Zlot forum WM

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Zlot WM - dobrze czy źle.

Bardzo fajny pomysł.
142
70%
Taki sobie.
40
20%
Bardzo zły.
20
10%
 
Liczba głosów : 202

Postprzez Figo Cz cze 10, 2010 20:48  Re: Zlot forum WM

Ano racja. Z tego co widziałem to bardzo dużo ludzi z WM wybiera się na ten event. Powinniśmy tam coś zorganizować :wink:
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez cichy Cz cze 10, 2010 21:04  Re: Zlot forum WM

a nie uważacie, że z logistycznego punktu widzenia zlot w poznaniu prezentuje się gorzej?

chodzi mi tu o to, że Ci będą dojeżdżać, Ci już będą po pokazie, Ci w kolejce a Ci już nawaleni śpiewać w jakimś pubie. A tak to przyjeżdżamy, idziemy razem tu i tam, potem idziemy się napić i "powymieniać" opinie :wink:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez deeze Cz cze 10, 2010 23:30  Re: Zlot forum WM

A kto powiedział jedno za cenę drugiego? :-)

Jak mówię: oficjalny, zorganizowany przeze mnie zlot będzie na pewno, tylko chciałem się upewnić czy dobrze kombinuję i jak na razie widzę pozytywne głosy. Niestety chyba jednak nie będzie on w październiku, a jeśli już, to na wątpliwe GP Korei (24.10). Bardziej jednak bym celował w Brazylię tydzień później lub Abu Zabi w następny weekend.

Co nie zmienia faktu - przecież możemy się i w Poznaniu zorganizować i jakiś zlot również zrobić. Nie będzie on jednak zastąpieniem tego głównego. W każdym razie co najważniejsze - dostałem pomysł, żeby pójść też na tor gokartowy w Poznaniu - podobno profeska, a i uczestniczy w "Red Bull As w Karcie"... ale pozwolę sobie zauważyć, że Ci, którzy faktycznie się łudzą, że wykręcą w ciągu (nawet) pół godziny jazd najlepszy czas to sądzę, że bujają w obłokach :) Tory kartingowe mają swoją specyfikę, wliczając w to same gokarty i wiem jak to wygląda chociażby na Racing Center Warsaw. Trzeba wyjeździć się odpowiednio i nauczyć toru, żeby 'przygrzmocić' czasem ;-). W każdym razie - potrzeba nam osoby operacyjnej, która byłaby teraz na miejscu i wszystko przyklepała.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Mexi Cz cze 10, 2010 23:43  Re: Zlot forum WM

deeze, a nie idzie zrobić zlotu jakoś do września włącznie? :P
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez deeze Pt cze 11, 2010 13:35  Re: Zlot forum WM

Nie idzie ;P
Tzn. możecie sami zrobić, ale mnie w to nie wmieszacie. Jak mówię termin jest elastyczny, ale tylko w tych trzech terminach :P Innej opcji nie widzę, bo nie będę miał możliwości ogarnięcia tego. Do września zapraszam zatem na mini-zlot w Poznaniu, w lipcu ;-)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez cichy Śr cze 23, 2010 11:57  Re: Zlot forum WM

deeze i jak ze zlotem? ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Angulo Śr cze 23, 2010 13:45  Re: Zlot forum WM

cichy napisał(a):deeze i jak ze zlotem? ;)

Nie poganiaj tak... Nie bój się, do czasu zlotu nie zacznie lubić Red Bulla. :D
Jednak na poważnie się zastanawiam, czemu tego zlotu deeze nie zrobiłby w wakacje? :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez SPIDER Śr cze 23, 2010 13:49  Re: Zlot forum WM

Boże, Piotrowi pasuje po wakacjach, przecież pisał o tym. Jeśli ktoś czuje się na siłach, to może zrobić zlot w wakacje. Jest Roadshow za chwilę, tam można coś zorganizować, bo na pewno pojawią się jacyś forumowicze. Kwestia odpowiedniego dogrania i będzie akurat.

Nie wiem, dlaczego wszyscy liczą na Piotra, kiedy ten zaznaczył, kiedy mu pasuje.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez cichy Śr cze 23, 2010 14:31  Re: Zlot forum WM

a ja nikogo nie ponaglam, zależy mi tylko, żeby dostać czarno na biały, gdzie i kiedy.. chciałbym sobie zaplanować wyjazd po prostu :P
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Rubiq Śr cze 23, 2010 20:00  Re: Zlot forum WM

No trzeba coś na roadshow ogarnąć, bo byłoby głupotą nie wykorzystać sytuacji, kiedy kilkadziesiąt osób z naszego forum będzie w tym samym czasie w jednym miejscu.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez misiakow Cz cze 24, 2010 19:06  Re: Zlot forum WM

To może zwykły spontan? Jakieś jedno hasło, godzina i już ;) Ja osobiście zamierzam być na "sąsiednim" zlocie, więc może zagoszczę, żeby wrócić na widłach jak niektórzy :-D
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Martinvicius Cz lip 01, 2010 18:20  Re: Zlot forum WM

Pochodzę z miasteczka pomiędzy Zieloną Górą a Poznaniem (dokładnie środek trasy), jest ktoś z okolic, który by mnie zabrał? Chętnie się zjawie, niestety prawko dopiero robię, a podróże PKP/PKS nie mile wspominam...
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Martinvicius
 
Dołączył(a): Cz maja 17, 2007 15:38
GG: 4055909

Postprzez SoBcZaK N lip 11, 2010 19:45  Re: Zlot forum WM

Jeżeli mogę dolożyć swoje 5 gr... robienie zlotów na krańcach polski to kiepski pomysł bo np ja jestem z południa i do poznania mam ponad 500 km.... lepiej zrobić w Warszawie tak jak mówił Dez bo Wawa w miare w centrum i ludzie z odległych zakątków nie mieli by do przebycia całego kraju... ja tez bym wolał miec zlot w lublinie czy Tarnowie bo tam tez sa tory kartingowe i miałbym blisko no ale co z tego jak ktoś inny musiał by drzeć przez cały kraj...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez hideto N lip 11, 2010 19:57  Re: Zlot forum WM

Mówisz o warszawie bo spod lublina masz tam bliziutko. Chłopaki robią zlot w Poznaniu bo jest impreza rf1. Nie masz o co więc płakać Sobczak. A jeśli chodzi o centrum polski to jak Warszawa leży w 'centrum polski' to ja jestem brazylijczykiem.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mariusz N lip 11, 2010 20:01  Re: Zlot forum WM

hideto napisał(a):A jeśli chodzi o centrum polski to jak Warszawa leży w 'centrum polski' to ja jestem brazylijczykiem.

hidetinho :-D

Kwestia miejsca zlotu jest omawiana przynajmniej od 4 lat i zawsze efekt jest taki sam.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron