Bez Tematu

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Jaha Pn mar 01, 2010 8:07  Bez Tematu

Wszyscy oskarżają mnie o oszukiwanie w zagadkach historycznych(tak, to znowu ja :-D ).A ja się pytam.Czy macie jakieś dowody?To było pytanie retoryczne, bo odpowiedź brzmi "nie".Napisał u mnie 3 pierwsze posty.Potem już tylko wchodził, nie pisał.Akurat na zagadki odpowiadaliśmy w duchu fair play.Tyle mam do powiedzenia w sprawie.Nie.Nie chcę przeprosin.Nie chcę odwołania bana.Chcę powiedzieć, że nikogo nie oszukiwałem, a jak wrócę, żebyście nie wyzywali mnie od ch**ów,n**bów czy ci*t.Jeśli mi to zagwarantujecie, przesiedzę spokojnie bana i na forum wrócę mądrzejszy i bardziej doświadczony.
...
Jaha
 
Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 7:56

Postprzez Campeon Pn mar 01, 2010 8:14  Re: Bez Tematu

Bądź pewien, że nikt Ciebie nie będzie wyzywał w ten sposób, przynajmniej publicznie. Niemniej moderatorom nie musisz niczego udowadniać, jako że my wiemy swoje. Natomiast uczestnicy Zagadek historycznych podejdą do tego w sposób, jaki będą uważali za słuszny. Czy będą chcieli dalej grać z Tobą, czy też nie, to już tylko i wyłącznie ich sprawa.

Winny się tłumaczy
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Noras Pn mar 01, 2010 9:05  Re: Bez Tematu

Szybki jesteś, od razu 5min po twoim kuzynie wchodziłeś na komp i odpowiadałeś na zagadki :evil:
Ostatnio edytowano Pn mar 01, 2010 9:16 przez Noras, łącznie edytowano 1 raz
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Jaha Pn mar 01, 2010 9:07  Re: Bez Tematu

Pisał z innego :twisted:
...
Jaha
 
Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 7:56

Postprzez slipstream Pn mar 01, 2010 9:11  Re: Bez Tematu

Pisał z innego

A wiesz że adresy IP waszych postów zupełnie na to nie wskazują. Więc już przestań tu wszystkim ściemniać.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Jaha Pn mar 01, 2010 9:12  Re: Bez Tematu

Naprawdę nie ściemniam.Co mam zrobić żebyście uwierzyli?
...
Jaha
 
Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 7:56

Postprzez deeze Pn mar 01, 2010 11:36  Re: Bez Tematu

Zdjęcie kuzynowi.

Oczywiście żartuję. Nie uwierzymy, dostałeś ostrzeżenie w tej sprawie - jakim cudem mamy Ci teraz wierzyć, że jakiś kuzyn na przemian z Tobą na jednym kompie siedział i w zagadkach historycznych tak mocno we dwójkę siedzicie. Więcej komentarza jest zbędne, nie wiem po co ja jeszcze to czytam...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Arti Pn mar 01, 2010 13:07  Re: Bez Tematu

Moje zdanie:
Jeżeli nie macie dowodów, to co? Może mnie albo Fryta zbanujecie że jesteśmy znajomymi. Zaraz wszystkich pobanujecie z tych samych miast, i zostaną przedstawiciele miast do tego! To bardzo żałosne co wy MODERATORZY wyprawiacie! Nie ma podstawnych dowodów, to się proszę ugryść w palec i wyłączyć komputer. Dziękuję
F1 Seven...
Avatar użytkownika
Arti
 
Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 17:42
Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Postprzez deeze Pn mar 01, 2010 13:17  Re: Bez Tematu

Dowód jest oczywisty: To samo IP. Czy trzeba czegoś więcej? Nam nie. Dziękuję.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez Arti Pn mar 01, 2010 13:20  Re: Bez Tematu

Ale inna sprawa, jeśli ktoś wyjeżdża np: do Warszawy i chce skorzystać z forum w kawiarence internetowej, a po 5min przychodzi inna osoba i o dziwo korzysta z forum z tego samego komputera to co?
F1 Seven...
Avatar użytkownika
Arti
 
Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 17:42
Lokalizacja: Czerwionka - Leszczyny

Postprzez dodgers Pn mar 01, 2010 13:37  Re: Bez Tematu

To wtedy można spróbować dojść o co chodziło, ale w przypadku kiedy z jednego IP piszą 2 osoby, które zadają sobie zagadki i opdowiadają po minucie, to ja nie mam wątpliwości. Arti powstrzymaj się może chwile od nabijania postów. Boisz się, że do statystyk nie trafisz jak się Piru obrazi?
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez SQUZ Pn mar 01, 2010 13:38  Re: Bez Tematu

wiesz jak małe jest prawdopodobieństwo ze wejdzie akurat z tego samego PC na forum i akurat będzie znało odpowiedz na TRUDNE dla laików pytania z tego działu... podpowiem Ci... biorąc pod uwagę liczbę ludności w-wy, liczbę kafejek, liczbę pc w nich, liczbę stron www dostępnych w necie i tak krótki czas w którym 2 różnych user'ów miałoby korzystać z serwisu, i dodatku będzie znać odpowiedz na jakieś pytanie z tamtego działu można z całą pewnością powiedzieć iż prawdopodobieństwo jest mniejsze niż 0,0000000000000000000[...]000000000000000001 %0...

dziękuje za uwagę i uważam temat za zamknięty
Ostatnio edytowano Pn mar 01, 2010 13:58 przez deeze, łącznie edytowano 1 raz


I tak niech się stanie.
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość