User-bary dla forumowiczów Wyprzedź Mnie!

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Czy podobają Ci się poniższe user-bary i czy będziesz ich używał?

Podobają się i będę ich używał
8
40%
Podobają się, ale nie będę ich używał
6
30%
Niepodobają się, tymbardziej nie będe ich używał
4
20%
Nie mam zdania
2
10%
 
Liczba głosów : 20

Postprzez zoon Pn maja 08, 2006 11:24  

O tuż to. Idea tego czegoś jest taka, by służyło jako reklama danej strony na obcych forach. DeZZemberowi się pomyliło całkowicie.
Ja uważam to za pierdoły godne max 15-latka.
Avatar użytkownika
zoon
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez deZZember Pn maja 08, 2006 11:54  

Idea nie musi być taka. Przykłady, które podałem z innych forów, są wykorzystywane na tych właśnie forach, dla zaznaczenia właśnie rangi, czyli po to, co Ci tak Zombie niepasuje. To właśnie taka idea towarzyszyła powstawaniu "tamtych" userbarów. tak też myślałem tworząc swoje. Wiadomo, każdy ma inne ppoglądy na każdą sprawę, jednak idea była inna (choć sam ich, nie wiem czy zauważyłeś, nie używałem -po prostu zrobiłem je dla innych -de facto Was). Skoro uważasz, że to godne 15-latka, to ok, ja tak nie uważam. Ale ok, sprawa przegłosowana, nie będziemy używać "funkcjonalnych" userbarów na tym forum. Ja mam... powiedzmy "zamówienie" na pare innych, rózniących się, więc na pewno pojawią się wkrótce kolorystycznie zróżnicowane. EOT
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirKamil Pn maja 08, 2006 14:16  

Jako, że to od mojego posta zaczęła się ta ożywiona dyskusja czuje się zobligowany i pragnę wyjaśnić par kwestii z tą że sprawą związanych.
W pierwszej kolejności powtórzę to, co już napiąłem wcześniej- bardzo doceniam prace deZZembera boje się jedynie, że zostanie zakłócona ergonomia na forum. Profile będą na pierwszy rzut oka identyczne. Z własnego doświadczenia wiem, że często szukając wypowiedzi danej osoby mogę szybko przeszukać stronę i łatwo wyłapać pożądany fragment ze względu na zróżnicowane sygnaturki lub podpisy. To tyle, jeśli chodzi o sprawę doceniania lub nie.

Tera kolej na druga cześć a na wstępie proszę kadrę WM! o większy dystans. We mnie mieszane uczucia budzi obwarowywanie się licznymi tytułami tym bardziej, że to forum nie jest bardzo liczne i każdy wie, kto jest, kim. Na dłuższa metę chcąc czy nie chcą podświadomie dzieli to forum na frakcje. Wg mnie podpis nad avatarem tytułem przypomnienia wystarczy. Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. Jeśli kogoś uraziłem mogę wyedytować wcześniejszego posta. Wczoraj byłem trochę podminowany przez wyścig, który nie poszedł po mojej myśli wiec ironia byłą aż za nadto widoczna. Od większości tego, co napisałem obywatel Zombie się odcinam.

Pozdrawiam.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Maraz Pn maja 08, 2006 15:17  

Myślę, że Mariusz i SirKamil podsumowali bardzo dobrze całą dyskusję na temat user-barów i ja nie mam już w zasadzie nic do dodania. Temat uważam więc za zamknięty, a na przyszłość postarajmy się załatwiać tego typu sprawy bez zbędnych emocji :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości