A może jakiś inny skin

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Miki1910 Wt kwi 22, 2008 20:41  A może jakiś inny skin

Wielu użytkowników narzeka na nowe skiny. Przyznam, że każdy ma swoje wady i zalety. Jedni wolą to, inni tamto. Wiadomo każdy ma swój gust. Daltego wpadłem na pomysł, aby doinstalować jeszcze kilka fajnych skórek. Oto strona z nimi: http://www.phpbb3styles.info/. Maraz wybrałby najlepsze lub ewentualnie zrobiłoby się ankietę z możliwością wyboru 3 skórek. te 5, które uzyskałoby największą ilość głosów zostałyby zainstalowane.

Co wy na to?

Sorry, że założyłem nowy temat, ale ewentualnie można w nim zrobić ankietę, więc uważam, że to dobry pomysł. Maraz, jeżeli uzna to za stosowne, przeniesie go w odpowiednie miejsce.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Maraz Wt kwi 22, 2008 20:57  Re: A może jakiś inny skin

A są tam w ogóle spolszczone skiny? Zresztą nie wiem, czy to dobry pomysł, bo dodatkowe skiny to zawsze mnóstwo dodatkowej roboty, jeśli instaluje się modyfikacje na forum, albo nawet chce się dokonać firmowej aktualizacji forum, a zaszły jakieś zmiany w skinach. Tak więc nie uśmiecha mi się to za bardzo...
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez slipstream Wt kwi 22, 2008 21:09  Re: A może jakiś inny skin

Taa, jasne rozdrabniajmy się na drobne a i tak nikomu nie dogodzimy - zawsze jacyś malkontenci się znajdą. Oczywiście że to bezsensu bo zawsze komuś coś będzie nie pasować. Ponadto co z takimi elementami jak identyfikacja z czymś...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miki1910 Wt kwi 22, 2008 21:14  Re: A może jakiś inny skin

To może jest możliwość wyboru starego skina??
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez slipstream Wt kwi 22, 2008 21:18  Re: A może jakiś inny skin

Miki1910 napisał(a):To może jest możliwość wyboru starego skina??

No oczywiście ze jest, nie dokładnie na stary bo on był na innym silniku, ale wzorowany na stary owszem i to nawet na naszym forum.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez aba Wt kwi 22, 2008 21:28  Re: A może jakiś inny skin

No i co jeszcze? Może frytki do tego?
To kwestia przyzwyczajenia, sam byłem zniesmaczony nowym wyglądem forum. A teraz niewyobrażam sobie aby mogło być inaczej. Jest świetnie i niekombinujcie. Te kombinacje mogą tylko przynieść ujemne skutki.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Miki1910 Wt kwi 22, 2008 21:32  Re: A może jakiś inny skin

slipstream napisał(a):
Miki1910 napisał(a):To może jest możliwość wyboru starego skina??

No oczywiście ze jest, nie dokładnie na stary bo on był na innym silniku, ale wzorowany na stary owszem i to nawet na naszym forum.



To wiem. Chodzi subsilver2. Tylko, że on nie wyświetla od razu, w którym poddziale są nowe posty. Trzeba wchodzić w dział główny i dopeiro możemy znaleźć to co nas interesuje. W sumie to jest jedna wada tego skina, lecz jak dla mnie dosyć poważna. Ale nic, nie będę narzekał, jakoś sobie poradzę.

Myślę, że jeżeli nie będzie się nic robić w tej sprawie to Maraz może zamknąć temat.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Cinek Śr kwi 23, 2008 8:20  Re: A może jakiś inny skin

Jak by jeszcze do tych dwóch skinów dostałby się jakiś ciemny, to byłbym uradowany bardzo.. Ale to w sumie taki detal.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez yama46 Śr kwi 23, 2008 9:21  Re: A może jakiś inny skin

Popieram Cinek'a ;) Bo wieczorem jak się patrzy to oczy bolą bo za jasno i się nieprzyjemnie robi :D Ale i tak jest znośnie :D
Avatar użytkownika
yama46
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:07
Lokalizacja: Poznań
GG: 8711923

Postprzez pietrov Śr kwi 23, 2008 16:02  Re: A może jakiś inny skin

Ja myślę że F1WM powinno pomyśleć nad własnym skinem Wyprzedź Mnie. Podobnym do serwisu.
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez Damon Śr kwi 23, 2008 16:05  Re: A może jakiś inny skin

pietrov8 napisał(a):Ja myślę że F1WM powinno pomyśleć nad własnym skinem Wyprzedź Mnie. Podobnym do serwisu.

No chyba prosilver jest podobny :D
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bebalf So kwi 26, 2008 23:00  Re: A może jakiś inny skin

aba napisał(a):No i co jeszcze? Może frytki do tego?


"Lepsze jest wrogiem dobrego" mówi pewna sentencja.
Niech każdy ją rozumie po swojemu, niemniej jednak, prostota została zastąpiona nowością [ :-? ], co niekoniecznie znaczy czytelnością. Zdaję sobie sprawę, że rozwój wymusza wprowadzania nowości , ale jeżeli już tak ma być, niechaj więc mam możliwość wyboru, czy to "skórki" czy to chociażby czcionki jak w poprzednim phpBB. 8-)
Bebalf
 

Postprzez slipstream N kwi 27, 2008 9:39  Re: A może jakiś inny skin

Bebalf i tu też (Lepsze wrogiem dobrego) niech każdy rozumie to po swojemu. Po pozycjonowanie tutaj wroga na równi z gorszym to spory subiektywizm.

Dla mnie po przełamaniu tej bariery że jakiekolwiek zmiany są złe już dawno uważam nowe forum za przyjaźniejsze. Oczywiście lepsze wrogiem dobrego, ale jakby cała ludzkość osiadła na tym co ma i nie miała potrzeby wprowadzać nowych rozwiązań do dziś siedzielibyśmy w kamiennych grotach bo nikt nie wykazywałby się chęcią dostosowania do postępującej rzeczywistości bo to co miał, było dobre.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Bebalf N kwi 27, 2008 11:01  Re: A może jakiś inny skin

@slipstream
Forum ma to do siebie, że pozwala na dyskusję i przedstawienie swojego zdania. Nie zawsze nowość świadczy o właściwym kierunku rozwojowym. Uważam w tym wypadku, że prostota i czytelność jest ważniejsza niż wymyślanie czegoś na siłę [a tak to odbieram - chodzi mi phpBB3]. Nie wypowiadałem się na temat zmian do, bo uważam, że administrator wie najlepiej, czego oczekuje i dlaczego to robi. Zgadzam się z nim całkowicie. Zabrałem głos w tym temacie, ponieważ uważam, że gdyby była taka możliwość wyboru, to wówczas wielu z nas, patrząc na subiektywizm, dopasowałoby wygląd forum do własnych oczekiwań. Jeżeli wprowadznie tych zmian doprowadzi do problemów, to nikt tego nie zastosuje.
@Miki1910 przedstawił swój pomysł. Jeżeli uznaje się, że dyskusja nie ma sensu, to należy po prostu zamknąć ten temat. 8-)

P.s.
W dyskusje o rozwoju ludzkości nie wchodzę, bo to nie ten dział :-)
Bebalf
 

Postprzez Maraz N kwi 27, 2008 12:22  Re: A może jakiś inny skin

Słuszna uwaga Bebalf, temat istotnie nadaje się do zamknięcia, co niniejszym czynię. Tak jak napisałem wcześniej, decydują względy praktyczno-czasowe, bo dodatkowe "niefabryczne" skiny to masa roboty i wiele kłopotów z tym związanych. Są do wyboru dwa skiny: zupełnie nowy ze zmienionym układem i upodobniony do starego forum, a więc jest i tak większy wybór niż wcześniej, co teoretycznie powinno zadowolić więcej użytkowników.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron