Tapatalk lub inna forma dostępu dla urządzeń mobilnych.

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Endrju Szopen So mar 16, 2013 7:18  Odp: Tapatalk lub inna forma dostępu dla urządzeń mobilnych.

Usunięcie danych, a i ponowna instalacja nie pomogła - wyszukiwarka Tapatalka nie potrafiła znaleźć forum. Musiałem szukać ręcznie w liście kilkuset forów, i dopiero znalazłem... No już działa, ale ta wyszukiwarka - a raczej jej niechęć do działania - mnie denerwuje :-)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Endrju Szopen Pn kwi 08, 2013 20:22  Re: Tapatalk lub inna forma dostępu dla urządzeń mobilnych.

Czy osoby używające Tapatalka mogą mi powiedzieć czy czasem nie mają z nim ostatnio problemów? Bo jak jeszcze 3-4 dni temu chyba było wszystko ok, tak ostatnio Tapatalk nie pokazuje mi wszystkich nieprzeczytanych tematów z forum. Np. nie pokazuje mi nowych postów z działu o kierowcach i zespołach czy aktualnych wydarzeniach. Tak naprawdę nie pokazuje mi większości nowych postów.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mykowhai Pn maja 27, 2013 22:54  

Aktualizacja Tapatalka planowana? Bo pokazuje mi ze API na tym forum outdated ;)
Avatar użytkownika
mykowhai
 
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 18:19

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron