Raportowanie spamu

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Maraz Pt lis 23, 2007 17:55  

Yankess napisał(a):Maraz, widać, bardzo sie ostatnio bardzo się starasz o utrzymanie porządku na forum, choć przed dodaniem funkcji raportowania niezbyt często to robiłeś...

Sekret tkwi w tym, że zwykle nie mam czasu na czytanie wszystkich nowych postów na forum. Przy systemie raportowania jest jedno konkretne miejsce, gdzie widać zgłoszone nieprawidłowości i w ten sposób szybko można zająć się nimi bez konieczności śledzenia wszystkich dyskusji :) Dla moderatorów i administratora jest to spore ułatwienie.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez yankess Pt lis 23, 2007 18:31  

Hehe, a tak sie bałeś, ze co 2 post będzie notowany. Jednak funkcja sie sprawdza :-P
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Maraz Pt lis 23, 2007 19:06  

Nigdy nie wiadomo, jak sprawdzi się dane rozwiązanie w praktyce :) Na szczęście ten moduł raportowania co znalazłem jest bardzo fachowo zrobiony i dosyć rozbudowany.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez dex N lis 25, 2007 22:27  

ja bym powiedział żeby każdy sie zastanowił co pisze wtedy spamu nie bedzie i już :) kropka :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Darondi Pn lis 26, 2007 17:43  

dex napisał(a):ja bym powiedział żeby każdy sie zastanowił co pisze wtedy spamu nie bedzie i już :) kropka :)


Nie każdy taką funkcję otrzymał :-D

A może niech będzie taki nowy user, założmy FIA (:P) i będzie śledził takich lamerów i usuwał cały SPAM...? Zakładając, że praca charytatywna :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron