dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez karolr87 Wt lip 27, 2010 21:25  dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Tak jak w temacie, z jakiego powodu ten dział jest do usunięcia?
karolr87
 
Dołączył(a): Wt paź 28, 2008 18:45

Postprzez hideto Wt lip 27, 2010 21:29  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

bo ta gra umiera i nie zasługuje na swój dział w którym prawie nic się nie dzieje.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Razor Pt sie 13, 2010 19:34  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Czy w tym zbiorczym temacie o F1C można reklamować swoją ligę ?
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Wolek So wrz 11, 2010 18:10  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Witam po dłuższej przerwie i przechodzę od razu do rzeczy.
To jest jakaś dyskryminacja...Ja wnoszę protest oficjalny, na Forum Wyprzedź mnie! jest wielu graczy F1 Challenge, a gra nie umiera! Nie wszyscy grają w rFactor, nie wszyscy się nim zajmują, też mogę powiedzieć, że ta gra nie zasługuje na swój dział i w ogóle! W dziale o F1CH jest tyle wiedzy, tyle pomocy dla graczy, tyle informacji o gierce, że głowa mała, a usuwanie tego byłoby rzeczą śmieszną. Ja mogę powiedzieć, że na usunięcie zasługuje np. dział "Dyskusja na różne tematy", bo przecież FWM! jest forum nie o pierdołach, tylko nt, sportów motorowych (na różnych płaszczyznach, nie tylko same wyścigi). Niech Administracja się zastanowi jeszcze raz nad całą tą sprawą. Jeśli nie będzie chciała go na nowo otworzyć, to niech chociaż nie usuwa, bo już by słów nie było.
Pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez juras70 So wrz 11, 2010 18:25  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Toż o tej grze są od dzielne strony (np. strona Dragona92), a tutaj ludzie nabijali sobie tylko posty w ogłoszeniach lig, gdzie w 90% ogłaszali ligi które pewnie wytrzymały 1 wyścig albo w ogóle nie wystartowały. Albo mieli problemy jak wrzucić tor a większość modów była piracka... Ta gra nie zasługuje już nawet na swój dział.
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez hideto So wrz 11, 2010 18:27  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

w dziale F1 Challenge nie ma wiedzy, jest spam.

Nie ma pomocy dla graczy, tylko jest uwielbienie dla jednego pajaca który kradnie czyjąś pracę i nazywa swoją.

Gra jak najbardziej wymiera, nawet jak jest kilku graczy to co z tego ? nic nowego praktycznie do niej nie powstaje.

Dział miał być zamknięty głównie dlatego, że ilość spamu w porównaniu z ilością faktycznych informacji była po prostu zatrważająco duża.

Dział rFactor, w przeciwieństwie do działu f1 challenge jest porządnie moderowany, poruszane są w nim faktycznie kwestie istotne, a nowi użytkownicy - głównie ci przechodzący z gry f1 challenge - szybko są uczeni, że to nie dział f1c, że tu wszystkiego się na złotej tacy nie otrzyma.

W ostatnich tygodniach istnienia działu f1 challenge nie było tam ŻADNEJ dyskusji, istniało tylko i wyłącznie przerzucanie się pochwałami dla gościa. GP4 też nie jest martwe, też dużo ludzi gra a swojego działu nie ma, dlaczego ? bo to już antyk, przeszłość i nie ważne ilu graczy jest.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez krzych N wrz 12, 2010 20:49  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Dział rFactor, w przeciwieństwie do działu f1 challenge jest porządnie moderowany


Hmm... :-)
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez hideto Pn wrz 13, 2010 2:07  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

w porównaniu do działu f1c to warunki są wręcz idealne.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lechf1 Pn wrz 13, 2010 7:20  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

krzych napisał(a):
Dział rFactor, w przeciwieństwie do działu f1 challenge jest porządnie moderowany


Hmm... :-)


jeśli chcesz pomóc w lepszej pracy moderatorskiej to poproszę o używanie wykrzyknika, zdecydowanie ułatwi to proces sprzątania ;)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Wolek Wt wrz 14, 2010 19:18  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

To jak twierdzisz hideto, że tyle spamu jest, to dlaczego ty nie poprosisz o funkcje moda dla sb, by pilnować działu o F1Ch, co? Zresztą każdy ma wolną wolę i nie musi włazić w nieodpowiadający mu w jakikolwiek sposób dział, temat, a jeśli zauważy spam, to może by poinformował o tym moda, a nie czekał na zbawienie, mod nie wszystko widzi i nie zawsze, potrzebna do jego dobrej pracy jest dobra komunikacja między zwykłym userem, a nim. I to się tyczy ciebie, mnie, każdego. Aha, jeszcze jedna kwestia. Jeśli nie ma tam wiedzy, to jak nazwiesz czy to FAQ do gry F1 Challenge, czy to temat "Typy plików w F1 Challenge - info" oraz poradniki co do setupów i ustawień AI (mi oraz moim kolegom którzy uważają, że F1 Challenge bije na głowę rFactor bardzo te poradniki pomogły i to nie raz, ba, ciągle pomagają, bo mamy swoją prywatną ligę)? Mówię kolejny raz, nie każdy ma obowiązek i chęci do gry w rFactor, nie każdego ta gra rajcuje. Więc oddajmy graczom F1 Challenge swój dział, a niech ci, co nie mają chęci w nim się udzielać, wolą wejść na forum rFactor, niech robią co tam chcą.
juras70, powiedz ty mi, grałeś ty kiedyś w niepirackiego moda lub dodatek do jakiejkolwiek gry, a który nie został stworzony przez studio tworzące ów gre? To, że Sztab Antypiracki wszedł sobie na forum o F1 Challenge, to nie oznacza, że wszystko jest tam pirackie, nielegalne etc. etc.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez hideto Wt wrz 14, 2010 19:22  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

owszem grał, bo wszystko do rfactora jest prawnie legalne.

Ja nie będę moderował działu f1c bo dla mnie ta gra umarła 5 lat temu i więcej nie powstała i nie powstanie. Łudzenie się że jest super bo mam zbyt kiepskiego kompa by grać w coś lepszego jest na prawdę słabym argumentem.

Wszedłem do tego działu kilkakrotnie i widziałem coś co dla mnie jest kompletnym śmietnikiem. Więcej, coraz więcej graczy przechodziło z działu f1c do działu rfactor i wiedzeni nawykami z tamtego działu robili tylko śmietnik. To bardzo dokładnie pokazywało jaki stopień merytoryzmu oferował ten dział.

Jak ci jakiś temat pasował, to sobie go mogłeś na tę prywatną ligę skopiować i nikt by problemów nie miał. Jeśli dział GP4 gry dziś tak samo niszowej jak f1c nie ma swojego działu, to tym bardziej f1c na takowy nie zasługuje.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Wolek Śr wrz 15, 2010 16:14  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

Ja mógłbym grać w rFactor bo mam na to kompa, ale ona mnie w ogóle nie rajcuje. A jeśli F1 Challenge dla ciebie hideto umarła 5 lat temu, to po co się tu żalisz i w ogóle dyskutujesz?
Ja bym chętnie teraz pogadał z osobami odpowiedzialnymi za dział o F1Ch i innymi członkami administracji forum, bo po co zamykać i usuwać dział, jeżeli można coś w nim zmienić, ulepszyć, np. w systemie jego prowadzenia i pilnowania, by był porządek na nim, nie było nadmiernego spamowania czy pisania niepotrzebnych rzeczy. Dlaczego usuwać, jeśli można zmienić w nim to i owo?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez hideto Śr wrz 15, 2010 16:40  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

z całym szacunkiem, ale żalisz to się ty. Sam ze sobą rozmawiać nie będziesz bo na tym polegałaby rozmowa z osobami 'odpowiedzialnymi' za ten dział.

Decyzję podjęło grono moderatorskie w porozumieniu z marazem który daną kwestię zaakceptował - inaczej działby nie zniknął. Zrobili to po reakcji kilku użytkowników i przyjrzeniu się sytuacji. W sumie tyle, mam cię przekonywać ? wyłożyłem ci jak kwestia wyglądała, nie zrozumiałeś albo nie chciałeś to nie jest to już mój problem.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SPIDER Cz wrz 16, 2010 11:09  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

I na tym zakończmy tą dyskusję.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez tvp2 N wrz 19, 2010 16:34  Re: dlaczego dział o f1 challenge jest do wywalenia?

do rfactora zadne patche nie sa legalne poniewaz moderzy nie dostaja licencji od zespolow
tvp2
 
Dołączył(a): Pt sie 28, 2009 10:21

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron