Usuwanie postów przez administrację.

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez FOLLY N lut 13, 2011 0:36  Usuwanie postów przez administrację.

Usunięto mój post,a nie zostałem o tym poinformowany. Prosił bym w takich przypadkach o zasadność poczynionych kroków.
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez deeze N lut 13, 2011 0:37  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Zasadność: patrz regulamin. Niestety forum nie udostępnia nam automatu powiadamiającego o powodach skasowania postów.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez cichy N lut 13, 2011 6:47  Re: Usuwanie postów przez administrację.

a jest szansa żeby stworzyć coś na zasadzie kosza, skąd posty na trwałe byłyby usuwane po 24h?? Tak byśmy mogli śledzić co trafiło do kasacji, nie ukrywam, że czasami jest to męczące, bo i nie raz do śmieci pójdą zacne posty, gdzie tylko końcówka zawierała coś nieregulaminowego..

.. no tylko, że z drugiej strony mielibyście trochę więcej roboty..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Rubiq N lut 13, 2011 10:44  Re: Usuwanie postów przez administrację.

W takim przypadku moderator powinien tylko wyciąć/edytować nieregulaminową część i tak zawsze robimy.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez FOLLY N lut 13, 2011 10:50  Re: Usuwanie postów przez administrację.

deeze napisał(a):Zasadność: patrz regulamin. Niestety forum nie udostępnia nam automatu powiadamiającego o powodach skasowania postów.

A żebym ja pamiętał o co tam poszło? Że napisałem "shit" po polsku, wygwiazdkowane?

Rubiq napisał(a):W takim przypadku moderator powinien tylko wyciąć/edytować nieregulaminową część i tak zawsze robimy.

W tym przypadku, tak nie było :x Najlepiej usunąć i z głowy. Nie wiem kto to zrobił, ale powinien EDIT zrobić a nie DEL. A przynajmniej PW dlaczego. Chyba nie usuwacie aż tylu postów dziennie, że taki to problem poinformować o tym. A jak to problem, to szybsza by była edycja postu z usunięciem zawartości i info od admina, że nie halo.
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez Audi N lut 13, 2011 11:22  Re: Usuwanie postów przez administrację.

FOLLY napisał(a):
deeze napisał(a):Zasadność: patrz regulamin. Niestety forum nie udostępnia nam automatu powiadamiającego o powodach skasowania postów.

A żebym ja pamiętał o co tam poszło? Że napisałem "shit" po polsku, wygwiazdkowane?

Rubiq napisał(a):W takim przypadku moderator powinien tylko wyciąć/edytować nieregulaminową część i tak zawsze robimy.

W tym przypadku, tak nie było :x Najlepiej usunąć i z głowy. Nie wiem kto to zrobił, ale powinien EDIT zrobić a nie DEL. A przynajmniej PW dlaczego. Chyba nie usuwacie aż tylu postów dziennie, że taki to problem poinformować o tym. A jak to problem, to szybsza by była edycja postu z usunięciem zawartości i info od admina, że nie halo.


Nie lepiej byłoby się 2 razy zastanowic, czy twój post jest w pełni zgodny z Regulaminem? Bo mam wrażenie, że teraz odwracasz kota ogonem i próbujesz całą winę zwalic na moderatora, udając poszkodowanego.
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez SQUZ N lut 13, 2011 12:27  Re: Usuwanie postów przez administrację.

FOLLY jedna prosta sprawa nikt nie usuwa postów poprawnych i zgodnych z regulaminem.. jeżeli poleciał do kosza to znaczy ze na to zasługiwał... co do nauki na własnych błędach... jakbyś przeczytał z zrozumieniem <zaznaczam z zrozumieniem> regulamin forum to nigdy nie napisałbyś postu niezgodnego z tymże regulaminem...

teraz pobawimy się w "gdybanie" zapewne pamiętasz jak wyglądał temat "starty roberta w rajdach" w niedziele/poniedziałek i wierz lub nie ale gdybyśmy każdemu wysyłali PW <i potem jeszcze 10 odpowiedzi na zażalenia itd> dlaczego jego post został usunięty to byśmy zapewne dopiero dziś kończyli tam sprzątać...

co do edycji: jakby to był post wnoszący coś do dyskusji to zapewne zostałby edytowany a że zapewne taki nie był to się nikt z nim nie patyczkował...
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez SPIDER N lut 13, 2011 14:46  Re: Usuwanie postów przez administrację.

FOLLY napisał(a):Chyba nie usuwacie aż tylu postów dziennie

Oj, czasami byś się mógł zdziwić. W tematach świeżych, tuż po jakimś GP, czy teraz ostatnio po wypadku Roberta, w tematach robi się nieraz taka granda, że lepiej czasami pozwolić ludziom na pisanie, niż na zabranie się do usuwania, bo roboty byłoby na cały dzień, a też chyba nie tędy droga.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez FOLLY N lut 13, 2011 20:18  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Nie czuję się poszkodowany. Nie mam halo. Chciałem wyjaśnienia. Otrzymałem. Dziękuję. Zastanowię się następnym razem dłużej nad tym co chcę napisać i wysłać. Tamto było spontaniczne. Dzięki za wytłumaczenie 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez Wallchok Śr mar 02, 2011 10:45  Re: Usuwanie postów przez administrację.

W temacie o rehabilitacji Roberta wyjątkowo włączyłem się do dyskusji, prosząc pewnych użytkowników o spokój i rozwagę. I choć mój post nie wnosił praktycznie niczego do pierwotnego tematu, to i tak moje zdziwienie było dość znaczące, gdy spostrzegłem, że tylko on został usunięty.
Rozumiem, że w momencie, gdy co poniektórzy piszą po raz n-ty swoje (jakże durne) teorie powtarzając się i wzajemnie napędzając, to jest w porządku i takie posty mogą pozostać. Choć ja bym jednak sugerował większą konsekwencję w tego typu porządkach.
Podejrzewam, że to sprawka Campeona, gdyż w bliskim czasie moderował również post Pawlafreemana, poprawiając i zaznaczając jego błędy(bardzo uszczypliwie i w mojej opinii trochę przesadnie). Nie, żebym go bronił, bo chyba jego posty są pierwsze w kolejce do kosza.

W ogóle proszę nie traktować tej wiadomości jakoś wrogo. Po prostu chciałem podkreślić pewne fakty, gdyż sytuacja ta nie zdarzyła się już pierwszy raz.
Avatar użytkownika
Wallchok
 
Dołączył(a): So mar 28, 2009 14:36
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Campeon Śr mar 02, 2011 10:52  Re: Usuwanie postów przez administrację.

To nie moja robota, jako że nie widziałem nawet Twojego postu na oczy. Nie jestem zatem nawet w stanie stwierdzić, czy powinien wylądować w koszu :) .

Co do uszczypliwości wobec Pawła postu: Nie nazwałbym uszczypliwością poprawianie tekstu, który zawiera masę błędów, literówek itd. Czytając ten post miałem wrażenie, że Paweł wysyłając go nawet nie spojrzał, czy zawiera jakieś błędy, tylko szybko "sru" i co tam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wallchok Śr mar 02, 2011 11:22  Re: Usuwanie postów przez administrację.

W porządku, zgadzam się.
Po prostu, jak dla mnie, jest pewna różnica między poprawianiem błędów ortograficznych, a zaznaczaniem braku użycia liter z odpowiednimi znakami diakrytycznymi. I to uznałem jako uszczypliwość. ;-)
Avatar użytkownika
Wallchok
 
Dołączył(a): So mar 28, 2009 14:36
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Sycior Pn mar 14, 2011 16:25  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Któryś z moderatorów usuwa naszą reklamę (liga pit-lane) z tematu "Ogłaszanie nowych lig i eventów" w dziale rFactor. Mam swoje podejrzenia ponieważ jeden z moderatorów rozstał się ostatnio z ligą w niezbyt przyjemnych okolicznościach (mam na myśli smylasa). Co wstawimy swoją reklamę to ktoś to usuwa, jeśli ktoś ma coś do ligi to niech rozwiąże tą sprawę z nami a nie miesza do tego serwis f1wm.pl bo może ktoś by chciał pojeździć. Post z naszą reklamą nie naruszał regulaminu, a jeśli naruszał to proszę o podanie konkretnego powodu a takiego nie dostałem.
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Maraz Pn mar 14, 2011 16:39  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Cz zgłoszenie ligi było zgodne z regulaminem?
viewtopic.php?p=125149#p125149
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez smylas Pn mar 14, 2011 16:43  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Reklama ligi pit-lane jest na 8 stronie(post Dźwiadka), wiec łamie regulamin.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość