Szybka odpowiedź na phpBB3

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez patgaw Pt lip 25, 2008 18:19  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

dobra dobra
tylko przydalo by sie zeby one byly pokazane caly czas, albo zapamietywalo wybor ze maja byc pokazane.
a dwa to ze nie ma cytowania selektywnego.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez smylas Pt lip 25, 2008 18:22  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

patgaw poczytaj poprzednie posty :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Maraz Pt lip 25, 2008 18:31  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

patgaw napisał(a):nie ma cytowania selektywnego.

Nie ma pełnego selektywnego cytowania, ale właśnie doinstalowałem dodatek pozwalający przynajmniej cytować całe posty w szybkiej odpowiedzi (można kilka na raz, stawia się "ptaszki" przy wybranych postach i potem na dole w szybkiej odpowiedzi klika się na "Cytuj zaznaczone").

Przypominam przy okazji - jeśli komuś umknęło - że ta szybka odpowiedź to najlepszy dodatek tego typu, jaki udało mi się znaleźć dla phpBB3 z obsługą obydwu stylów (prosilver i subsilver2). Ostrzegałem, że nie ma pełnego selektywnego cytowania, ale mimo to wspólnie ustaliliśmy, że lepsza taka niż żadna szybka odpowiedź, więc zainstalowałem. Jak pojawi się lepsza szybka odpowiedź, to pomyślimy o zmianie.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez misiakow N lip 27, 2008 16:38  Re: Zmiany i usprawnienia

Maraz nie wiem czy dobrze działa ta szybka odpowiedź. Pomimo że dałem ukryj to jak wchodze do tego samego działu drugi raz to jest rozwinięte.. a to chyba nie o to chodzi.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Maraz N lip 27, 2008 19:09  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

Zapamiętywanie ukrycia/odkrycia nie było włączone - teraz to zrobiłem, sprawdź czy działa.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Arek N lip 27, 2008 20:13  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

U mnie też wcześniej nie działało,ale teraz jest wszystko ok więc u misiakowa pewnie też już wszystko jest ok :-) Dobra robota Maraz :dobrze:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez misiakow Pn lip 28, 2008 0:22  Re: Szybka odpowiedź na phpBB3

ok działa ;) Dzięki Maraz
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron