GP Kanady 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ave N cze 12, 2005 19:45  GP Kanady 2005

Zaden magik swiata tak by nie ulozyl tego wyscigu :roll:

1) M.O.T.R. bez zadnych watpliwosci nalezy do J.P.M. Jensi "ukradl" mu wygrana :x Czarna flaga? A co mial wyjechac na koncu stawki? Po kiego grzyba :?:

2) Renault. Poniesione ryzyko przyspieszenia bolidow okazalo sie zgubne, choc na poczatku odjazd Fisico i Alonso byl jakby z innej galaktyki.

3) Ferrari. U nich zapewne odbedzie dobra zabawa dzisiejszego wieczoruObrazek

4) Tylu gestykulacji podczas jednego wyscigu jeszcze chyba nie bylo :wink:

5) Rubens. I kto powiedzial,ze jazda z ostatniego pola startowego = wyscig bez znaczen :?: Big Yo! Rubens :D

6) Mam nadzieje,ze to juz ostatnie tak ewidentnie niespodziewajkowe GP w tym roku :!:

7) Pewnosc co do Sato byla juz przed ta eliminacja, ale Jensi :?: :?: :?:
Co zes Ty uczynil :evil:

No i tak wyscig dobiegl konca. Dla Ave koszmar.

Ps. Bravo Kimi 8) Czeroni. Gratulacje.
Ostatnio edytowano N cze 12, 2005 20:10 przez Ave, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez mateusz N cze 12, 2005 19:50  

Zgadzam się Ave. Wyścig był bardzo ciekawy i emocjonujący. Ząłuję tylko, że Montoya został zdyskwalifikowane :( Ale Kimi goni Fernando więc jestem zadowolony :wink:
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Ahmed N cze 12, 2005 19:53  

Ferki na pudle :shock: tyle szczescia to chyba żaden zespoł nie ma. No chyba, że mówimy o pechu Renault. Mogło być lepiej :( O co chodzi z dyskkwalifikacją JPM. Reklamy były i nie do końca się orientuje. Jakie czerwone światło w pitstopie? Szu to chyba za dużo się startów Webbera naoglądał. Brawa za walecznośc Sato.
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez dorii N cze 12, 2005 19:54  

Ale wyścig !

......Piękna jazda McLarena ....Bravo Kimi..... :D.....szkoda Montoyi :( ......i cóż wielki fart Ferrari ...Rubinio wyszedł na tym najlepiej choć przyznaje ze ładnie to zrobił ....

0 punktów dla Renault...a McLaren zbliża się coraz bardziej w punktacji generalnej i tak trzymać :wink:

I to jest to McLaren górą :D
dorii
 

Postprzez BiG_G N cze 12, 2005 19:55  

dublecik 2,3 czerwonych :twisted: :twisted:
ale po starcie zbladłem :cry: , nadal ferrari
odstaje, na początku strasznie wolni na koncu
dosyc szybcy porównujac czasy Kimiego z
Szumim. Ogolnie przypałowe GP, jeszcze
mialem nadzieje ze popada :twisted:
BiG_G
 

Postprzez bonafide N cze 12, 2005 20:08  

Wspaniałego GP,brakowało w nim jeszcze tego deszczu,wtedy michael pokazałby co potrafi w takich warunkach pogodowych ;-)
A teraz do rzeczy,nie myslałem że to kiedys powiem,ale...,szkoda mi renault,fenomenalny start,doskonała jazda,wielkie brawa,w szczególności dla włocha,Alonso odpadł poprzez swój błąd.
Brawa dla ferrari,nie przekonywujacy początek,ale końcówka imponujaca,równa jazda Barichello.
Odnośnie mclarena,Montoya się w końcu obudził,to dobrze,zrayzykował,przegrał,Kimi na równym,najwyzszym poziomie.
Bmw,pech Heidfelda,jazda Webbera nie przekonywujaca.
Red bull zpaunktował podwójnie,brawo.
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez Jarek N cze 12, 2005 20:11  

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
No comment...




Prosze Moderatorow o uznanie mi tej wypowiedzi...

Z gory dziekuje...
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Ali N cze 12, 2005 20:23  

Wyścig emocjonujący, najbardziej mi szkoda Renault ( punkty w GPM :( )
ale takie jest życie. Ferrari miało po prostu farta.
Mam nadzeje ze w USA naprawią swoje błedy.(Renault)
Ali
 

Postprzez bonafide N cze 12, 2005 20:26  

Jarek


"Gdybyśmy wygrywali przez cały czas, bylibyśmy tak niepopularni, jak Ferrar, a chcemy tego uniknąć,”
Flavio Briatore

Dzisiaj Flavio chciał wygrać bardzo,widać było ten smutek i rozgoryczenie na jego twarzy.
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez Ave N cze 12, 2005 21:25  

Mam watpliwosci co do sytuacji na torze po wjezdzie SC-nie pamietam dokladnego ukladu kierowcow. Jesli jednak J.P.M. po tym zdarzeniu nadal byl przed Kimim,to oczywistym bylo,ze to on jako pierwszy powinien pojawic sie na pit lane :!: I jesli stalo sie inaczej z powodu faforyzowania Kimiego,to mamy tu do czynienia z czystym sk***twem zespolu McLarena :!: :!: :!: Moge sie oczywiscie mylic w przypuszczeniach. Ale ten wyscig po odpadnieciu Renowek nalezal do J.P.M. :!: I basta.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Pieczar N cze 12, 2005 21:29  

Oj niesforny ten Juan Pablo, niesforny :? Ale prawdę mówiąc to nie rozumiem trochę tego. Na rlt-u po wyścigu pokazali tą sytuację i w momencie gdy Montoya przekraczał linę kończącą boksy światło ZGASŁO :shock: No chyba że źle spojrzałem... Ale i tak mógłby mieć problemy za wyprzedzenie Coultharda, gdy safety car był na torze.
BTW słyszeliście co po wyścigu mówili goście z mclarena przez radio do Kimiego :?: O co chodzi z tym zakazem wyprzedzania na okrążeniu honorowym :?::?: Trochę mnie to rozwaliło, jak zobaczyłem jak wszyscy spokojnie wjechali do boksów na miejscach takich jak ukończyli wyścig.
Mimo wszystko wyścig pełen wrażeń - brawa dla Kimiego (odrobił te 10 punktów z poprzedniego wyścigu ;) ). Szkoda tylko tego Montoi - mógł być dublet :cry: Ale i tak jest zajefajnie. No i szczęście ferrari - trochę im pomogły defekty innych. Brawa też dla mechaników BAR-a za naprawienie samochodu Sato w trakcie wyścigu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Mariusz N cze 12, 2005 21:40  

Pierwszy raz w tym sezonie chyba na podium stanęli obaj kierowcy Ferrari.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Jarek N cze 12, 2005 21:41  

Ave napisał(a):I jesli stalo sie inaczej z powodu faforyzowania Kimiego,to mamy tu do czynienia z czystym sk***twem zespolu McLarena

Przeciez to jest pewne...
Pan Ron wezwal najpierw do boxu Raikkonena tylko i wylacznie dlatego, ze sciga on Alonso w klasyfikacji kierowcow i ma szanse na Mistrza. Nie mam co do tego watpliwosci. A Montoye zdyskwalifikowali tylko i wylacznie za to, ze wyprzedzil Coultharda w czasie gdy na torze znajdowal sie SC!!! Pan Ron sie pomylil, stracil szanse na komplet, ale i tak powinien byc zadowolony. Fernando popelnil blad, to rowniez oczywiste, zlapalem sie wtedy za glowe szybciej od Briatore (hehe)...
Podziwiam Rubensa i Masse. Webber uganial sie za nim przez caly wyscig i nie dal rady, a bolidzik szybszy byl raczej...
Czarna flaga dla Kliena... plata sie to to i nie da sie zdublowac za zadne skarby. Sato... hmmm najdluzszy postoj w historii? 24 okrazenia straty? szkoda, ze nie dojechal. Jenson zawiodl rowniez tragicznie...

Czy ktos wie, co przytrafilo sie Fisiemu???
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Pieczar N cze 12, 2005 21:51  

Jarek napisał(a):Czy ktos wie, co przytrafilo sie Fisiemu???


Coś z hydrauliką. Miał kłopoty ze skrzynią biegów - no i w końcu siadła...
A co do team orders w mclarenie - byłem pewien że tak zrobią. Nie widziałem co prawda drugiego postoju Kimiego (głupie reklamy na rtl-u :evil: ), ale można się było tego spodziewać. Tak jak Jarek mówi - to Kimi ma teraz szansę na mistrza i szczerze mówiąc zdziwiłbym się, gdyby mclaren postąpił inaczej. No cóż w tym sezonie JPM musi się pogodzić z rolą drugiego kierowcy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Ahmed N cze 12, 2005 22:00  

Jarek napisał(a):A Montoye zdyskwalifikowali tylko i wylacznie za to, ze wyprzedzil Coultharda w czasie gdy na torze znajdowal sie SC!!!

Sugeruje obejrzeć nieco później wyścig i dowiesz się, że Juan został zdyskwalifikowany za przejazd na czerwonym świetle.
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron