Ignorowanie działów

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Voltare N mar 09, 2008 21:32  

Sądzę że barteks2 ma w zupełności rację i jestem ciekaw ile osób "witało" Nowych użytkowników gdyby wyłączyć "nabijanie postów" w tym dziale... 8)
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez barteks N mar 09, 2008 21:39  

Voltare napisał(a):ciekaw ile osób "witało" Nowych użytkowników gdyby wyłączyć "nabijanie postów" w tym dziale...

Dobry pomysł i prosty dla admina do realizacji :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Maraz N mar 09, 2008 21:50  

Czepiliście się tego nabijania w powitaniach, a tam jest autoczyszczenie, więc nawet jak ktoś będzie wszystkich witał, to ma z tego jakieś 20 postów i na tym koniec :) Czy coś takiego zadowoli zawodowego spamera? :P
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez aba N mar 09, 2008 21:53  

Maraz napisał(a):Czepiliście się tego nabijania w powitaniach

Maraz to czepialstwo, to raczej powód do nabicia posta w tym temacie...
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Voltare N mar 09, 2008 22:01  

Czyli wyszło na to że bezsensowne posty można nabijać wszędzie nie tylko w dziale "nowi użytkownicy".
aba napisał(a):Maraz to czepialstwo, to raczej powód do nabicia posta w tym temacie...

aba Jeżeli o mnie chodzi to mi nabijanie postów wisi dla mnie możecie w ogóle wyłączyć nabijanie postów we wszystkich tematach. Ale dobra koniec OT bo nie chce sobie kolejnych postów nabijać do mojej kolekcji spamu.... :P
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez aba N mar 09, 2008 22:35  

Voltare napisał(a):Jeżeli o mnie chodzi to mi nabijanie postów wisi dla mnie możecie w ogóle wyłączyć nabijanie postów

Skoro tak Voltare, to po co je nabijasz kontynuując zaczęty przezemnie OT?

Wstawione po 17 minutach:

A jak można nazwać pieprzenie o "Nowych użytkownikach" w tym temacie? I to tylko przez 3 userów, oczywiście wzorów o naśladowania. Z resztą kórzy jako pierwsi walą wpisać gromkie cześć do działu "Nowi Użytkownicy"
Czy to nie jakaś paranoja?
Otrząśnijcie się z tym liczeniem postów. To niewiele znacząca liczba. Jak ktoś uważa, że ten z większą liczbą postów jest mądrzejszy to wasz problem...
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Rubiq N mar 09, 2008 22:43  

http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?t=4369&start=0

Kiedyś podsunąłem taki pomysł. ;)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez K9G N mar 09, 2008 22:49  

Najlepiej byloby w ogole wylaczyc posty i dac pod avatarami podpisy typu: nowicjusz, itp i brac pod uwage jak dlugo ktos jest zarejestrowany.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 22:57  

Pomijając użytkownika haha_xd o jakże inteligentnej nazwie, avatarze i połowie postów: "Dzień dobry:D". Chciałem powiedzieć, że pomysł K9G nie wydaje mi się zbyt dobry. No bo, np. ja jestem od nie dawna na forum ( Listopad 2007 ) a dla przykładu K9G od 14 Marca. Więc nigdy nie będe "lepszy" ( przepraszam za to określenie ) od niego. Jeśli chodzi o mnie, to posty są dobre.

Wprowadziłbym naliczanie czasu spędzonego na forum. To by było dobre ;)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez aba N mar 09, 2008 22:59  

Co prawda, to nie temat na to, ale może mi wytumaczcie o co wam biega z nabijaniem postów? Co to za różnica? Ja mam 1000 a Ty 2000 i co?
Niewiem co się czepiacie. Nabijalni postów.... Jak ktoś ma ochote i czuje taką potrzebe to niech sobie napisze to cześć w "Nowych". Jaki to problem. Mnie tam niezależy, ale chciałem tylko aby główni "specjaliści" od "Nowych" nieumoralniali innych jakie to nabijanie postów w dziale "Nowi" jest złe. Tu ponarzekają, ale jak się wpisze jakiś nowy to od razu walą tam swe gromkie WITAJ...
A z rozpędu jak się któryś zapomni to i w temacie założonym trzy miesiące wcześniej wpiszą drugi raz swoje "Witaj".... a potem na lewo i prawo jakie to złe....
PARANOJA
Ostatnio edytowano N mar 09, 2008 23:01 przez aba, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Cinek N mar 09, 2008 23:00  

the_stig napisał(a):Więc nigdy nie będe "lepszy" ( przepraszam za to określenie ) od niego.

No jasne. Bo tutaj chodzi tylko o to żeby być lepszym.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 23:01  

aba moim zdaniem dobre byłoby naliczanie czasu. Nikt by nie spamował, a możnaby zobaczyć kto jest najaktywniejszy w poztywnym tego słowa znaczeniu. Posty bym też zostawił.

Wstawione po 26 sekundach:

cinek przeprosilem za to okreslenie. Nie umiałem znalezc innego
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez aba N mar 09, 2008 23:02  

Ale the_stig, nadal pozostaje jedna jakże bardzo ważna kwestia....
A mianowicie PO CO?
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez B4ndit Pn mar 10, 2008 0:28  

oz w morde. Toscie pojechali z off topem... 60% tematu to ot? Do tego jest admin napedzal to 8) a moja powazna prosba utonela w morzu postow :sad:
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez K9G Śr mar 12, 2008 23:17  

aba napisał(a):Niewiem co się czepiacie. Nabijalni postów..


aba napisał(a):Ale the_stig, nadal pozostaje jedna jakże bardzo ważna kwestia....
A mianowicie PO CO?

Np. po to, ze bedzie duzo mniej spamu. Niektorzy pisza byle co, tylko po to zeby miec wieksza cyferke pod avatarem. Jest mania wsrod nowych uzytkownikow i nie tylko, ze chca miec zalozmy po 500 postow a nie 30, aby nie wygladac na nooba i w tym celu pisza bzdury zeby tylko cos napisac. Jak nie bedzie cyferek to bedzie mniej bezsensownych postow. Takie jest moje zdanie, ale narazie juz nie poruszam tego tematu, bo widze, ze nie ma opcji zeby to przeszlo.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron