Przed GP Kanady 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez dorii Śr cze 01, 2005 15:13  

ulala o co tu chodzi :lol:
dorii
 

Postprzez Bart Pt cze 03, 2005 15:53  

Bardzo wyczerpująca wypowiedź dorii. :lol: Ja mam także nadzieję na duże emocje podczas oglądania wyścigu.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez dorii Wt cze 07, 2005 10:35  

Witam znów, juz nie moge sie doczekać wyscigu mam nadzieje ze Mclaren da czadu wszystkim i Kimi i Juan staną na podium :D

Go chłopaki Go !!!!!
dorii
 

Postprzez Ahmed Wt cze 07, 2005 10:49  

Bart spokonie :). A pamiętasz może jak był kiedyś taki spamer na forum? Teraz się uspokoił, ale kiedyś to... wrrrrr ;)

Szansa na deszcze w Kanadzie
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez dorii Wt cze 07, 2005 11:41  

Oj chłopaki jak wy nie rozumiecie.....jestem nowa na tym portalu ...i własnie go rozpracowuje ale to nie znaczy ze ja nic nie wiem na tema F1 oj duzy błąd jesli tak myslicie....

nie linczujcie mnie juz na dzień dobry :D .....jestem fanem F1 juz kilka lat wiec spokojnie ;)
dorii
 

Postprzez Pieczar Wt cze 07, 2005 12:00  

Ale przecież nikt tak nie uważa. Po prostu dziewczyny tutaj to rzadkość, stąd takie reakcje :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Ahmed Wt cze 07, 2005 12:09  

dorii, nieśmaiłbym :)
Jak sama piszesz jesteś tu nowa :) więc możesz nierozumiec mojej wypowiedzi. Mam nadzieję, że po pewnym czasie zrozumiesz :)

Witam i pozdrawiam
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez dorii Wt cze 07, 2005 12:55  

skoro tak, to może powiecie mi kto za jakim timem obstawia ...zawsze to krok do przodu w znajomości :wink:

Sugeruję zmienić temat. W tym rozmawiamy o nadchodzącym GP Kanady.
Mod
dorii
 

Postprzez kuba Wt cze 07, 2005 14:19  

Powróćmy może do tematu....co?poza tym takie rzeczy mozna załatwić na PRIVA nie? :lol: ale powiedziałem :lol: Niech wygra najlepszy.





czyli niech wygra Schumi :D
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bart Wt cze 07, 2005 14:56  

Ahmed napisał(a): A pamiętasz może jak był kiedyś taki spamer na forum? Teraz się uspokoił, ale kiedyś to... wrrrrr

Czy nie chodzi o niejakiego Ahmeda? :wink:
dorii napisał(a):Oj chłopaki jak wy nie rozumiecie.....jestem nowa na tym portalu ...i własnie go rozpracowuje ale to nie znaczy ze ja nic nie wiem na tema F1 oj duzy błąd jesli tak myslicie....

Już dobrze! Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Ci wielu wypowiedzi na tym forum.
kuba napisał(a):Niech wygra najlepszy.
czyli niech wygra Schumi

Nic dodać, nic ująć.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez dorii Wt cze 07, 2005 14:58  

ok ..sorki.....
i niech wygra najlepszy czyli Kimi :D :lol:

McLaren wkońcu pokazuje swoją klasę i mam nadzieje ze opony wytrzymają tym razem bo Alonso zyskuj przewagę punktową ...co do Ferrari.....cóz.....klasa klasą - Schumiego ale samochody maja wiele do życzenia w tym roku .... i cos kiepsko im idzie ...wciąż bez postępu więc Kanada chyba jest pod znakiem :?:
dorii
 

Postprzez Mariusz Wt cze 07, 2005 15:12  

dorii nie zgadzam się. Ferrari mają niezły samochód. Tylko opony nie bardzo dają możliwość pokazania się z dobrej strony. Ale o tym dyskutujemy w innym temacie. Schumacher owszem zawalił kilka wyścigów w tym sezonie i z obroną tytułu MŚ będzie trudno. Ale Barrichello przecież też jeździ w tym zespole i udowodnił, że ten samochód ma potencjał.

Przy okazji: witam Cię również na forum. I chyba masz rację, bo wydaje mi się, że Raikkonen będzie miał duże szanse na zwyciestwo.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dorii Wt cze 07, 2005 15:39  

Mariusz :opony oponami .... faktycznie długa dyskusja była i jest ...

ale co do samochdów Ferrari to fakt taki, że w tym roku nie dosc dobre w porównaniu z McLarenem i Renault ....czasy w kwalifikacjach i prędkości mówią za siebie !!!! statystycznie to nie tylko opony....i choć Ferrari wygrało w 2004 w Kanadzie to w tym roku raczej nie ma szans... :evil:
dorii
 

Postprzez Bart Wt cze 07, 2005 17:02  

Jeśli chodzi o quale w wykonaniu Ferrari to są one bardzo słabe, nie wiem, o co chodzi z prędkościami, czy o speeda na prostej, czy o ogólną szybkość (dobre czasy okr.). Bo na prostych to F2005 poczyna sobie najszybciej.
Mariusz napisał(a):Schumacher owszem zawalił kilka wyścigów w tym sezonie i z obroną tytułu MŚ będzie trudno. Ale Barrichello przecież też jeździ w tym zespole i udowodnił, że ten samochód ma potencjał.

Obaj zawalili kilka wyścigów i powiedziałbym, że to bardziej Michael pokazał możliwości tego bolidu. O tytule jednak powoli mogą zapominać...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez gregoff Wt cze 07, 2005 21:10  

opony nie potrafią się rozgrzać do odpowiedzniej temperatury podczas jednego kółka i dlatego tak słabo idzie Ferkom podczas qualu. Podobny problem chyba miał McLaren na początku sezonu ale teraz już jest dobrze.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość