Zlot forum WM

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Zlot WM - dobrze czy źle.

Bardzo fajny pomysł.
142
70%
Taki sobie.
40
20%
Bardzo zły.
20
10%
 
Liczba głosów : 202

Postprzez SPIDER Wt mar 16, 2010 22:19  Re: Zlot forum WM

Nie ma co się licytować i przekrzykiwać, kto gdzie chciałby zlot. I tak wszyscy się nie pojawią, tylko raczej skromna grupa.

Wszystko jest w trakcie realizacji, także trzeba uzbroić się w cierpliwość.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pepik Śr mar 17, 2010 12:50  Re: Zlot forum WM

Zauważyłem, że większość z was za najważniejszy problem uznaje miejsce ewentualnego zlotu. Chyba tylko jedna osoba dostrzegła inny problem, którym jest termin takiego spotkania. Wydaje mi się, że w grę wchodzą wyłącznie lipiec oraz sierpień. Dlaczego? Otóż po pierwsze są to miesiące wakacyjne, wolne od zajęć szkolnych, studiów a także pracy. Po drugie w tym czasie jest niemal gwarancja pewnej i ładnej pogody. Po trzecie latem jest więcej możliwości spędzenia czasu i spokojnie można być gdzieś na zewnątrz do późnych godzin wieczornych.

No i nigdy nie wyjdzie tak, że na taki zlot zjedzie się spora grupa ludzi. Osoby z Wrocławia niechętnie spojrzą na wyjazd np. do Rzeszowa, Olsztyna czy Szczecina. W drugą stronę to samo. W sumie w Warszawie jeszcze nie byłem... :nieśmiały: :hmm:
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez deeze Śr mar 17, 2010 13:39  Re: Zlot forum WM

Najgorsze jednak to Pepik, że wakacje to też czas wyjazdów i trzeba jednak ten termin wcześniej znać, żeby przynajmniej móc (jeśli to tylko możliwe) odpowiednio sobie rozplanować całe wakacje.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez cichy Śr mar 17, 2010 14:48  Re: Zlot forum WM

Hmmm... priorytetem musiałoby być to, że zlot odbywa podczas jakiegoś GP.. i mamy dostęp do TV :P
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Kajek Śr mar 17, 2010 17:19  Re: Zlot forum WM

cichy napisał(a):Hmmm... priorytetem musiałoby być to, że zlot odbywa podczas jakiegoś GP.. i mamy dostęp do TV :P

laptoka z LT gratis :D
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez cichy Śr mar 17, 2010 17:29  Re: Zlot forum WM

nie no, bez przesady.. ale fajnie by było zrobić jak spotykają się fani na mecze jakieś ważniejsze. Wynajmują lokal i wio. Dwa lata temu chciałem zrobić coś takiego i nie miałem problemu ze znalezieniem lokalu, nawet za przystępną cenę.. jednakże akcja miałaby się odbywać w 3mieście co nie pasowało wielu osobom i plan spalił..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Pepik Śr mar 17, 2010 18:58  Re: Zlot forum WM

Zgadzam się deeze, że wakacje to czas urlopów i wyjazdów przez co trudno może być coś zorganizować.
Jednak wydaje mi się, iż w okresie letnim i tak jest największe prawdopodobieństwo sukcesu takiego przedsięwzięcia.
No i wiadomo, że termin takiego spotkania powinien być znany przynajmniej na 1-2 miesiące do przodu. Zakładam, że byłby to po prostu jeden z weekendów GP, chociaż niekoniecznie tak musi być. Inaczej - nie musi to być główne kryterium.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez deeze Śr mar 17, 2010 22:27  Re: Zlot forum WM

Zdecydowanie jednak weekend GP tutaj pasuje :) Do tego jakieś 'atrakcje' itd. Ale mówię, uzbrojcie się w cierpliwość, z pewnością będziemy chcieli jak najwcześniej ogłosić terminy itd., ale nie wszystko zależy od nas.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Pokwa Śr mar 31, 2010 0:16  Re: Sprawy dot. użytkowników

Czy odbył się kiedykolwiek zlot forumowiczów Wyprzedź Mnie?
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Piru Śr mar 31, 2010 9:14  Re: Sprawy dot. użytkowników

Nie odbył się choć był w planach.Mam nadzieję, że teraz się odbędzie

PS.Nie ten temat :wink:
Piru
 

Postprzez smylas Śr mar 31, 2010 11:18  Re: Zlot forum WM

A pitlane park i akcja z plakietkami dla userów? :-P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez cichy Śr mar 31, 2010 11:26  Re: Zlot forum WM

a tak może drażniący temat poruszę..

ale czy zlot nie mógłby się odbyć właśnie w jakiejś knajpie, barze.. gdzie całościowo byłby wynajęty dla nas, telebim.. powtórka najlepszych momentów 5 ostatnich sezonów.. czy coś..

.. albo nawet gdyby jakiś pitlane był.. to też jakoś jedną kupą na niego wbić a potem udać się do miejsca gdzie usiądziemy pogadamy? Na pewno są to wydatki finansowe.. ale WM na pewno nie dopłaca do interesu a można by też przecież zrobić zrzutę :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Twarzer Śr mar 31, 2010 22:35  Re: Zlot forum WM

No jakby organizowac, to faktycznie lepiej na powaznie i przez zrzute. Wtedy zamiast miliona osob obiecujacych przybycie i nastepnie 10 osob na miejscu, ma sie od razu klarowna sytuacje ile ludzi sie pojawi, bo bedzie oplacone.

Mozna wlasnie tak jak wspomniano, wynajac knajpe, co do powtorek - gdyby zlot rozlozyc na np. caly weekend, moznaby urzadzic jakis 2-3godzinny pokaz nagran czy cus w tym stylu (ale tez bez przesady, bo przeciez kazdy moze sobie w domu poogladac rzeczy).

Przy zrzucie mozna jakies koszuli zrobic dla uczestnikow , moze jakies plytki z fajna zawartoscia, czy cos w tym stylu.

Organizacja zlotu w weekend wyscigowy z pewnoscia by dala calemu zlotowi punkt kulminacyjny - obejrzenie wyscigu, ale sam zlot musi byc zaplanowany w takim czasie, aby jak najwiecej ludzi moglo sie na nim pojawic.

Grunt zeby bylo to wszystko w miare przemyslane i bylo troche atrakcji (ale znowu nie wszystko uckane atrakcjami, ze nie mozna nic innego robic), bo zalewanie sie do nieprzytomnosci to, jak juz zostalo wspomniane, troche slaby pomysl (zwlaszcza jak ma byc mlodziez niepelnoletnia, w koncu nie mozna demoralizowac :twisted: - chociaz przy zrzutce przed zjazdem, ten problem by sie akurat chyba jako tako rozwiazal?) jak na zlot fanow F1 z forum.
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez ToBi So cze 05, 2010 14:16  Re: Zlot forum WM

Jakas rekatywacja ? :grin:
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez cichy So cze 05, 2010 21:21  Re: Zlot forum WM

pytanie, kto by preferował finał w Trójmieście?

chciałbym żeby kilka osób dało znać.. jeśli uzbiera się chociaż 15 osób to mogę zadziałać w jednym miejscu (2 telebimy, 4 telewizory)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron