oburzony usuwaniem wątków

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez Epik Pt sty 30, 2015 2:24  oburzony usuwaniem wątków

czemu szanowni moderatorzy usuwają moje utworzony wątki !?
dużo podróżuję i jako wielki fan F1 będąc w Barcelonie, czy innym mieście związanym z f1 staram się poznać tutejsze "atrakcje".
Jakiś czas temu przed wizytą w Barcelonie, utworzyłem wątek, który miał na celu pomóc w zwiedzaniu toru w Barcelonie. Został on usunięty z forum. Napisałem go drugi raz i już nikt go nie usunął... .
Wczoraj otworzyłem wątek o muzeum ferrari w maranello jako, że lecę za tydzień do Bolonii ( najbliższego miejsca dostania sie obok muzeum samolotem). Chciałem sie dowiedzieć, jeśli ktoś już tam był, jak się tam dostał i czym będąc we włoszech.
W związku z tym, że są to tematy BARDZO ZWIĄZANE Z F1 i zapewne każdy z nas jako fan f1 napewno odwiedziłby te miejsca będąc w okolicy otworzyłem wątki w INNE TEMATY ZWIĄZANE Z F1.
Oczywiście wchodzę do działu, a tutaj wątku nie ma... nawet nie został przeniesiony, tylko usunięty!


CZEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? jesteśmy w jakimś matrixie czy coś?
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Lukas Pt sty 30, 2015 13:56  Re: oburzony usuwaniem wątków

To nie forum ogłoszeniowe, wątek o Barcy został bo się przeleżał. Załóż temat dotyczący takich wyjazdów ogólnie to wszystko będzie ok, albo pytaj po prostu w temacie który już jest i dotyczy wyjazdów F1.

Zresztą takie posty jak powyższy również mają swój dział, a Ty ponownie zakładasz temat. Polecam poczytać zasady netykiety.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427


Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości