Zamknięty pewien temat

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez ToBi N wrz 12, 2010 14:46  Re: Zamknięty pewien temat

głupi pomysł z tym blokowaniem tematu na 1h...
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez Campeon N wrz 12, 2010 16:41  Re: Zamknięty pewien temat

Grono moderatorskie oraz część użytkowników jest przeciwnego zdania, zatem rozwiązanie to zostanie póki co utrzymane.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Damian375 Wt wrz 21, 2010 18:34  Re: Zamknięty pewien temat

To jest jakiś żart - dział F1 Codemasters - czy to nie jest normalne, że ludzie oczekują wydania gry i rozmawiają na ten temat. Jeżeli uważacie to za spam to usuńcie potem, a nie teraz blokujecie temat.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Audi Wt wrz 21, 2010 18:38  Re: Zamknięty pewien temat

Aha, więc wy sobie pospamujecie, a my to później posprzątamy, tak? Wolimy zapobiegac, niż leczyc. A poza tym, nikt wam nie zabrania korzystac z czata - tam sobie dyskutujcie kiedy wyjdzie gra :-P
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez patgaw Wt wrz 21, 2010 18:39  Re: Zamknięty pewien temat

to jest forum niedyskusyjne :/
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez lechf1 Wt wrz 21, 2010 18:42  Re: Zamknięty pewien temat

Damian375 napisał(a):rozmawiają na ten temat


chyba kpisz, ostatnie 5-6 stron to jest rozżalanie się nad data wydania gry, nie ma tam nic wartościowego ani sensownego, kolejne posty to linki z filmikami z gry, których i tak jest już od zatrzęsienia

Jeżeli uważacie to za spam to usuńcie


ja sam usunąłem dzisiaj ok.20 postów, licząc pozostałych moderatorów wyjdzie ok.35-40, nie mam zamiary siedzieć cały dzień przed komputerem i Was pilnować

to jest forum niedyskusyjne :/


nikt nie każe Ci się na nim udzielać :)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez kostrzewus Wt wrz 21, 2010 19:03  Re: Zamknięty pewien temat

lechf1 napisał(a):
Damian375 napisał(a):rozmawiają na ten temat


chyba kpisz, ostatnie 5-6 stron to jest rozżalanie się nad data wydania gry, nie ma tam nic wartościowego ani sensownego, kolejne posty to linki z filmikami z gry, których i tak jest już od zatrzęsienia

Jeżeli uważacie to za spam to usuńcie


ja sam usunąłem dzisiaj ok.20 postów, licząc pozostałych moderatorów wyjdzie ok.35-40, nie mam zamiary siedzieć cały dzień przed komputerem i Was pilnować

to jest forum niedyskusyjne :/


nikt nie każe Ci się na nim udzielać :)


Nie trzeba było zostawać modem. Szkoda mi was.
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez Cinek Wt wrz 21, 2010 19:04  Re: Zamknięty pewien temat

moderatorzy w swojej obronie nieskalanosci forum sa zalosni jak obroncy krzyza czasami, jak ludzie niekompetentni zostaja modami to pozniej robia cos byle robic, nei zastanawiajac sie zbytnio nad sensem
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez hideto Wt wrz 21, 2010 19:08  Re: Zamknięty pewien temat

z drugiej jednak strony, troche syfu w temacie było w ciągu ostatnich 2 dni. Myślę że warto wystudzić emocje w taki sposób. Dzień czy dwa was nie zbawią, a przynajmniej nie będziecie powielali plotek a przetestujecie sobie grę i dopiero wtedy się na jej temat wypowiecie.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lechf1 Wt wrz 21, 2010 19:15  Re: Zamknięty pewien temat

jak ludzie niekompetentni zostaja modami to pozniej robia cos byle robic


jakieś aluzje? pisz śmiało, chętnie porozmawiam na ten temat i na drugi raz czytaj ze zrozumieniem.
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez misiakow Wt wrz 21, 2010 19:18  Re: Zamknięty pewien temat

Tak, to również była moja decyzja. Nie mam zamiaru się nikomu z tego tłumaczyć. To co się tam działo przez ostatnie kilkanaście godzin, czy nawet kilka dni to jest rozpacz przez duże "R". Temat zostaje zamknięty aż ochłoniecie.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Cinek Wt wrz 21, 2010 19:19  Re: Zamknięty pewien temat

a prosze ciebie bardzo, tematy w ktorych zaczyna sie jakas potrzebna dyskusja (np. data premiery f1 2010 dni przed nia albo komentowanie wyscigu kiedy jeszcze wszyscy maja go w pamieci najlepiej) sa zamykane, co jest totalnym bezsensem. nie mozna od razu zakladac ze ktos zacznei pisac niezgodne z regulaminem posty, to tak jakby zamknac murzynow w rezerwatach bo statystycznie w usa czesciej popelniaja przestepstwa niz biali. chociaz oczywiscie nie oczekuje ze zrozumiesz aluzje, bo skoro pijesz do mojego czytania ze zrozumieniem to najwyrazniej u ciebie jest na nizszym poziomie
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez misiakow Wt wrz 21, 2010 19:22  Re: Zamknięty pewien temat

Cinek wskaż mi na ostatnich stronach tematu o F1 2010 sensowne posty. I policz czy jest ich więcej od tych beznadziejnych, oczywiście warto też doliczyć te usunięte typu "jeszcze 2 dniiiiii!!!!!!!!!!!!!!" "nie ma jeszcze do pobrania" "nie wchodźcie na thepiratebay" "co oni sobie myślą?"
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez hideto Wt wrz 21, 2010 19:22  Re: Zamknięty pewien temat

Cinek napisał(a):a prosze ciebie bardzo, tematy w ktorych zaczyna sie jakas potrzebna dyskusja (np. data premiery f1 2010 dni przed nia albo komentowanie wyscigu kiedy jeszcze wszyscy maja go w pamieci najlepiej) sa zamykane, co jest totalnym bezsensem. nie mozna od razu zakladac ze ktos zacznei pisac niezgodne z regulaminem posty, to tak jakby zamknac murzynow w rezerwatach bo statystycznie w usa czesciej popelniaja przestepstwa niz biali. chociaz oczywiscie nie oczekuje ze zrozumiesz aluzje, bo skoro pijesz do mojego czytania ze zrozumieniem to najwyrazniej u ciebie jest na nizszym poziomie
a co wiesz o tej grze teraz ? nic. Nie grałeś, nie przetestowałeś. Nie ma sensu się burzyć. Jestem przekonany, że jak tylko gra będzie już szeroko dostępna to temat zostanie odblokowany. Aktualnie o grze nie wiemy nic, a kpienie albo wyśmiewanie kolejnych filmików nie ma sensu.

Zakładam że temat zamknięto by uniknąć sytuacji np takich jak dzień albo w dniu wydaniu jakiegoś modu do rfactora.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Cinek Wt wrz 21, 2010 19:23  Re: Zamknięty pewien temat

a wskaz mi bezsensowne (nie chce mi sie pogrubiac dla emfazy), w usuniete posty oczywiscie wierze ale przeciez ich nie zobacze teraz ;p

@hideto jak zaczniesz odpowiadac na moje posty (tu powinienem wygrubic moje ale tez mi sie nie chce) to moze bedzie jakas namiastka rozmowy, nie jestem w stanie odpisac ci na cos co nie jest w zaden sposob odniesieniem do moich slow
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości