Zamknięty pewien temat

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez lechf1 Wt wrz 21, 2010 19:34  Re: Zamknięty pewien temat

Chyba się nie zrozumieliśmy Cinek, wiem, ze mój nick widnieje nad czerwonym wykrzyknikiem, ale decyzja podjęta była we wspólnym gronie, m.in przez osoby bardziej kompetentne niż ja :wink: z drugiej strony nie dziwi Cie fakt ze przez 100 stron można było dyskutować na poziomie i nie uciekać do takich metod jak zamykanie tematów?
Ostatnio edytowano Wt wrz 21, 2010 20:28 przez lechf1, łącznie edytowano 1 raz
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Audi Wt wrz 21, 2010 19:39  Re: Zamknięty pewien temat

Cinek napisał(a):moderatorzy w swojej obronie nieskalanosci forum sa zalosni jak obroncy krzyza czasami, jak ludzie niekompetentni zostaja modami to pozniej robia cos byle robic, nei zastanawiajac sie zbytnio nad sensem


Heh, zadziwiające, że to co piszesz jest dokładnym odzwierciedleniem postawy userów, a nie moderatorów. To userzy ciągle muszą każdy zamknięty temat "oprotestowac", niczym obrońcy Krzyża. To im ciągle coś nie pasuje i nie mogą wytrzymac kilku dni bez zaspamowania w danym temacie. To userzy piszą posty na odwal się, byle coś napisac, nie zastanawiając się nad sensem... :evil:
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez Cinek Wt wrz 21, 2010 19:40  Re: Zamknięty pewien temat

jakie 100 stron, tu przez 3 lata mozna bylo dyskutowac na poziomie, niestety od gdzies polowy 2007-2008 zaczela sie rownia pochyla w dol co mnie bardzo smuci i przez co nie odwiedzam tego forum juz tak czesto jak wczesniej (ku uciesze waszej), zaczelo sie jakies dziwne zamykanie tematow, dzialy dla wybrancow, ostrzezenia, wybieranie modow ktorzy udzielali sie tyle co pudzian naplakal i tego podobna buzumbura, ktorej nigdy nie rozumialem i pewnie juz nie zrozumiem, zupelnie jak tej aluzji z czerwonym krzyzykiem, ktorej znaczenia moge sie tylko domyslac, bo nigdzie nie mam zadnego czerwonego krzyzyka poza tym wylaczajacym przegladarke xD

@audi: no to jestescie siebie warci z userami, z drugiej strony to ironiczne ze sam w pewien sposob porownales sie do tych, ktorzy ci tak wadza xD
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Kajek Wt wrz 21, 2010 19:41  Re: Zamknięty pewien temat

Jako że jestem tutaj liderem grupy opozycyjnej to pragnę wyraźić zdanie na ten temat.

Zamykanie tematu przez grupę moderatorów, jest głupie - dlaczego? zamykając idziecie na łatwiznę, nikt tam nie napisze - nie będzie nic do moderowania, czyli usuwania upominania warnowania itd itd, a to jest wasz o bo wią zek, bo jesteście moderatorami, tak jak moim obowiązkiem jest przestrzeganie regulaminu, jak tego nie robie - to dostaje ostrzezenie, a jak wy nie przestrzegacie obowiązków moderatora, to też dostajecie? a przydało by się... - "Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."
Ni jak do tego pasuje, zamykanie tematu, uniemożliwianie dyskusji, i odbieranie sobie roboty - chyba z lenistwa.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez misiakow Wt wrz 21, 2010 19:43  Re: Zamknięty pewien temat

Skoro Kajuś już wrzucasz definicję forum to ona niestety ma się nijak do tego jednego tematu.
"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."


Hmm, czyli to co cytowałem powyżej spełnia te warunki? :o
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Arek Wt wrz 21, 2010 19:45  Re: Zamknięty pewien temat

Pragnę tylko przypomnieć,że na forum świat się nie kończy. Wyjdźcie gdzieś z kolegami,dziewczyną,troszeczkę wyluzujcie. Gra wyjdzie,temat zostanie odblokowany i znów będziecie mogli dyskutować na temat swoich poglądów.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez patgaw Wt wrz 21, 2010 20:16  Re: Zamknięty pewien temat

lechf1 napisał(a):
ja sam usunąłem dzisiaj ok.20 postów, licząc pozostałych moderatorów wyjdzie ok.35-40, nie mam zamiary siedzieć cały dzień przed komputerem i Was pilnować

to jest forum niedyskusyjne :/


nikt nie każe Ci się na nim udzielać :)



Wiesz tobie nikt nie kazal zostawac modem, jak do tego sie nie nadajesz (nie masz na to czasu).
I tak sobie rozmawiac mozna na pozomie przedszkola, ale czy na pewno o to chodzi?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez lechf1 Wt wrz 21, 2010 20:24  Re: Zamknięty pewien temat

Ok, masz racje, nie potrzebnie się spinam z mojej strony, nie będę Cię na sile przekonywał do mojego zdania, ale naprawdę roboty jest dużo i nie raz nie wyrabiam, innym moderatorom w życie nie zaglądam, a sam nie doszedłem do paranoi moderowania kosztem spraw życia codziennego.
Ostatnio edytowano Wt wrz 21, 2010 20:27 przez lechf1, łącznie edytowano 1 raz
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez hideto Wt wrz 21, 2010 20:25  Re: Zamknięty pewien temat

widzisz patgaw, podchodzisz do tego od złej strony jak zresztą znaczna większość użytkowników internetu.

O tym jakie zasady panują na forum decyduje administrator wraz z moderatorami. Jeśli coś nie pasuje użytkownikowi to pozostaje mu zamknąć buzie i poszukać lepszego miejsca.

Nie wiem skąd to przekonanie, że w internecie panuje demokracja....
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Nuhtylupik Wt wrz 21, 2010 21:37  Re: Zamknięty pewien temat

Włączę się bo moje posty też były usuwane. Być może faktycznie nie były zbyt bogate w treść, ale czy nie dyskusja o szczegółach, dacie wydania i innych duperelach jest sensem udzielania się na forum? Poza tym co komu przeszkadzają te "śmieci" ? Zaznaczam że nie znam się na moderowaniu forów i nie chcę tutaj strugać bohatera, chcę jednak dowiedzieć się co aż tak złego działo się w tym temacie? Aha no i jeszcze pragnę poruszyć sprawę świętości moderatorów. Jeden mój post został skasowany bo użyłem słowa zaje**sty .... przegięcie do kwadratu zeby tak cenzurować. Ja rozumiem gdybym co drugie słowo wplatał k... czy ch... ale jednorazowe wtrącenie miękkiego wulgaryzmu od razu kasowane? Toć to przedszkole! Ciekaw jestem czy "kurde" też podlega cenzurze?
Avatar użytkownika
Nuhtylupik
 
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 13:01

Postprzez Campeon Wt wrz 21, 2010 21:46  Re: Zamknięty pewien temat

Nuhtylupik napisał(a):Aha no i jeszcze pragnę poruszyć sprawę świętości moderatorów. Jeden mój post został skasowany bo użyłem słowa zaje**sty .... przegięcie do kwadratu zeby tak cenzurować. Ja rozumiem gdybym co drugie słowo wplatał k... czy ch... ale jednorazowe wtrącenie miękkiego wulgaryzmu od razu kasowane? Toć to przedszkole! Ciekaw jestem czy "kurde" też podlega cenzurze?


Przegięciem do kwadratu byłoby zezwolenie na takie zachowanie. Dzisiaj jedno słowo zaj*bisty, jutro dwa, a za tydzień już będą latały kur"y. O ile uznaję fakt, że język jest żywym tworem i zasady w nim panujące z czasem też się zmieniają, pojawiają się nowe zwroty itd. to wdrażania kolejnych wulgaryzmów w codzienną kulturę człowieka nigdy tolerować nie będę. To, że słowo "kurde" nie jest obecnie uznawane za przekleństwo nie oznacza, że możemy podobnie postępować z innymi przekleństwami.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Nuhtylupik Wt wrz 21, 2010 21:55  Re: Zamknięty pewien temat

To jest forum dla facetów o jednym z najbardziej męskich sportów na świecie. A powyższa argumentacja pasuje bardziej do forum żeńskiego gimnazjum nadzorowanego przez siostry zakonne.
Avatar użytkownika
Nuhtylupik
 
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 13:01

Postprzez hideto Wt wrz 21, 2010 21:57  Re: Zamknięty pewien temat

taaa vishili się pozwoliliśmy z litości zarejestrować adagio też ;P
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Damian375 Wt wrz 21, 2010 21:58  Re: Zamknięty pewien temat

Ja tylko nie rozumiem dlaczego mój post, który mówił o tym, że na "Thepirate..." jest wirus został usunięty ?
Nie zachęcam nikogo do piracenia, ale wiem też, że nie jedna osoba tam wejdzie.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez hideto Wt wrz 21, 2010 22:01  Re: Zamknięty pewien temat

Damian, piractwo nie jest na forum popierane w żaden sposób, więc post został słusznie usunięty. Co więcej jak ktoś piraci to bardzo dobrze że wciąga na dysk wirusy.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość