Zmiany i usprawnienia

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez hejter Śr maja 07, 2014 21:33  Re: Zmiany i usprawnienia

Tja, bo normalnie to bym klikał w te reklamy maści na hemoroidy... :-)
Avatar użytkownika
hejter
 
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 17:58
Lokalizacja: nieznana

Postprzez RdQ_ Cz maja 08, 2014 17:47  Re: Zmiany i usprawnienia

Lukas napisał(a):hejter - dziękujemy za wspieranie serwisu, praca za darmo to coś o czym marzymy :)

Patrząc na to, że reklamy tutaj potrafią być naprawdę irytujące, to nie dziwię się, że ludzie adblocka używają.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Arnulf Pt lip 11, 2014 21:22  

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę. Ale mam problem z tapatalkiem na telefonie. W sumie występuje on od początku jak się nim bawię, ale że ostatnio coraz częściej przeglądam forum na telefonie to i problem zrobił się bardziej dokuczliwy. Otóż nie zawsze wyświetla mi obrazki, które wrzucają użytkownicy. Nie zauważyłem reguły, po prostu raz jest obrazek, a raz znaczek oznaczający, że w tym miejscu jest obrazek, ale go nie wyświetla. Czy to problem z telefonem, aplikacją czy forum? Z innych for nie korzystam, więc nie mam porównania.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Lukas So lip 12, 2014 8:16  Re: Zmiany i usprawnienia

Tapatalk jak na razie nie jest przez nas wpierany i aktualizowany.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Arnulf So lip 12, 2014 8:40  

A czy jest szansa, że będzie? Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że ze statystyk wynika, że mało osób korzysta, dlatego nie aktualizujecie. Jak ta sytuacja wyglada teraz? Jest progres w liczbie korzystających czy nie bardzo?
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Lukas So lip 12, 2014 9:50  Re: Zmiany i usprawnienia

Niezbyt, prędzej nastąpi progres ze strony naszego czasu, żeby to wprowadzić :) Zdajemy sobie też sprawę, że to działa w dwie strony tzn. nieaktualny tapatalk = mało użytkowników. Jednak mimo wszystko forum jest na dalszym planie, ze względu na mały udział ilościowy użytkowników tu zaglądających w stosunku do całej strony. A doba ma zawsze te same 24 godziny :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Arnulf So lip 12, 2014 10:05  

Spokojnie, ciśnienia nie ma bo to w sumie problem jest tylko z obrazkami. Reszta działa w porządku.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Arnulf Pn paź 06, 2014 9:19  

Taka luźna sugestia. Może warto pomyśleć o zmianie nazwy działu "Robert Kubica" na coś w stylu "Polacy w motorsporcie". Nie żebym ujmował Kubicy, ale w ostatnich miesiącach i tak rozmowa tam się toczy tylko w temacie o rajdach, a obecnie mamy już więcej przedstawicieli w wyścigach.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Master Pn paź 06, 2014 10:01  Re: Zmiany i usprawnienia

Chyba się za mocno nudzisz w domu Arnulfie...
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Duif Pn paź 06, 2014 10:06  Re: Zmiany i usprawnienia

Z tym, że to wcale nie jest takie głupie.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rolnik sam w dolinie Pn paź 06, 2014 11:19  Re: Zmiany i usprawnienia

Ja bym ten dział o Kubicy zostawił w spokoju. Lepiej pomyśleć nad utworzeniem nowego "Polacy w motorsporcie" z wyłączeniem Kubicy i tyle. Z tym, że z drugiej strony to np. Lisowskiemu zostały dwie rundy, Giermaziakowi w PSC jedna runda, Broniszewski jedna runda w ELMS, więc dział do przyszłego sezonu będzie raczej pusty.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Arnulf Pn paź 06, 2014 14:08  

Master czyli rozumiem, że rzucenie luźnej sugestii jest od razu oznaką nudnego siedzenia w domu? Wolę coś zaproponować niż poświęcać cały czas spędzony na forum na hejtowanie postów innych użytkowników.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez gornik Wt paź 07, 2014 18:22  Re: Zmiany i usprawnienia

Z tym działem "Polacy w motosporcie" to nie taki zły pomysł, zawsze to by było takie drobne promowanie naszego rodzimego motosportu i kierowców. Szczególnie że w porównaniu do jeszcze 10 lat temu, teraz nie jest aż tak źle (ale nie jest też nadal za dobrze).
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez marrak Pt paź 10, 2014 16:37  Re: Zmiany i usprawnienia

Zmienialiście może coś ostatnio na forum z logowaniem?
Od 2-3 dni nie mogę się zalogować przez Operę mini. Cały czas przechodzi do strony logowania.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Duif Pt paź 10, 2014 17:51  Re: Zmiany i usprawnienia

Opera mini na niektórych telefonach czasem tak ma. ;) na różnych stronach z resztą.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości