Strefa VIP / Salon wyścigowy

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez chmiel Cz cze 03, 2010 12:52  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Pieczar napisał(a):Ech od demokracji ludziom się w dupach zaczyna przewracać... Przede wszystkim regulamin jest po to, że każdy ma go przeczytać. To nie przedszkole, że moderatorzy mają ludzi dokształcać. Tłumaczenie się z każdego usuniętego posta, w przypadku gdy usuwa się ich całą masę podczas weekendu GP jest conajmniej nie na miejscu.

qTeck napisał(a):Każdy przy rejestracji wyraził zgodę na warunki uczestnictwa na forum z regulaminem włącznie więc umówmy się, że ignorancja użytkowników to nie jest najlepszy argument.

Otóż to, otóż to. :dobrze: Regulamin nie jest tylko po to, żeby sobie był.

hideto napisał(a):Po 1, praca moderatora wcale tak dużo czasu nie zajmuje, zwłaszcza w sytuacji gdy jesteście podzieleni na działy i każdy na swoim podwórku wie czego po kim może się spodziewać.

Po 2, wasza praca w formie jaką wykonujecie (kasacja postów) jest banalna i szybka, więc wasz brak czasu traktuję tylko jako wymówkę.

Generalnie może i masz racje, jednak uwierz mi, że podczas weekendu, kiedy jeździ F1, roboty mamy naprawdę dużo i zajmuje ona niemało czasu. Kiedy F1 nie jeździ, rzeczywiście roboty jest mniej.

hideto napisał(a):Po 3, nikt wam nie każe tłumaczyć się z każdego postu który usuniecie, Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy utworzyć dział dostępny dla każdej zalogowanej osoby, do którego przenoszono by usuwane posty. Każdy by widział co te posty zawierają i nie byłoby tekstów w stylu 'a bo ja tam napisałem wszystko ok a zły mod usunął'. Póki co tak nie jest i stąd wielkie burzenia.

Nie mam nic przeciwko sprawdzeniu takiego rozwiązania, ale mam wątpliwości co do do tego, co pogrubiłem. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że użytkownicy byliby w stanie pogodzić się z tym, że ich post został usunięty, bo nie wnosił nic do dyskusji. Post byłby napisany jak Bozia regulamin przykazuje, ale byłoby to powtórzenie tego, co już wcześniej zostało napisane. Po prostu nie chcę mi się wierzyć, że nie byłoby lamentów. Można jednak spróbować.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez patgaw Cz cze 03, 2010 12:57  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

chmiel napisał(a):Otóż to, otóż to. :dobrze: Regulamin nie jest tylko po to, żeby sobie był.



Niby nie jest ale jednak jest.
I takim bujaniem glowami w chmurach sami sobie dodajecie glupiej roboty :)
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez krzych Cz lip 01, 2010 15:23  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Tak z ciekawości się spytam. Co dalej z "Salonem wyścigowym" ? Umarł czy właśnie dogorywa ? Przyznaje, że początkowo byłem zwolennikiem pomysłu, lecz patrząc na to teraz dochodzę do wniosku, że to była chyba jakaś pomyłka. Co więcej, chyba sami "salonowcy" doszli to podobnego wniosku, bo zaprzestali pisania w tym dziale. Chyba czas najwyższy przyznać się do porażki.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Audi Cz lip 01, 2010 16:42  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

"Salonowcy" przyznali się do porażki już dawno temu... :-P
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez qTeck So lip 03, 2010 10:25  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Trudno się dziwić skoro na dzień dobry wylano wiadro pomyj na jego uczestników.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez SoBcZaK N lip 11, 2010 19:39  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Idea była piekna ale za mało dobrych ueserów tam jest, żeby tyczyły sie jakieś długie dyskusje itd... ale nie zmienia to faktu, że na otwartym forum poziom dyskusji i wniosków jest tak żenujący, że na prawdę aż cięzko tam zaglądać...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez patgaw N lip 11, 2010 21:40  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

OK fajnie, to mozna juz skasowac ten dzial?
Jak byl zakladany to zastanwawialem sie ile czasu zajmie wladzom naszego forum zauwazenie ze to niewypal, mimo ze ten dzial szybko zaczal im pomagac to zauwazyc to nadal jeszcze niepotrzebnie miejsce zajmuje ;/
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Maraz Wt lip 13, 2010 9:27  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

"Salon wyścigowy" usunięty.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron