autołączenie postów

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez hideto So lis 03, 2007 21:40  autołączenie postów

jak było to sorry ale nawet jak było to może jak kogoś tym wkurzę to spojrzą na to jeszcze raz...

czasami każdemu zdarzy się Dublowany post... po co zaprzęgać do naprawy modów skoro może to zrobić za nich silnik forum ? :)

wnioskuję o wprowadzenie takiej opcji.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez barteks So lis 03, 2007 21:46  

Dobry pomysł, można to włączyć. Ja też kilka razy napisałem jeden post po drugim i potem musiałem kasować, bo zapomniałem, że tu nie ma opcji łączenia postów.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Alassane Bamba So lis 03, 2007 21:55  

Ja jestem za, ale optowałbym również za tym, aby można było odznaczyć tą opcję, czasami komuś zależy, żeby napisać coś w nowym poście, nawet jeśli poprzedni też był jego :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez hideto So lis 03, 2007 22:00  

to automatycznie chyba jest... zaznacza się tickiem "nie łącz tego postu" i wyskakuje jako nowy :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bebalf So lis 03, 2007 22:01  

Podobny temat już był poruszony i była odpowiedź [nawet w tym samym dziale :-) ]. A tu link dla leniuchów [chociaż wystarcz kliknąć następny :o ] : http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?t=3397

Co do rozwiązania problemu, to dobrze byłoby jakoś usprawnić ten problem, bo niejeden forumowicz przez to przechodzi i albo liczy na wyrozumiałość moderatora, albo :-? ...
Bebalf
 

Postprzez Alassane Bamba So lis 03, 2007 22:01  

No tak, tak, ale nie zawsze taka opcja jest udostępniona ;)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez barteks So lis 03, 2007 22:48  

hideto napisał(a):to automatycznie chyba jest... zaznacza się tickiem "nie łącz tego postu" i wyskakuje jako nowy

Ta opcja jest zazwyczaj dostępna tylko dla modów :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SoBcZaK So lis 03, 2007 22:54  

Bebalf napisał(a):Co do rozwiązania problemu, to dobrze byłoby jakoś usprawnić ten problem, bo niejeden forumowicz przez to przechodzi i albo liczy na wyrozumiałość moderatora, albo Zmieszanie ...

no albo co? jejciu jak ja widze żę komuś sie zrobiły dwa posty to je usuwam bez gadania i to wszystko, a jak wy zauważycie coś takiego to możęcie to zgłosić jako spam i napisac jednocześnie że trzeba skaskowac bo i nie ma problemu wtedy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Bebalf So lis 03, 2007 23:20  

sobczak napisał(a):no albo co? jejciu jak ja widze żę komuś sie zrobiły dwa posty to je usuwam bez gadania i to wszystko, a jak wy zauważycie coś takiego to możęcie to zgłosić jako spam i napisac jednocześnie że trzeba skaskowac bo i nie ma problemu wtedy


Zanim się coś napisze, to warto zrozumieć problem. Moderator nierówny moderatorowi, a poziom tej wypowiedzi o tym świadczy 8)
Bebalf
 

Postprzez 5cuderi4 N lis 04, 2007 11:13  

Alassane Bamba napisał(a):Ja jestem za, ale optowałbym również za tym, aby można było odznaczyć tą opcję, czasami komuś zależy, żeby napisać coś w nowym poście, nawet jeśli poprzedni też był jego :roll:
No to wtedy można skopiować sobie treść tego ostatniego swojego posta, skasować go i napisać nowy dodając to co chciało się dopisać. Nic trudnego. Mi kilka razy zdarzyło się to na tym jak i na innych forach i wcale nie narzekam na brak takiej opcji jak łączenie postów.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Maraz N lis 04, 2007 11:44  

Poszukam takiego dodatku do forum phpbb2. Standardowo nie ma tu takiej opcji.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez gongi N lis 04, 2007 13:43  

Alassane Bamba napisał(a):Ja jestem za, ale optowałbym również za tym, aby można było odznaczyć tą opcję, czasami komuś zależy, żeby napisać coś w nowym poście, nawet jeśli poprzedni też był jego

No chyba dlatego, że miał byś wtedy o jeden post więcej na swoim koncie. :D
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N lis 04, 2007 14:08  

gongi napisał(a):No chyba dlatego, że miał byś wtedy o jeden post więcej na swoim koncie.

Nie przesadzajmy. Czasami ma to swoje uzasadnienie kiedy twój post był ostatnim w temacie który zamarł, a poi dłuższym czasie chciałbyś powiedzieć coś zupełnie nowego.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gongi N lis 04, 2007 14:09  

slipstream napisał(a):Nie przesadzajmy. Czasami ma to swoje uzasadnienie kiedy twój post był ostatnim w temacie który zamarł, a poi dłuższym czasie chciałbyś powiedzieć coś zupełnie nowego.

Tak ale w większości przypadków post pod postem pisany jest w niedużym odstępie czasowym. Wiesz o co mi chodzi?
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alassane Bamba N lis 04, 2007 14:28  

Mi chodziło dokładnie o taką sytuację, jaką opisał slipstream :wink:
Ostatnio edytowano Pn lis 05, 2007 9:04 przez Alassane Bamba, łącznie edytowano 1 raz
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron