Zamknięty pewien temat

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Campeon Wt wrz 21, 2010 22:05  Re: Zamknięty pewien temat

Nuhtylupik napisał(a):To jest forum dla facetów o jednym z najbardziej męskich sportów na świecie. A powyższa argumentacja pasuje bardziej do forum żeńskiego gimnazjum nadzorowanego przez siostry zakonne.

Jeżeli ktoś wysuwa takie argumenty, to nie zamierzam dalej rozmawiać na ten temat, nie widząc w tym żadnego sensu. Podziękuje za rozmowę na takim poziomie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Nuhtylupik Wt wrz 21, 2010 22:11  Re: Zamknięty pewien temat

Próbuję tylko powiedzieć że jesteście zbyt wnikliwi. Myślałem że to swobodne forum do wymiany różnych poglądów i luźnych informacji. Widzę jednak że grubo się myliłem. Tutaj używając jednego słowa nie po myśli moderatorów można stać się wrogiem publicznym nr 1.
Avatar użytkownika
Nuhtylupik
 
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 13:01

Postprzez Pieczar Wt wrz 21, 2010 22:18  Re: Zamknięty pewien temat

I znowu jak bumerang powraca ten sam problem. Zamykanie tematów nie jest czymś niezwykłym i jest stosowane też gdzie indziej. 5 lat temu nie trzeba było tego robić bo dyskusja była na poziomie. Ale w chwili, gdy większość użyszkodników jest niereformowalnych i (zbyt) łagodne środki na nich nie działają, to zamykanie jest jedynym sposobem na uniknięcie czytania steku bzdur i spamu. Niestety, ale forum musi się dostosować do użytkowników, skoro oni nie chcą dostosować się do forum. Komuś się nie podoba, może sobie poszukać miejsca gdzie indziej. Od tego jest tak zwana demokracja. I pomijam w tym momencie kompetencje poszczególnych moderatorów, bo te decyzje podejmowane są wspólnie z przyzwoleniem admina.

PS. Nadal uważam, że na za dużo się tutaj pozwala. Konsekwencja i surowe karanie wszystkich niereformowalnych to jedyny sposób na utrzymanie porządku na forum. Niestety nadal nie jest to praktykowane.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Campeon Wt wrz 21, 2010 22:21  Re: Zamknięty pewien temat

Nuhtylupik napisał(a):Próbuję tylko powiedzieć że jesteście zbyt wnikliwi. Myślałem że to swobodne forum do wymiany różnych poglądów i luźnych informacji. Widzę jednak że grubo się myliłem. Tutaj używając jednego słowa nie po myśli moderatorów można stać się wrogiem publicznym nr 1.

Nikt nie jest tu zbyt wnikliwy. Forum służy do wymiany poglądów i luźnych informacji, ale na odpowiednim poziomie. Nie będziemy tolerować spamowania (jak chociażby w temacie o F1 by Codemasters), jak również przeklinania. Zresztą, jak wspomniał Pieczar, rygor na naszym forum i tak nie jest najwyższych lotów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rolnik sam w dolinie Śr wrz 22, 2010 9:59  Re: Zamknięty pewien temat

Każdy z nas w trakcie rejestracji zobaczył taki tekst
Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Wyprzedź mnie!” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Wyprzedź mnie!” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

i każdy z nas przycisnął "Zgadzam się",
więc teraz mnie wasze zachowanie delikatnie dziwi, bo przy rejestracji zgodziliście się na coś, co teraz wam przeszkadza
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez cichy Śr wrz 22, 2010 14:05  Re: Zamknięty pewien temat

jest szansa na otwarcie F1 2010? Przynajmniej na chwile bo chciałbym się dowiedzieć opinii osób, które grę już mają.. a takowe są na forum..

.. albo chociaż niech jakiś mod tam dopisze, że czekam na wiadomości odnośnie gry na pw :P
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Damian375 Śr wrz 22, 2010 14:16  Re: Zamknięty pewien temat

Ja również czekam.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez rolnik sam w dolinie Śr wrz 22, 2010 14:20  Re: Zamknięty pewien temat

dzisiaj na czacie UN z kimś na ten temat rozmawiali jeśli się nie mylę,
wejdźcie na czat może akurat ktoś zaznajomiony w temacie będzie
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez misiakow Śr wrz 22, 2010 18:03  Re: Zamknięty pewien temat

Temat zostanie skasowany i otworzony nowy w dniu polskiej premiery.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez michal226 Śr wrz 22, 2010 19:11  Re: Zamknięty pewien temat

ktory koles zamknal temat dotyczacy f1 by codemaster, chyba forum sluzy do tego ze gadan na dany temat a nie je zamykac :?
michal226
 
Dołączył(a): Cz kwi 01, 2010 14:05

Postprzez SPIDER Śr wrz 22, 2010 19:21  Re: Zamknięty pewien temat

Uważaj koleś żeby Ci żyłka nie pękła, bo się tak spiąłeś. Masz w temacie adnotacje co i jak.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron