
Avatar użytkownika
Arti
 
Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 17:42
Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Postprzez Karol N mar 14, 2010 16:56  Re: Sprawy dot. użytkowników

Na niby :-)
Przejrzyj chociaż jego temat i posty to sie dowiesz.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Piru N mar 14, 2010 21:57  Re: Sprawy dot. użytkowników

viewtopic.php?f=1&t=7750&view=unread#unread

cel szczytny, ale z takim wykonaniem...
Piru
 

Postprzez AutoryteT N mar 14, 2010 22:20  Re: Sprawy dot. użytkowników

Arti napisał(a):Nie chcę się wcinać, ale mam pytanie czy to prawdziwy Kuba Giermaziak?
memberlist.php?mode=viewprofile&u=3942


Tak, oprócz tego jest zarejestrowana Natalia Kowalska, oraz nasz ulubiony, były komentator Polsatu :)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Piru Pn mar 15, 2010 21:19  Re: Sprawy dot. użytkowników

Widzę, że zapadła moda na avatary z cieszącym się Fernando.Na razie doliczyłem się 4.Jako, że jak czytam posty częściej patrze na avatary niż login staje się to uciążliwe. :???:
Piru
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron