Usuwanie postów przez administrację.

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez hideto Pn mar 14, 2011 16:53  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Co nie zmienia faktu, że zamiast stawać okoniem, można było wywalić tę starą reklamę :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sycior Pn mar 14, 2011 16:54  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Post Dźwiadka zawiera nie aktualne dane, obecnie nie ma nagród, SKŁADEK oraz była rozpiska tylko na testy. Obecnie chcieliśmy ogłosić już rozpoczęcie sezonu. Smylas chętnie skasuje nasz post, bo ma ku temu osobiste powody i przenosi je na grunt forum f1wm.
Ostatnio edytowano Pn mar 14, 2011 16:55 przez Sycior, łącznie edytowano 1 raz
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez l00kers Pn mar 14, 2011 16:55  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Jest to reklama nowego sezonu, na nowych regułach, innym modzie itd. jak wspomniał Hide należało skasować starą reklame a nie kasować nowy post
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Maraz Pn mar 14, 2011 16:57  Re: Usuwanie postów przez administrację.

W pierwszym poście regulaminu ogłoszeń pisze:
2. W przypadku, gdy chcemy uaktualnić zgłoszenie klikamy "edutuj" w swoim poście z reklamą lub zgłaszamy się do moderatora, aby ten usunął stare ogłoszenie i wstawiamy nowe.

Czy ktoś zadał sobie w ogóle trud, żeby to przeczytać?
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Sycior Pn mar 14, 2011 16:59  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Ja wcześniej o tamtej reklamie nawet nie wiedziałem, generalnie ona zawiera tylko info o testach. W tej sytuacji proszę tutaj o skasowanie tamtej reklamy i ja grzecznie wstawiam nową mam nadzieje że jej nikt nie usunie i zamykamy sprawe
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez lechf1 Pn mar 14, 2011 17:02  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Post usunąłem ja zgodnie z pkt regulaminu 1 i 2, który umieszczony jest w pierwszym poście tematu o "Ogłoszeniach lig..."

Jeśli chcieliście uaktualnić zgłoszenie można było zgłosić swój post lub napisać do moderatora. Praktykowane przez inne ligi i zawsze się sprawdza
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez l00kers Pn mar 14, 2011 17:04  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Skoro widzieliście stary post to na logike który się usuwa? stary czy ten nowy?
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Sycior Pn mar 14, 2011 17:06  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Na dodatek nie były takie same, jakby się chciało trochę poczytać, a nie od razu pit-lane był stronę temu to wywalamy nowy
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Maraz Pn mar 14, 2011 17:10  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Widzę, że rozmowa do niczego nie prowadzi. Wygląda że nie znacie zasad i nie chcecie ich przestrzegać:
1. Każda liga może być ogłoszona tylko raz w tym temacie.

Następnym razem upewnij się, że nie łamiesz zasad, zanim zgłosisz pretensje. Koniec wątku.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez lechf1 Pn mar 14, 2011 17:13  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Sycior napisał(a):Na dodatek nie były takie same, jakby się chciało trochę poczytać, a nie od razu pit-lane był stronę temu to wywalamy nowy



uspokój nerwy, nikt się nie uwziął na pit lane, wystarczy pilnować swoich rzeczy, każda ligę obejmują takie same zasady

Skoro widzieliście stary post to na logikę który się usuwa? stary czy ten nowy?


na logikę pamięta się co się wrzucało i kiedy, a jak ma się problem wystarczy napisać do moderatora
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez sEB-q Wt mar 26, 2013 13:58  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Mam pytanie związane tematem GP Malezji 2013 . Mianowicie gdzie wcieło przynajmniej 3 strony ostatnich postów? Stron było z 13 a jest teraz 10?
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Campeon Wt mar 26, 2013 14:11  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Poszły do tematu o Vettelu, gdyż te posty zdecydowanie poszły w kierunku oceny Vettela i jego poczynań na torze, porównań jego zachowań do Senny, Prosta, Schumiegu itd. Tematyka zbyt odbiegająca od wydarzeń podczas GP Malezji.

PS. sEB-q - kropek i przecinków nie poprzedzamy spacją, lecz stawiamy jest bezpośrednio po poprzedzającym słowie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez sEB-q Wt mar 26, 2013 14:41  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Na upartego można było zostawić bo w sumie to ciągle chodzi o GP Malezji.

Ad "PS." Wiem, kurna wszędzie ta kontrola ;)
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Campeon Wt mar 26, 2013 14:51  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Niby tak, ale ktoś przykładowo za jakiś czas chciałby zajrzeć do wątku o GP Malezji, by coś sprawdzić, muszą po drodze naczytać się o tym, że kiedyś to Senna... itd.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez RdQ_ So mar 15, 2014 19:54  Re: Usuwanie postów przez administrację.

Hmh, napisałem post w temacie o Lotusie. Dlaczego został usunięty?
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron