Układ sił przed GP Stanów Zjednoczonych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Bart Pn cze 13, 2005 19:31  Układ sił przed GP Stanów Zjednoczonych

Jak sądzicie, czy podium dla "czerwonych" było tylko łutem szczęścia? Czy BARmani wreszcie zapunktują, a może pokuszą się o coś więcej? A JPM? Trochę zirytowany po "zflagowaniu" w Montrealu jest pewnie żądny rewanżu. Co na to Raikuś? I czy Ferduś zademonstruje jazdę przez cały dystans, na jaką stać jego i jego Renówkę? A może czarnymi końmi tamtych zawodów będą kierowcy Williamsa?
Proszę o obiektywne odpowiedzi na powyższe zagadnienia. Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez mateusz Pn cze 13, 2005 21:03  

Faworytami są kierowcy stajni McLaren i Renault. Napewno wielu się ze mną zgodzi. Ja liczę osobiście na Kimiego i Juana, trzeci mógłby być Giancarlo, a Alonso jak najdalej bo Raikuś musi trochę punktów odrobić :wink:

Williams jednak nie dorównują Renault i McLareną, jak dla mnie to lepsze w tej chwili są nawet (dziwnie to brzmi :wink: ) Ferrari...

Chciałbym żeby Jacques coś pokazał :) Nie wiem dlaczego, ale ostatnio go polubiłem :)
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Mariusz Pn cze 13, 2005 21:46  

Na chwilę obecną Renault i McLaren to swego rodzaju 'pierwsza liga'. Dalej są: Williams, Ferrari, BAR, Toyota. Do tego grona usilnie dobija się Red Bull, a Sauber jest w 'trzeciej lidze'. No i jest jeszcze Minardi oraz Jordan, ale oni teraz się już właściwie nie liczą w rywalizacji (choć na pojedynczy punkcik chyba można jeszcze liczyć do kończa sezonu).
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pieczar Pn cze 13, 2005 21:52  

Ja mam nadzieję, że tym razem JPM nic nie nabroi i mclareny zdobędą dublet :D. Na trzecim miejscu mógłby być DC, ale redbull jest za słaby (jak chociaż jakiś punkt zdobędzie to bedzie dobrze) :(. Tak więc pewnie w walce o podium wezmą udział renault i może ferrari. Williams po dwóch niezłych wyścigach, w kanadzie doznał porażki - może tym razem pójdzie lepiej. Z toyoty chyba uszło trochę powietrze (i bynajmniej nie chodzi mi o opony ;) ), po niezłym początku teraz ledwo co punkty zdobywają. No i mógłby wreszcie zapunktować drugi zespół zeszłego sezonu - BAR - trochę to śmiesznie wygląda, po ośmiu wyścigach BARmani mają tyle punktów co minardi i jordany, czyli 0 :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Damos Wt cze 14, 2005 8:44  

mateusz napisał(a):Faworytami są kierowcy stajni McLaren i Renault
Z pewnoscia. Byle tylko dojechali do mety. Renault'y start maja atomowy... :shock:
Pieczar napisał(a):BAR - trochę to śmiesznie wygląda, po ośmiu wyścigach BARmani mają tyle punktów co minardi i jordany, czyli 0
No właśnie... trochę wstyd :lol: To nie jest dlanich dobry sezon. Mam nadzieję, że coś pokażą - nie na darmo Sato wyjechał ponownie na tor - potrzebowali danych - więc nad czymś dobrym pracują (mam nadzieję ;) )
Montoya zasłużył na podium. Należy mu się za upór i widowisko, które urządza. Sato z resztą też :) Ferrari raczej nie stanie na pudle jeśli Maki i francuzy dojadą do mety.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sex pistols Wt cze 14, 2005 8:56  

w kanadzie bardzo liczyyla sie predkos wiec opony brigstonea nie mialy zbyt duzych przeciarzen zobaczymy poza tym silniki to ferarri ma mocne mclaren nie wiec musi miec naprawde duza przewage w aero ze doganial renault z mocnymi silnikami
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Zidi Wt cze 14, 2005 9:01  

Ja będe oczywiście kibicował trzem teamom; McLaren ofkors, Sauber oraz BAR.

PS: Co do Saubera...
Mariusz napisał(a):'trzeciej lidze'

Sauber jak na razie jest sam w tej lidze :D , no może jeszcze z Red-Bullem, ale on się już wybija i to mocno... :D
Zidi
 

Postprzez BiG_G Wt cze 14, 2005 14:06  

Ja obstawiam Kimiego jako favoryta do zwyciestwa,
Gdyby nie te zasrane bridgestony Ferrari ktore sie
rozgrzewają max wolno (patrz Kanada) to moze by
powalczyli, na renówki nie obstawiam bo nie lubie
tych gadów8) :P , no i ostatnio mocno kibicuje
mojemu nowemu idolowi czyli Felipe Massa :twisted:
lubie go tak jak kiedyś JOSa Verstappena. :twisted:
BiG_G
 

Postprzez Jarek Wt cze 14, 2005 21:38  

BiG_G napisał(a):na renówki nie obstawiam bo nie lubie
tych gadów
... hehe, a ja te GADY kocham...
Ale widze, ze co do Felipe, to sie zgadzamy! Tez go lubie, nie wiem czemu, ale mam sentyment do wszystkich Brazylijczykow, ktorzy jezdza i jezdzili w F1.

Uklad sil???
Zgadzam sie z przedmowcami, a szczegolnie z Mariuszem:
ktory napisał(a):Na chwilę obecną Renault i McLaren to swego rodzaju 'pierwsza liga'

Nic dodac nic ujac.

Chcialbym zobaczyc zazarta walke kolo w kolo Byka z Icem, ktora trwalaby kilka okrazen... Niech wygra lepszy (czyli bardziej szczesliwy na lepszym sprzecie) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Ave Wt cze 14, 2005 22:47  

Zapowiada sie kolejny interesujacy wyscig :) Pol toru to extra speed, a pozostala czesc lekko techniczna. Bedzie okazja sie przekonac, ktore silniki sa najmocniejsze. Wazne rowniez bedzie kto pojedzie na nowym, a kto na "starym" motorku. Wsrod faworytow widze Renowki i Ferrari, maja niezle sprzecicho 8) BMW ma chyba najlepsiejszy silnik ale cos wyniki tego nie odzwierciedlaja (stad zgrzyty na lini Franek-BMW). Podobnie Toyota, pakiet aero calkiem niezly, ale rowniez ustawienia pozostawiaja wiele do zyczenia. McLaren. J.P.M. dostanie nowke, nie wiem jak Kimi. Bedzie trudno, osiagi ich silnikow sa slabsze od wymienionych.
Opony tym razem nie beda tak istotne, wiec mozemy sie spodziewac,ze wiekszosc kierowcow ukonczy wyscig.
Ps. Wciaz niewiadoma B.A.R.mani. Maja wszystko co potrzebne, by odgrywac znaczaca role, a wyniki jak widac. O ile Taku nie zaskukuje, o tyle Jensi zawodzi.
I jak juz ten sezon przyzwyczail, wyniki moga byc zupelnie odmienne od naszych przypuszczen.
Z ciekawoscia patrze na nadchodzacy weekend :)
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez hakunamatata Śr cze 15, 2005 8:13  

Witam
Wyścig bez wątpienia przyniesie nam kolejna dawkę emocji :D i wielka niewiadoma ... :wink: Szczerze mówiąc to stawiam na Montoye - należy mu się podium wreszcie za jego walkę na torze, szkoda mi było teraz Sato bo on też jest świetnym kierowcą tylko że cos mu nie idzie tak jak powinno, a tak w głębi ducha to chciałbym aby zapunktował Narain Karthikeyan - jakoś polubiłem tego gościa :wink: w końowej stawce też jest ciekawe :D
Pozdrawiam 8)
Kiedy tak sobie patrzę na tę otaczającą nas rzeczywistość, to mi przychodzi do głowy taka myśl, że wczoraj było chu....., dziś jest chu...., jutro będzie chu.... Czyżby, kur...., wreszcie długo oczekiwana stabilizacja?
hakunamatata
 
Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 11:07
Lokalizacja: całkiem bliżej, niż dalej

Postprzez Mesiu Śr cze 15, 2005 18:56  

Ave Skąt wiesz że silniki z Mercedesa są słabsze od Renault,Ferrari,BMW
bo ja nigdze jeszcze nie widzałem osiągów silników Renault,Ferrari,BMW,Mercedesa wiec nie bede sie tutaj wymądzał na ten temat a prosił bym cie o uzasadnienie tego że silniki z merca są słabsze twoim zdaniem,bo ja tak nie myśle a i jeszcze coś bo niewiem czy Mclaren ma już silnik specifikacji B??????
Mesiu
 

Postprzez dorii Śr cze 15, 2005 19:38  

Tak tak .....zapowiada się ciekawie, tym bardziej że zazwyczaj Schumi panował w Indianapolis , statystycznie rzecz biorąc najwięcej razy stawał na podium i to tym najwyższym, ale teraz no nie wiem nie wiem....

Co ciekawsze całkiem nieźle szło Davidowi Coulthardowi kiedyś :lol:
a teraz w Red Bullu może być ciekawie, gdyż jadą poraz pierwszy na nowych silnikach, a jak wiekszość wie silniki odgrywaja tu dużą rolę ....zobaczymy może Davidek coś namiesza :wink:

Jednak jestem dobrej myśli liczę na Mclarena i wciąż czekam na JPM na podium ...w wywiadach mówi ze lubi ten tor i zamierza pokazać na co go stać oby tylko żadne światło nie pokrzyżowało jego planów 8)
dorii
 

Postprzez mateusz Śr cze 15, 2005 20:43  

Mesiu Silniki Mercedesa są słabsze jeśli zasugerujesz się przeciekami do F1 Racing, z których wynikało, że w/w silniki nie mają takich osiągów jak konkurencja. Silniki są specyfikacji B chyba od GP Monako.
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez hide Cz cze 16, 2005 13:09  

Mateusz wydaje mi sie ze McLaren tak jak zwykle zaniza swoje osiagi. troche wydaje mi sie to smieszne ze obroty w silniku McLarena sa nizsze niz przykladowo w Jordanie lub Red-Bullu. Moim zdaniem sa to tylko psychologiczne zagrywki.
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość