Odnośniki z forum (ankieta)

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Jak powinny działać domyślnie linki podawane w postach?

Ankieta wygasła N paź 17, 2010 15:35

otwierać się w tym samym oknie/karcie (jak dotychczas)
19
28%
otwierać się w nowym oknie/karcie
32
46%
jest mi to obojętne
18
26%
 
Liczba głosów : 69

Postprzez tu_ru Cz paź 21, 2010 22:41  Re: Odnośniki z forum (ankieta)

Z racji tego, że zacząłem (być może słowo rozpętałem bardziej by pasowalo) całą dyskusję, dorzucę swoje trzy grosze. Po pierwsze, dla mnie osobiście nie jest to żaden wielki problem, ale uznałem, że warto napisać o tym w miejscu do tego przeznaczonym, żeby dowiedzieć się dlaczego jest tak, a nie inaczej. Zakładałem, że dyskusja ta z racji podforum, na którym się znajduje, będzie miała bardziej charakter czysto merytoryczny, techniczny, a nie ideologiczny jak to ma miejsce (długimi momentami) i ogólnie będzie na poziomie, a wypowiadały się będą osoby, które rzeczywiście mają coś do powiedzenia na ten temat. Myliłem się. Połowa postów w tym temacie to przerzucanie się bezsensownymi argumentami i niczym nieuzasadnione emocje. Na prawdę nie rozumiem jaki jest sens pisać enty post w stylu "ma być tak jak jest, bo tak jest i koniec ...". Ankieta, ankietą, i tak to administrator decyduje co robi a co nie...

PS.
Maraz napisał(a):Gdyby możliwe było rozwiązanie, że każdy user decyduje o działaniu linków, włączyłbym to w każdej chwili. Niestety obawiam się, że nie jest to możliwe (w każdym razie nie znam takiego dodatku do phpbb3).


Nie, żebym się czepiał, ale to, że nie ma takiego dodatku nie oznacza, że wprowadzenie takiej opcji jest niemożliwe. Jedno nowe pole w bazie danych + jedna nowa opcja (tik) w panelu użytkownika + jeden if w kodzie wyświetlającym posty. I wszyscy byli by zadowoleni. Ale tak jak mówie, nie mnie tu decydować.
"One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching." - author unknown
tu_ru
 
Dołączył(a): N paź 18, 2009 7:47

Postprzez Maraz So paź 23, 2010 14:15  Re: Odnośniki z forum (ankieta)

tu_ru napisał(a):Nie, żebym się czepiał, ale to, że nie ma takiego dodatku nie oznacza, że wprowadzenie takiej opcji jest niemożliwe. Jedno nowe pole w bazie danych + jedna nowa opcja (tik) w panelu użytkownika + jeden if w kodzie wyświetlającym posty. I wszyscy byli by zadowoleni. Ale tak jak mówie, nie mnie tu decydować.

Owszem, ale na to potrzeba czasu, zwłaszcza kiedy nie robiło się nigdy samemu takiej modyfikacji forum. Idealnym rozwiązaniem dla mnie byłby gotowy, sprawdzony dodatek, realizujący to w sposób zgodny ze standardem XHTML Strict i dający użytkownikowi kontrolę. Jeśli taki się znajdzie, to jestem gotowy w każdej chwili zainstalować. Po sezonie mogę ewentualnie spróbować samemu to zrobić, ale problem w tym, że mam też inne rzeczy zaplanowane i nie wiem, kiedy się wyrobię.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron