Strefa VIP / Salon wyścigowy

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez misiakow Śr cze 02, 2010 14:26  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Jeśli myślicie, że moderatorzy mają czas argumentowac każdy usunięty post, to jesteście w błędzie.

Nie masz czasu na daną pracę - zrezygnuj. Niestety ale dopisek "moderator" pod nickiem wiąże się z obowiązkami. A tłumaczenia "nie mam czasu" są śmieszne.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Kajek Śr cze 02, 2010 14:29  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Widzę, że chcesz zejść na jeszcze niższy poziom dyskusji, czepiając się słówek.



Baaardzo przepraszam, na pewno ja to zaczynałem? kto się czepił prywaty? ja, sam siebie?
Dalej piszesz drugi raz to samo.

więc z łaski swojej nie pisz do mnie "atakowaliście mnie".


Aktualnie dyskutuje z Tobą jako przedstawiciel moderatorstwa, wiec jednak atakowaliscie.


1. Dostałeś ostrzeżenie ode mnie za całokształt.. (Jestem dumny z tego stwierdzenia) spam, prowokowanie i przeklinanie...


wlaśnie z tym się nie zgadzam! a na pewno z dwoma pierwszymi argumentacjami, bo jeśli trzecia podpada pod cho... to możliwe że coś takiego było.

Kajek - przeklinanie + "ALONSO DEBILU" + "Button idioto" + "MOWILEM ZE TO PALANT?" + "se pokazuj idioto".


Mógłbym zobaczyć kajek - przeklinanie? z + sie zgadzam, napisałem tak ;]


może pomyślą "kajek spoko gość walczy z systemem, twardy jest, uparty i przeklina" i podświadomie ciebie naśladują, w ich postach pojawiają się..... *&^%$#.... Taki dajesz przykład?? taki jesteś fajny??


I so sorry, czy to moja wina? dlaczego nie naśladują ciebie, chmiela slipstreama?

To nie działa tak, że jak przekroczę pewien wiek to mogę kląć, obrażać, itp. bo ja już mam XX lat, otóż wyprowadzę cię błędu... Przekleństwo jest nim nieważne czy ma się 5 10, 20, 50, 70 lat...


Oczywiscie że nie działa, tylko jaką wage ma przekleństwo do cho*****jasnej, a jakie do ch*** pana? widzisz różnice?
W mojej opinii chciałeś sprowokować cichego


I twoja opinia była błędna! i w tym leży cały problem, tylko że dla was jedyną opcją jest to, że winny jestem ja, a nie winni jestescie wy!

Mało?? Wróćmy do....


twojego podpisu,
Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Mogę to równie dobrze potraktować, jako atak na maje poglądy, jako wyśmiewanie mojej osoby, jako prowokacja itp.

Z mojej strony dyskusja zakończona...
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Audi Śr cze 02, 2010 15:26  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

misiakow napisał(a):
Jeśli myślicie, że moderatorzy mają czas argumentowac każdy usunięty post, to jesteście w błędzie.

Nie masz czasu na daną pracę - zrezygnuj. Niestety ale dopisek "moderator" pod nickiem wiąże się z obowiązkami. A tłumaczenia "nie mam czasu" są śmieszne.


Sorry, ale jak dla mnie moderator ma obowiązek pilnowac porządku na forum, a co za tym idzie np. usuwac łamiące Regulamin posty. A tłumaczenie się każdemu userowi z usunięcia posta jest co najmniej śmieszne. Moderatorzy to nie są dzieci, które muszą się tłumaczyc z tego każdemu userowi. Oni wiedzą (a przynajmniej powinni) co robią. Rozumiem, jeden czy drugi, jacyś nowi, nie wiedzą za co usunięto im posta i się pytają. Ale bez przesady, nie "przyznawaj" moderatorom dodatkowej fuchy w postaci argumentowania KAŻDEGO usuniętego posta.
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez misiakow Śr cze 02, 2010 15:28  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Kolego jakiej dodatkowej? Nie chodzi tu o to czy się upomną czy nie, ale z reguły moderator ma pilnować porządku i nauczać jak się zachowywać na forum. Dlatego jeśli usuwasz jakiś post/temat podaj argumentację, dlaczego usunąłeś. W sumie nie napisałeś nic nowego, tylko to jest twój poprzedni post ubrany w inne słowa :-)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez hideto Śr cze 02, 2010 15:29  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

widzę, że muszę zabrać głos, owszem macie pilnować porządku, ale ile razy wciskaliście przycisk 'usuń' zamiast 'przenieś' to liczyć się nikomu nawet nie będzie chciało. Zazwyczaj w swoich działaniach lecicie po najmniejszej linii oporu, gnojąc tych którzy się lekko wybijają poza regulamin albo piszą w jego kanwach, natomiast ludzi którzy od tygodni/miesięcy regulamin łamią nie ruszacie. Ile razy ja i kilka innych osób musiało interweniować zanim radol dostał bana ? albo jaki czas był matthewceltic i jego kolejne konta tolerowany nie wprowadzając do dyskusji nic poza syfem ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez patgaw Śr cze 02, 2010 15:30  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

to tak na prawde sami sobie dokladacie glupiej roboty. umowmy sie ze malo kto czyta regulamin, a jak bys komus usunal post i wytlumaczyl za co, to by nastepnym razem wiedzial czego nie robic.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kajek Śr cze 02, 2010 15:34  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

patgaw napisał(a):to tak na prawde sami sobie dokladacie glupiej roboty. umowmy sie ze malo kto czyta regulamin, a jak bys komus usunal post i wytlumaczyl za co, to by nastepnym razem wiedzial czego nie robic.


Napisałem to 2 strony temu, ale panowie zamiast przeczytać to, wolą atakowac mnie.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Pieczar Śr cze 02, 2010 16:06  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Ech od demokracji ludziom się w dupach zaczyna przewracać... Przede wszystkim regulamin jest po to, że każdy ma go przeczytać. To nie przedszkole, że moderatorzy mają ludzi dokształcać. Tłumaczenie się z każdego usuniętego posta, w przypadku gdy usuwa się ich całą masę podczas weekendu GP jest conajmniej nie na miejscu. Conajwyżej powinna to być krótka adnotacja do odpowiedniego punktu regulaminu. I nic więcej. Jak ktoś nie rozumie, to znaczy, że nie dorósł do korzystania z forum.

Druga sprawa, tu uwaga do moderatorów - za bardzo się cackacie ze wszystkim. Najlepszym tego przykładem jest powyższa dyskusja, ciągnięta bezskutecznie od kilku stron. Do mnie jakoś bardziej przemawiają rządy silnej ręki, gdzie userzy znają swoje miejsce i są świadomi, że każde wykroczenie jest odpowiednio karane. A nie zabawy w tłumaczenie, odwoływanie się, wytykanie moderatorom, itd. Chcecie porządku na forum? To nie kombinujcie z "salonami" tylko ostrzej reagujcie na wszystkie naruszenia regulaminu i będzie spokój. Przynajmniej forum szybko oczyści się ze spamerów i prowokatorów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez George Śr cze 02, 2010 16:22  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Pieczar napisał(a):Chcecie porządku na forum? To nie kombinujcie z "salonami" tylko ostrzej reagujcie na wszystkie naruszenia regulaminu i będzie spokój. Przynajmniej forum szybko oczyści się ze spamerów i prowokatorów.



Pieczar parę dni po otwarciu salonu, pisałem dokładnie to samo na czacie jednemu moderatorowi (mniejsza z tym któremu). Mówiłem, żeby spojrzeli jak jest na innych znaczących forach gdzie nie ma ssania cyca. Odpowiedź moderatora: "my nie jesteśmy innym forum" i coś w stylu "masz kryształową kulę przed sobą, że wiesz jak będzie?". Metoda sprawdzona i nie potrzebna mi kryształowa kula, aby sądzić że tak właśnie będzie.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez qTeck Śr cze 02, 2010 18:23  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

patgaw napisał(a):to tak na prawde sami sobie dokladacie glupiej roboty. umowmy sie ze malo kto czyta regulamin, a jak bys komus usunal post i wytlumaczyl za co, to by nastepnym razem wiedzial czego nie robic.

Każdy przy rejestracji wyraził zgodę na warunki uczestnictwa na forum z regulaminem włącznie więc umówmy się, że ignorancja użytkowników to nie jest najlepszy argument.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez SQUZ Śr cze 02, 2010 19:06  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

misiakow napisał(a):
Jeśli myślicie, że moderatorzy mają czas argumentować każdy usunięty post, to jesteście w błędzie.

Nie masz czasu na daną pracę - zrezygnuj. Niestety ale dopisek "moderator" pod nickiem wiąże się z obowiązkami. A tłumaczenia "nie mam czasu" są śmieszne.


Widzisz my swoją czarną robotę robimy SPOŁECZNIE nie otrzymujemy za to żadnych bonusów, pln, złotych kaczek itd.

Z doświadczenia wiem, że coraz młodsi mają w poważaniu zrobienie czegokolwiek społecznie dla samej idei, po prostu nie rozumiecie ze można coś zrobić by innym mogło żyć się lepiej... i tak samo jest z forum.. Nikt nie docenia niewdzięcznej pracy moderatora, który SWÓJ WOLNY CZAS przeznacza mimo wielu innych obowiązków na to by usuwać posty gó...nej jakości, spam, by przenieś post, bo komuś nie chciało się poszukać w wyszukiwarce, bo dyskusja przerodziła sie w OT itd...

To my poświęcamy czas próbując naprawić to, co WY usilnie staracie się zepsuć <forum/serwis> zalewając go tym całym gó..em, które usilnie próbujemy usunąć. Naszym celem jest to by To forum czytało się z przyjemnością, by każda chwila na nim spędzona nie poszła na marne, a każdy tu zaglądający opuszczał je bogatszy o wiedzę, a nie o 20 stron więcej na liczniku przeczytanego spamu, kłótni, prowokacji, obelg i przekleństw...

a teraz wyobraź sobie, że wszyscy rezygnujemy... i pomyśl jak długo chciałbyś odwiedzać to forum... Ja osobiście po 2 tygodniach dałbym sobie spokój...

Dlatego zamiast bezsensownego zrzędzenia powinniście przed snem przeczytać sobie regulamin do poduszki... i po tej pasjonującej lekturze, zastanowić się, Co powinienem zmieć w swoim zachowaniu na forum by nie marnować swojego i Naszego cennego czasu...
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Master Śr cze 02, 2010 19:17  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Nikt nie docenia niewdzięcznej pracy moderatora, który SWÓJ WOLNY CZAS przeznacza mimo wielu innych obowiązków na to by usuwać posty gó...nej jakości, spam, by przenieś post, bo komuś nie chciało się poszukać w wyszukiwarce, bo dyskusja przerodziła sie w OT itd...


Nikt nie zmusza Cię do podejmowania pracy moderatora. Skoro według Ciebie pochłania ona za dużo Twojego jakże cennego czasu, zrezygnuj. Jednak popieram to, że użytkownicy pokazują swą głupotę poprzez nieskorzystanie z wyszukiwarki, piszą bzdurne posty i niepotrzebnie spamują. Popieram tutaj Pieczara. Warnujcie, a prowokatorów, trollów będzie o wiele mniej, jak ich gatunek nie zostanie skazany na wymarcie.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Campeon Śr cze 02, 2010 19:21  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Master - łatwo mówić, gdy się stoi po drugiej stronie barykady. Kiedy nie pełniłem jeszcze żadnej funkcji na forum, wówczas myślałem podobnie.

George - z tego co pamiętam, to stwierdziłeś jakiś czas temu, że masz "to forum w ch***". Ja się zatem pytam, co jeszcze tutaj robisz?
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez George Śr cze 02, 2010 19:32  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

Pisałem, że mnie nie obchodzi czy coś w tym stylu... nie pamiętam. Napisałem tylko aby poprzeć Pieczara i jednocześnie pokazać, że Wy zawsze wiecie lepiej. Za chwilę prawdopodobnie odpowiem na Twojego (lub innego moderatora) następnego posta, którego byś napisał gdybym ja nie napisał tego co po ostatniej kropce: nie twierdzę, że ja zawsze wiem lepiej.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez hideto Śr cze 02, 2010 19:40  Re: Strefa VIP / Salon wyścigowy

biCampeon napisał(a):Master - łatwo mówić, gdy się stoi po drugiej stronie barykady. Kiedy nie pełniłem jeszcze żadnej funkcji na forum, wówczas myślałem podobnie.

George - z tego co pamiętam, to stwierdziłeś jakiś czas temu, że masz "to forum w ch***". Ja się zatem pytam, co jeszcze tutaj robisz?

po raz kolejny zabiorę głos (proszę mnie jednak nie brać za którą kolwiek ze stron konfliktu -raczej z dystansu to komentuje)

Po 1, praca moderatora wcale tak dużo czasu nie zajmuje, zwłaszcza w sytuacji gdy jesteście podzieleni na działy i każdy na swoim podwórku wie czego po kim może się spodziewać.

Po 2, wasza praca w formie jaką wykonujecie (kasacja postów) jest banalna i szybka, więc wasz brak czasu traktuję tylko jako wymówkę.

Po 3, nikt wam nie każe tłumaczyć się z każdego postu który usuniecie, Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy utworzyć dział dostępny dla każdej zalogowanej osoby, do którego przenoszono by usuwane posty. Każdy by widział co te posty zawierają i nie byłoby tekstów w stylu 'a bo ja tam napisałem wszystko ok a zły mod usunął'. Póki co tak nie jest i stąd wielkie burzenia.

Po 4, zdecydowanie popieram zaprzestanie cackania się z ludźmi. Ja jak na ogół jestem w miarę spokojny, tak dziecinada niektórych w dziale rfactor, brak podstawowej chęci poszukania odpowiedzi na pytania zadawane milion razy, czy pytanie o rzeczy napisane w tematach i podane na złotej tacy budzą moją agresję.

Może więc wreszcie przestaniecie akceptować np 3 strony tematu które są powtórzeniem pierwszego postu, albo teksty w działach dla kierowców 'noo to kolejne zwycięstwo' w których akurat rafaello był wręcz królem.

Zamiast dyskutować z kajkiem który prowadzi bezcelową krucjatę zróbcie coś by było lepiej.

Pierwszy krok, to usunięcie tego całego salonika który sam sobie w kolano strzelił (posty o turcji pojawiły się dopiero po rozgorzeniu tutaj dyskusji na temat tego salonika.

Po drugie mniej tolerancji dla spamu, głupot, prowokowania, czy wklejania po prostu bzdur. Stwórzcie tak jak proponuję, coś na wzór kosza, wyrzucajcie tam wszystkie posty, ludzie będą widzieli jakie posty były wyrzucone zrozumieją w końcu dlaczego ich posty tam lądują, jeśli nie - to nie ma się co o nich troszczyć tylko wywalić na zbity pysk. Tylko nie dawajcie tam ludziom możliwości dyskusji, niech posty będą tylko widoczne. Podstawą w tej kwestii jest to, by żaden post usuwany z tematów nie znikał od tak po prostu, ale lądował właśnie tam i np przez miesiąc był dostępny do wglądu i już nie ma 'dlaczego mój post został usunięty' co mądrzejsi drugi raz takich głupot nie napiszą, itp itd.

Na koniec, jeśli będzie to jeszcze konieczne to kolejne stworzenie kolejnego rozwiązania, by istotne posty nie niknęły w gąszczu zbędnych postów.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości