Ignorowanie działów

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez barteks Śr paź 24, 2007 19:16  Ignorowanie działów

Witam!
Czy jest możliwość wprowadzenia ignorowania całych działów jeśli chodzi o posty nieprzeczytane? Nie interesują mnie niektóre działy a jak wchodzę na forum to muszę przebijać się przez 100 nieprzeczytanych postów :p
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SoBcZaK Śr paź 24, 2007 19:30  

tez miałem o tym pisać, a dokładniej chodzi mi o ignorowanie konkretnych tematów, przykładowo nie obchodza mnie takie tematy jak "zagadki historyczne" i pare innych, i denerwuje mnie to żę pokazuje mi jakiegoś nowego posta w jakimś dziale a tam ciągle to samo mruga co mnie nie interesuje
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez chmiel Śr paź 24, 2007 19:32  

Też nie czytam w ogóle niektórych tematów, a nawet działów. Jeżeli chodzi o dział, to wchodzę i wciskam, aby odznaczyło nieprzeczytane posty. A w tematach, to wchodzę na ostatnią stronę tematu i od razu wracam do strony głównej i temat jest odznaczony. :-P Myślę, że nie jest to wielkim problemem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez lazurexxx Śr paź 24, 2007 19:41  

Mam swój sposób odznaczania nieprzeczytanych postów.
Jestem na forum i nie chce mi się odznaczać posty nieprzeczytane to wyłączam całą przeglądarkę i uruchamiam ponownie, a następnie wchodze na forum i jest wszystko odznaczone.
(przynajmniej u mnie :P )
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez SoBcZaK Śr paź 24, 2007 19:42  

lazurexxx napisał(a):Mam swój sposób odznaczania nieprzeczytanych postów.
Jestem na forum i nie chce mi się odznaczać posty nieprzeczytane to wyłączam całą przeglądarkę i uruchamiam ponownie, a następnie wchodze na forum i jest wszystko odznaczone.
(przynajmniej u mnie Pokazuje język )

tak ale wtedy odznacza też te tematy które nas interesuja! już nei raz tak miałem i mnie to denerwowało, a sa tematy do których nigdy nie zaglądam
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez lazurexxx Śr paź 24, 2007 19:47  

W sumie ja tak robie tylko wtedy gdy przeczytam ulubione działy i tematy :) pozniej wszystko kasuje tak dla estetyki :-)
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez barteks Śr paź 24, 2007 19:55  

lazurexxx napisał(a):Mam swój sposób odznaczania nieprzeczytanych postów.
Jestem na forum i nie chce mi się odznaczać posty nieprzeczytane to wyłączam całą przeglądarkę i uruchamiam ponownie, a następnie wchodze na forum i jest wszystko odznaczone.

lazurexxx, można to zrobić dużo prościej. Klikasz na taki link na dole głównej strony forum:
"Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Maraz So paź 27, 2007 20:45  

barteks2 napisał(a):Czy jest możliwość wprowadzenia ignorowania całych działów jeśli chodzi o posty nieprzeczytane?

Na razie nie planuję instalowania takiego dodatku. Może w phpBB3 będzie lepiej rozwiązana ta sprawa, ale z tego co widzę, to większość użytkowników zadowala obecne rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez K9G Wt paź 30, 2007 11:11  

Fajnie by bylo, jak by byla taka opcja. Np. przycisk jakis kolo tematu, zeby go zignorowac. Nie dzialu, ale tematu. Zawsze mam podswietlone dwa razy wiecej tematow niz czytam i przez to trace duzo czasu.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez B4ndit N mar 09, 2008 19:07  

odgrzebuje ten temat, bo tez mi bardzo brakuje opcji ignorowania tematow, z tych samych powodow co inni juz wymienili. Duzo czasu marnuje na przekopywanie sie przez forum i klikanie "oznacz jako przeczytane" jak sie okaze ze ci spamerzy od zagadek historycznych albo problemow komputerowych znowu xxx postow na stukali w ciagu 30 minut ;)

nie bardzo orientuje sie w wersjach phpbb, ale napewno w ktorejs jest taka opcja, a poniewaz cale phpbb wydaje mi sie calkiem ladnie zrobione, to raczej nie powinno byc jakis wielkich problemow z upgrade'em albo jakas inna migracja danych? czy moze sie myle?
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 19:26  

B4ndit po co odświeżasz skoro Maraz wyraźnie napisał:
Maraz napisał(a):Na razie nie planuję instalowania takiego dodatku. Może w phpBB3 będzie lepiej rozwiązana ta sprawa, ale z tego co widzę, to większość użytkowników zadowala obecne rozwiązanie.


Maraz już wie, że jest taki "problem" i nie zawracajmy mu głowy
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez barteks N mar 09, 2008 21:08  

B4ndit napisał(a): jak sie okaze ze ci spamerzy od zagadek historycznych albo problemow komputerowych

Najwięcej spamerów to jest chyba w dziale "Nowi użytkownicy" :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez bambucha4 N mar 09, 2008 21:15  

barteks2 napisał(a):
B4ndit napisał(a): jak sie okaze ze ci spamerzy od zagadek historycznych albo problemow komputerowych

Najwięcej spamerów to jest chyba w dziale "Nowi użytkownicy" :P


barteks2: Możliwe, że każdy "Nowy Użytkownik" chce sie przywitać z innymi użytkownikami, więc sądzę, żeby ich nie przezywać.
Avatar użytkownika
bambucha4
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 20:37
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 12775890

Postprzez Cinek N mar 09, 2008 21:17  

bambucha4: Możliwe, że każdy inny użytkownik, w tym wypadku spamer, chce sie przywitać z "Nowym Użytkownikiem", więc sądzę, że barteks2 ma rację :P
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez B4ndit N mar 09, 2008 21:21  

the_stig napisał(a):B4ndit po co odświeżasz skoro Maraz wyraźnie napisał:
Maraz napisał(a):(...)


Maraz już wie, że jest taki "problem" i nie zawracajmy mu głowy


odswiezam, bo po pierwsze minelo sporo czasu od tej wypowiedzi. Po drugie Maraz napisal ze "wiekoszosc uzytkownikow zadawala obecne rozwiazanie". Z tego wniosek jak dostatecznie duzo ludzi zglosi taka potrzebe to moze cos sie zmieni, wiec poprostu chce dopisac sie do listy "oczekujacych" na taki feature.
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron