Przed GP Kanady 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Zidi Pn maja 30, 2005 14:38  Przed GP Kanady 2005

No więc, tym razem ja zakładam ten temat... co myślicie o nadchodzącym Grand Prix? Czy Alonso utrzyma dobre tempo? Czy Kimas odegra się za przegraną? Czy kierowcy Quick Nick będzie miał pierwszą w jego karierze wygraną? A może Ferrari nareszcie się przebudzi i zdobędą 2 podiumy w Kanadzie?
Zidi
 

Postprzez Spielberg Pn maja 30, 2005 14:43  

Hmmmm.... Ja osobiście liczę na Webbo. Mam nadzieję na podium. Obawiam się natomiast co do McLarenów, czy będą w stanie utrzymać kolejny wyścig dobrą formę. Renault wydaje się być z powrotem dobrze dysponowane. Zwycięstwo któregoś z Williamsów? Uważam, że w Grove będą świętować dopiero za 2-3 wyścigi.
1974 Emerson Fittipaldi;
1976 James Hunt;
1984 Niki Lauda;
1985-1986, 1989 Alain Prost;
1988, 1990-1991 Ayrton Senna da Silva;
1998-1999 Mika Hakkinen;
2008 Lewis Hamilton
...
Avatar użytkownika
Spielberg
 
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 12:16
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Bart Pn maja 30, 2005 15:11  

Williams naprawdę zaczyna wychodzić na ponad kilometrową prostą. Jeśli Ferrari się przebudzi, to możemy być świadkami fantastycznej walki pomiędzy nawet czterema zespołami (Renault, McLaren, Williams, Ferrari, ewentualnie Toyota). Oczywiście wszystkie zespoły muszą się odpowiednio przygotować. Producenci opon także (może przede wszystkim). Ja liczę na Schumiego, bo on podobno lubi ten tor i wiele razy tu zwyciężał.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez kuba Pn maja 30, 2005 15:23  

Ja bym bardzo chciał ,żeby Schumi w koncu wygrał.Jak bedzie miał pozycje startową w pierwszej dziesiątce, nie przytrafi sienic na starcie to może bys bardzo dobrze....o no i żeby wogóle sie nic złego nie przytrafiło typu skrzynia ,opony,stojący w poprzek Albers i takie tam.Licze na Kimiego i Schumiego.Pozdro.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mariusz Pn maja 30, 2005 15:59  

Schumacher zawsze w Kanadzie miał dobre wyniki, choć różnie to bywało na przestrzeni lat. Myślę, że powinien powalczyć o podium. Na zwycięzcę stawiałbym kogoś z dwójki Raikkonen - Alonso. Wiem, że to nic oryginalnego, ale wydaje mi się, że Ferrari - choć bezsprzecznie ma rewelacyjny bolid - to jednak nie wygra. Podobnie Toyota i Williams - mają szanse na podium, ale jeszcze na zwycięstwo chyba zbyt wcześnie. Pewną niewiadomą pozostaje ekipa BAR. Dotychczas szło im nieźle, choć miej rewelacyjnie niż w ubiegłym seoznie. A po powrocie z banicji jakoś niezbyt jestem przekonany, żeby Button mógł wygrać. Liczę na dobrą postawę Saubera i mam nadzieję, że Villeneuve będzie w wyśmienitej dyspozycji. W innym razie poważnie bym się zastanowił nad dalszym jego pozostaniem w tym zespole.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez W Pn maja 30, 2005 16:38  

Dorzucę coś od siebie, żeby nie było, że tylko o Macach piszę... :D

Nie zdziwiłbym się, gdyby na podium stanął ktoś z Red Bulla. Gdyby nie kara dla Coultharda, może byłby całkiem niezły wynik.
Wiem - gdyby babcia miała wąsy...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Jarek Pn maja 30, 2005 16:41  

A ja wlasnie jestem najbardziej ciekawy postawy B.A.Rmanow. Zapowiadali podium w Europie, ale pelniac role zabrudzaczy toru podczas qualu, troche sie pospieszyli z ocena swoich mozliwosci. Poza tym scigali sie na starych silnikach, a w Kanadzie beda mieli noweczki no i te superszybkie skrzynki biegow zastosuja po raz pierwszy. Osobiscie nie mial bym nic przeciwko, gdyby Buttonik stanal na podium. Zycze rowniez podium Davidowi Coulthardowi, ktory prezentuje ostatnio w miare rowna forme (przynajmniej deklasuje mlodych team-matow). Na temat pretendentow do korony Schumiego, moze lepiej nie bede sie wypowiadal... :mrgreen:

Miejmy nadzieje, ze emocji dostarcza nam dobrze przygotowani kierowcy (duzo pieknych manewrow wyprzedzania), a nie - jak od kilku wyscigow - OPONY :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Pieczar Pn maja 30, 2005 17:59  

Mclaren może mieć tutaj problemy - jakoś ostatnio im ten tor nie "leżał". BAR rzeczywiście może się pokazać z dobrej strony, chociaż już podczas GP Europy miało być podium. Williamsy są coraz lepsze, ale to już staje się tradycją, że w środku sezonu są dobrzy. Jeśli chodzi o ferrari - to widać poprawę i myślę że mogą być w czołówce (ja mam nadzieję, że Barrichello znowu będzie lepszy od Schumiego :D ). No i DC mógłby wreszcie na podium stanąć 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Ave Pn maja 30, 2005 19:09  

Kolejny tor gdzie opony beda pracowaly w extremalnych warunkach. W kilku miejscach dochodzic bedzie do ostrego hamowania a nastepnie przyspieszania. Zapewne znow dojdzie do kilku spektakularnych zakonczen wyscigu przed przejechaniem pelnego dystansu :roll:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff Pn maja 30, 2005 19:45  

A moje motto niezmiennie brzmi: "oby było ciekawie" :mrgreen:

Ale boje się o kierowców, opony mogą znów nie wytrzymać :cry:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kuba Wt maja 31, 2005 15:12  

Czemu cholera jasna wyścig musi roztrzygać sie przez opony.W Bahrajnie Barrichello, w Monako Alonso ,ostatnio i to najboleśniej KIMI.To straszne.Zgodze sie w 100% zgregoffem-oby było ciekawie.Zresztą tak szczerze mówiąc to przez te opony też jest co nieco ciekawie.Nie twierdze wcale ,że to dobry pomysł ten zakaz....ale też czegoś dodaje.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Ave Wt maja 31, 2005 19:23  

kuba napisał(a):Zresztą tak szczerze mówiąc to przez te opony też jest co nieco ciekawie.Nie twierdze wcale ,że to dobry pomysł ten zakaz....ale też czegoś dodaje.

Raczej sprawia,ze zatwardziali ateisci skladaja lapki w modlitwach by ich faworyci dojechali do mety :lol:
BTW. Doczytalem w F1 Racing,ze te domniemane testy "lotniskowe" okazaly sie sciema. W tym roku zaden zespol "dziewiatki" nie pojawil sie w Yorkshire.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez bonafide Wt maja 31, 2005 19:57  Walka bedzie zacieta...

Ten sezon jest dużo ciekawszy od poprzedniego gdzie była praktycznie przez cały okres dominacja ferrari,to dobrze,tylko my na tym zyskujemy.
Odnosnie wynikow,moim zdaniem wazną role odegraja bmw,szczególnie heidfeld,gdyż webber jest dobry,ale tylko w kwalifikacjach,w wyścigu nie potrafi zachowac zimnej krwi.
Może ferrari sie w koncu obudzi,opony bridgestone juz chyba lepiej są przygotowane,mógłby nawet wygrać Schumi :P .
Bedzie zacięta walka pomiędzy "byczkiem" a "bryła lodową",to napewno :) .
A moim czarnym koniem jest DC.
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez falconf1 Wt maja 31, 2005 20:08  

Ja stawiam na Ferrari. Zawsze byli tam bardzo mocni nawet jak startowali z dalszych pól startowych - w zeszłym roku z P6 i P7 wywalczyli dublet. McLaren też powinno być bardzo silne. Renault za nimi, a Williams i Toyota? Wiemy jak było rok temu :lol: chyba coś wynieśli z tamtej lekcji :roll: i będzie lepiej.
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hide Śr cze 01, 2005 14:53  

Stawiam na braci Schumacherow. Lubia obydwaj ten tor, Schumi wygrywal tu chyba 7 krotnie a Ralf w ostatnich latach byl bardzo szybki podczas kwalifikacji, natomiast w 2001 stanąl na najwyzszym stopniu podium. Mam nadzieje takze ze wkoncu BAR juz z nowym silnikiem bedzie konkurencyjny podczas tego wyscigu.Pozdrowienia. [list=] F1 RULEEZ!!!
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość