Prośba (w sprawie MikeF3)

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez chmiel Pt sty 25, 2008 22:57  

dex napisał(a):tylko pytanie po co ?? jak się jest już znanym na forum przez nicka ?? to po co być znowu nowym ??

Jednak są jakieś powody, np. można założyć nowe konto, jak się ma złą reputację na poprzednim.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez aba Pt sty 25, 2008 23:00  

To moze tak profilaktycznie dac bana Masterowi?

Wstawione po 41 sekundach:

To byl glupi zart oczywiscie, wybaczcie niemoglem sie powstrzymac, mam dzis jakies glupawe poczucie humoru.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez yankess Pt sty 25, 2008 23:11  

chmiel napisał(a):Jednak są jakieś powody, np. można założyć nowe konto, jak się ma złą reputację na poprzednim.
Toyotomaniak, MITSUBISHI_GT, TOYOTA_F1, SUBARU_WRC, DJ_MITSUBISHI, czyli LiGNA story z moim teamem w jednej z głownych rol. Jak wyszło na jaw, ze te wszystkie nicki są własnością 1 osoby, to zrobiło sie dla mnie wolne miejsce :-D . No niestety, mitsubisz wchodził na te wszystkie nicki z jednego IP i na każdm z tych kont pisał posty w tym samym stylu, czyli 10 linijkowe zdanie(!) bez zadnego znaku interpunkcyjnego.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez dex Pt sty 25, 2008 23:21  

Yankess napisał(a):No niestety, mitsubisz wchodził na te wszystkie nicki z jednego IP i na każdm z tych kont pisał posty w tym samym stylu, czyli 10 linijkowe zdanie(!) bez zadnego znaku interpunkcyjnego.

ewenement ;)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez chmiel Pt sty 25, 2008 23:56  

To nie jest nawet jedyny przykład. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez MikeF3 So sty 26, 2008 1:22  

Master napisał(a):Dokładnie. Dajcie mu bana i niech nie wraca tu nigdy. Mi kłopot tylko robi....

Jasne. Dajcie mi bana bo robię wyimaginowany kłopot Masterowi. Nie masz pojęcia o czym mówisz...
MikeF3
 

Postprzez Master So sty 26, 2008 8:12  

chmiel napisał(a):
dex napisał(a):tylko pytanie po co ?? jak się jest już znanym na forum przez nicka ?? to po co być znowu nowym ??

Jednak są jakieś powody, np. można założyć nowe konto, jak się ma złą reputację na poprzednim.



No bez przesady. Jestem jaki jestem i nigdy nie założyłem na tym forum drugiego konta. Po co mi to? Same kłopoty. Koleś, powiedz lepiej, czego ty używasz że nie idzie Ciebie zidentyfikować? Kończysz zdanie mówiąc:

Nie wiesz o czym mówisz



Idź sobie na F1L, a nie się pchasz na f1wm i robisz mi tylko wielki kłopot. A co da bana? Nie mam zielonego pojęcia. Zresetuje on sobie ip i wróci pod innym nickiem. Ja już nie mogę z tymi podejrzeniami. Kurde, nie można zrobić tak, że ja napiszę i on też posta o którejś tam godzinie, (np. 15:00) i sprawdzacie nasze hosty i ip. I zatwierdzacie screenem... A IP jego na jaką cyfrę się zaczyna? Ja mam zawsze 79. Na komputerze i na laptopie. No ja nie wiem jak to zrobić żeby udowodnić to że nie maczałem w tym palców... Jakieś inne pomysły?

Oświadczam z ręką na sercu. NIE mam drugiego konta na tym forum, Nie miałem, nie mam i nie chcę mieć.


Daje moje dzisiejsze ip. Trzeba to udowodnić! Zwrócicie mi jeszcze honor panowie.

79.184.152.167

Wstawione po 14 minutach 20 sekundach:

Mogą być dwa konta ONLINE? Tam na dole na forum zawsze pisze kto jest aktywny. Dwa konta do cholery nie mogą być aktywne na raz, na jednym komputerze... Będę czekał na okazję, aż koleś się pojawi na forum, zrobię screena i będzie OK. Idzie inaczej to zrobić? Brakuje mi pomysłów.

Zaraz pewnie zacznie się mowa o tym, że do kumpla będę dzwonił, aby się zalogował na tym mikef3........ :shock: :???: :x :-o :sad:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez lazurexxx So sty 26, 2008 8:21  

Master napisał(a):Mogą być dwa konta ONLINE? Tam na dole na forum zawsze pisze kto jest aktywny. Dwa konta do cholery nie mogą być aktywne na raz, na jednym komputerze...

Jasne, że można. Wystarczy zalogowac się na drugiej przeglądarce.
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez Master So sty 26, 2008 9:28  

To jednak był zły pomysł.... OK. Co tu wymyślić..... Sprawa musi, musi być rozwiązana. Ja nie chcę abym był ciągle podejrzanym. Weźcie z tym IP zobaczcie. Nie można się umówić na daną godzinę? No nie wiem jak to zrobimy. Sprawa musi być rozwiązana. To konieczne. Moderatorzy, jakie pomysły?


misiakow napisał(a):Master naprawde zachowujesz sie jak dziecko. Co ci on przeszkadza. Mimo że go nie znam ale dawanie bana za to ze sie wchodzi z roznych adresow na forum to chyba naduzycie praw admina..


Co mi on przeszkadza? A przy przeczytaj sobie posty innych userów. Połowa mnie podejrzewa... To mi przeszkadza. Ale ja się dziwię czemu podejrzenia padły na mnie... :x :x :x :? :?


Pokwa napisał(a):No właśnie. Jeśli to master to myślisz, że się odezwie :-D

To się mylisz ;)


A ty to wcale odzywać się nie powinieneś. Jesteś u mnie i tak skończony...


patgaw napisał(a):i tak ban nic nie da..
bo sie zawsze moze zarejestrowac 2 raz i wio.
a ja obstawiam ze to master, on nie takie przekrety probowal robic...


Zakładaj to się z swoją babcią. Może to Ty co? CO powiesz na to? Może to MikeF1? Może sam Pokwa? Może ktoś z f1l chce mi szambo zrobić?


Przypominam. Dajcie screeny z ip moim i z ip tego faceta. Jeżeli początek zaczyna się na 79. (u mnie) a u tego gościa na inny nr. to z podejrzeniami na mnie, możecie sobie odpuścic. Dajcie screeny z ip i hostów. Wtedy będzie wiadomo. Jeżeli mi nie wierzycie że moje ip zaczyna się na 79. to sprawdźcie mój każdy post napisany od sierpnia do dnia dzisiejszego.


Wstawione po 56 minutach 39 sekundach:

Znalazłem facia na Simracing.


http://prs.simracing.pl/forum/members/mikef3/

Nie wiem, może coś da. Co jeszcze mogę zrobic?

Wstawione po 2 minutach 42 sekundach:

Cytat z postu sobczaka i postu MikeF3 na PRS.

jeśli nie od nas, jeśli nie z PRS to tylko F1L - napisał sobczak

Trzymaj tak dalej Mike! Jesteś bogiem! - napisał MikeF3
PS. Czy na pewno uwzględniłeś graining opon na zużytym asfalcie toru Estoril w Portugalii?



A teraz co? MikeF1 wypiera się na MikeF3?


Cytat Mike F1:
Kolego MikeF3, jeśli się nie podszywasz, to Cie nie znam i nie chcę znać. Jeśli chcesz kogoś tu krytykować poprzez ironię, to zrób coś dobrego i zajmij się czymś innym. Załóż jeszcze 50 kont zaczynających się od "MikeFx", to może poczujesz się lepiej i z całą pewnością wyzwolisz swój umysł z ukrytych pragnień.

Oświadczam, że ta osoba nie należy do F1League.

Teraz się mnie wypierasz? - pytanie zadane przez MikeF3


Cytat wypowiedzi MikeF3 na naszym forum na temat tego wyścigu PRS/F1L/LiGNA. To śmieszne. Wyścig mnie nie interesuję. Dacet jest ewidentnie z F1L, bo kto z LiGNY powiedziałby że są lepsi od PRS? Śmieszne...

PRS są najlepsi, ale my jesteśmy lepsi. Uważam, że możemy łatwo wykorzystać regularne gubienie przyczepności przez opony PRS-owców i wygrać ten wyścig. Musimy perfekcyjnie ustawić zawieszenie, skrzydła, wingi, spoilery i suspension. Mamy wtedy statystyczną szansę 31,523% na wygranie wyścigu, natomiast nawet 21,384% na zdobycie podium! GO GO GO MIEKE!


Cyat z wypowiedzi MikeF1. Ja uważam że bardzo podobne słownictwo....

Ja nie, ale NAD zrobił to już dawno uwzględniając to w swojej fizyce. Ogólnie to porażka co teraz wyprawiasz koleś...


Może zemsta za F1L, Mike?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez gregoff So sty 26, 2008 9:37  

Coś za gęsto się tłumaczysz Master...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Master So sty 26, 2008 9:37  

gregoff

Ja chcę tylko doprowadzic do ujawnienia prawdy. Ponawiam prośbę o danie jego IP.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez gregoff So sty 26, 2008 9:43  

No dobra napisałeś swoje i koniec dyskusji. Nie zamierzam teraz ściągać organów ścigania do wykrycia kim jest MikeF1. Niech przestanie używać tych programów i będzie luz, jak nie chcę no to już jego decyzja, ale Maraz napisał co o tym sądzi.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Master So sty 26, 2008 9:44  

A ja dalej będę posądzany o bycie tym MikeF3?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez gregoff So sty 26, 2008 9:50  

Oczywiście, że będziesz. Ale co z tego, jeśli uważasz, że jesteś niewinny to olej sprawę i napisz kilka "ciepłych" słów do MikeF3. Nie jesteś wzorowym użytkownikiem swoje masz za uszami. Więc skąd mamy wiedzieć czy nie robisz wokół siebie specjalnego zamieszania. Ale na razie nie ma żadnych dowodów na to, że MikeF3 i Ty to jedna osoba więc czym się martwisz:)

Jak już mówiłem, jeśli jesteś czysty jak łza to nie masz powodu do zmartwień.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maraz So sty 26, 2008 10:33  

Stwierdzam, że nie ma podstaw do banowania użytkownika MikeF3, tak więc temat uważam za zamknięty. Aha, żaden z adresów jego IP nie jest podobny do IP Mastera, co jednak wynika z tego co napisałem już na początku, że MikeF3 korzysta z metod maskujących jego providera, ale ma do tego prawo.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron