Zlot forum WM

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Zlot WM - dobrze czy źle.

Bardzo fajny pomysł.
142
70%
Taki sobie.
40
20%
Bardzo zły.
20
10%
 
Liczba głosów : 202

Postprzez rolnik sam w dolinie Pn mar 15, 2010 14:15  Re: Zlot forum WM

misiakow napisał(a):
I według mnie Łódź / Warszawa to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Też jestem tego samego zdania.
Z każdej mieściny pociąg/autobus do Wawy/Łodzi kursuje.

w takim razie wychodzi że Ostrołęka jest totalnym zadupiem (nie zaprzeczam oczywiście) ale do dworca PKP mam bliziutko i pociągi jedynie do warszawy śmigają, o bezpośrednim połączeniu autobusowym z Łodzią też nie ma co myśleć
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Angulo Pn mar 15, 2010 16:38  Re: Zlot forum WM

Czyli Śląsk to nie zadupie? U nas w Lbn bynajmniej meneli tak nie widać na dworcu.

Śląsk - zadupie? Chyba Ci się coś poprzestawiało w twojej główce Szanowna Pani.
Najlepszym miejscem do zlotu to wg mnie będzie wyścig na Węgrzech i tyle ode mnie. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Piru Pn mar 15, 2010 16:39  Re: Zlot forum WM

Tylko kto tam pojedzie?Akurat aktualnie na bilet mnie nie stać.
Piru
 

Postprzez hideto Pn mar 15, 2010 16:41  Re: Zlot forum WM

George napisał(a):
misiakow napisał(a):
I według mnie Łódź / Warszawa to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Też jestem tego samego zdania.
Z każdej mieściny pociąg/autobus do Wawy/Łodzi kursuje.




Jeśli chodzi o Łódź to było tu już kiedyś o tym mówione :P Może i centrum Polski i dojazd w miarę dobry. Spotykacie się w Łodzi i co? To jest jedna wielka czarna dziura :D Jedynym miejscem w Łodzi gdzie coś się dzieje to Manufaktura. Ja sam mieszkając w Łodzi twierdzę, że Warszawa jest lepszym rozwiązaniem :twisted: :-D

potwierdzam, nawet na karting nie ma gdzie iść... zlot w łodzi = jedno wielkie picie ;p

a tak szczerze mówiąc, całego forum nigdy nie zbierzecie, robienie takich zlotów sensu nie ma, zawsze ktoś zawiedzie, nie bedzie mu pasowało albo ktoś go nie puści. Nie lepiej zrobić sobie jakieś mini zloty ? 10 osób które w jakiś tam sposób brdziej się lubi w wakacje umawia się na jakiejś działce by przy grillu obejrzeć GP wypić kilka oranżad i zjeść parę kiełbasek... :]
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez misiakow Pn mar 15, 2010 16:44  Re: Zlot forum WM

zlot w łodzi = jedno wielkie picie ;p

a czy to źle? :-D
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Piru Pn mar 15, 2010 16:49  Re: Zlot forum WM

Można by wprowadzić rotację.Bylibyśmy mądrzejsi od FIA :-P
Załóżmy w tym roku w Lublinie, za rok w Szczecinie, za 2 w Poznaniu.myślę, że to by się sprawdziło zwłaszcza, że przybywa nowych użytkowników.
Piru
 

Postprzez hideto Pn mar 15, 2010 16:49  Re: Zlot forum WM

no ja wolałem się z kumplami zforum spotkać pod krakowem na działeczce. Wypić kilka piwek pogadać, następnego dnia skoczyć do krk na tor kartingowy, obejrzeć w niedzielę wspólnie GP, a nie leżeć w czyimś mieszkaniu pod ścianą kompletnie zalany.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Piru Pn mar 15, 2010 16:51  Re: Zlot forum WM

hideto napisał(a):spotkać pod krakowem na działeczce. Wypić kilka piwek pogadać, następnego dnia skoczyć do krk na tor kartingowy, obejrzeć w niedzielę wspólnie GP


Nie no, rozmarzyłem się :rozpacz:
Piru
 

Postprzez misiakow Pn mar 15, 2010 16:51  Re: Zlot forum WM

Hid Ty lepiej się nie wybieraj na żaden zlot. Chmara userów Cię publicznie ukamieniuje za Twoje posty :twisted:
Pomysł Piru z rotacją w sumie nie jest zły. Tylko problemem będzie ustalenie pierwszego miasta :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez hideto Pn mar 15, 2010 16:59  Re: Zlot forum WM

misiakow napisał(a):Hid Ty lepiej się nie wybieraj na żaden zlot. Chmara userów Cię publicznie ukamieniuje za Twoje posty :twisted:
Pomysł Piru z rotacją w sumie nie jest zły. Tylko problemem będzie ustalenie pierwszego miasta :)

nawet nie miałem zamiaru ;-) tzn na zlot f1wm nie miałem zamiaru jechać ;P jeśli znów zostanę zaproszony przez chłopaków z formula1.pl to sie nawet nie będę zastanawiał ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez George Pn mar 15, 2010 17:03  Re: Zlot forum WM

hideto napisał(a):potwierdzam, nawet na karting nie ma gdzie iść...



W zeszłym roku na parkingu przy M1 trochę opon dali i można było jeździć. Czy w tym roku też będzie taka możliwość to nie wiem bo dawno tam nie byłem więc nawet nie wiem czy to jeszcze tam jest :P Ale jeśli chcecie się wszyscy naraz wbić na ten "torek" to zapomnijcie :D
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Mexi Pn mar 15, 2010 17:59  Re: Zlot forum WM

misiakow napisał(a):
zlot w łodzi = jedno wielkie picie ;p

a czy to źle? :-D


Własnie to samo miałem powiedzieć, a czy to źle? :D

U nas tor jest jakiś na drodze do Częstochowy i podobno jakiś gdzieś na Widzewie koło Indesitu ;P
Zresztą, powiedzcie, co chcielibyście na zlocie?
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez George Pn mar 15, 2010 22:46  Re: Zlot forum WM

Również na Widzewie na parkingu TESCO jest lub był. Tylko już elegancki a nie jak ten przy M1.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Arti Wt mar 16, 2010 7:30  Re: Zlot forum WM

Ja chcę na śląsku, a dokładnie w Rybniku :)
F1 Seven...
Avatar użytkownika
Arti
 
Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 17:42
Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Postprzez Twarzer Wt mar 16, 2010 9:48  Re: Zlot forum WM

Wow 5 lat zajela odpowiedz?

Jezeli byloby na lubelszczyznie badz w Wawie to molgbym zaszczycic swoja obecnoscia ;). Tylko zeby to bylo w jakims rozsadnym przedziale, coby studenci byli po sesji, a przed kampania wrzesniowa.

Nie ma jakichs pokazow bolidow w tym roku typu Renault Roadshow?
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron