forum w wersji mobilnej

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Duif Pt paź 03, 2014 16:54  forum w wersji mobilnej

Na Windows Phone 8.1 forum potrafi ściąć cały telefon. Tak ze tylko reset pomaga. Oczywiście korzystam z IE. Sytuacja ta nie powtarza się na żadnym innym forum.

W ogóle to poruszana niedawno kwestia mogłaby zostać poruszona ponownie. Wsparcie dla tapatalk w nowej wersji. Odsetek użytkowników z telefonów jest maly, bo nie da się tego forum na telefonie przeglądać komfortowo. W przypadku dostosowania do wersji mobilnej byłoby dużo lepiej.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gornik Pt paź 03, 2014 17:47  Re: forum w wersji mobilnej

Nie żeby co ale Opera Classic spokojnie sobie radzi z forum. Ale to android to wiesz :-P
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Duif Pt paź 03, 2014 23:30  Re: forum w wersji mobilnej

Ta, bo Opera mi obsłuży elementy stron tak dobrze jak IE. ;)
Nie o to tu chodzi. Nawet na operze forum się ciężko przegląda. Wesrja desktopowa na telefonach jest cholernie niewygodna.
IE wyświetla bardzo dobrze forum. Problem w tym, że czasem forum (nie wiedząc czemu) zawiesza cały telefon.
A jeśli nic dotyczącego tematu nie masz do powiedzenia to lepiej nie robić śmietnika.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gornik So paź 04, 2014 6:24  Re: forum w wersji mobilnej

Tak, tylko że również chodzi mi o to iż strona chodzi mi normalnie (płynnie), zdjęcia się wczytują, a filmiki odtwarzają się przez dedykowany program. Nie zawsze tylko reklamy mi działają :wink:
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Duif So paź 04, 2014 11:37  Re: forum w wersji mobilnej

Przestań offtopowac. Nie pytam o opinię na temat opery tylko zglaszam problem na wp. Naucz się myśleć.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukas N paź 05, 2014 10:42  Re: forum w wersji mobilnej

Pisałem o tym miliard razy, tapatalk jest zbyt mało popularny, nie mówiąc już o WP... :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Duif N paź 05, 2014 12:09  Re: forum w wersji mobilnej

Tapatalk tak, ale smartphony nie. Myśleliście o wersji mobilnej forum kiedykolwiek? Takiej wersji obsługiwanej z przeglądarki?
WP owszem, mało popularny, dlatego wątpię, że ktoś pomoże, ale zdarza mi to coraz częściej mimo przywrócenia systemu.
Tak z czystej ciekawości, jak wygląda procentowo ilość odsłoń z urządzeń mobilnych w stosunku do urządzeń stacjonarnych i laptopów?
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukas N paź 05, 2014 12:13  Re: forum w wersji mobilnej

Wygląda obiecująco ;) Owszem, urządzenia mobilne są popularne, ale większość z nich radzi sobie ze stroną dobrze (na pewno cała platforma androidowa, a iOS również nie narzeka). Do tego mamy aplikację Androidową z newsami. Proces przejścia na te platformy z pewnością będzie postępował, ale pamiętaj też, że musi się to kalkulować w kwestii reklam, a niestety ta kwestia leży.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Duif Pn paź 06, 2014 7:33  Re: forum w wersji mobilnej

Ale to ja wiem ze dobrze obsługują - każda platforma. Mam też ios, na androidzie bylem kiedyś. Problem zawieszania być może był spowodowany jakimś elementem strony... Może jakaś reklama? Nie wiem. Od dwóch dni jest spokój z tym.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukas Pn paź 06, 2014 10:48  Re: forum w wersji mobilnej

To pewnie reklama, niestety rodzimi wydawcy pozostawiają wiele do życzenia i czasami wrzucają straszne śmieci...
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron