Gp Francji: Być albo nie być dla F1??

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar Cz cze 30, 2005 19:55  

Ale Mclaren ma, co widać chociażby po ilości fanów tego zespołu na tym forum :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Majster Cz cze 30, 2005 20:23  

Wkurza mnie trochce ten system kwalifikacji bo kierowcy wyjeżdżają na tor według wyniku ostatniego wyścigu a powinno być tak jak rok temu że o kolejności startu w kwalifikacjach powinna decydować sesja przed kwalifikacyjna.
Wkurzają mnie równierz ludzie którzy piszą że ferrari powinno wygrywać. Ludzie zastanówcie się od paru lat ciągle ferrari jest najlepsze mam już ich dość a szczególnie po roku 2004. Niech inni powygrywają ferrari się już wystarczająco nachapało!! Jak ferrari się nie liczy w wyścigu to jestem w siódmym niebie :D baardzo ich nie lubie....

Wypowiedź łamiąca regulamin! Teraz wyedytowałem, później będę usuwał...
Mod


Może mnie z tą szmatą i psem poniosło ale po tym jak Ferrari cały czas wygrywało to już mam dość ich. I w dodatku te durne posty "Oby Ferrari zaliczyło dublet" Niech już ktoś inny zalicza dublety byle nie Ferrari!
Ostatnio edytowano Cz cze 30, 2005 20:36 przez Majster, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ahmed Cz cze 30, 2005 20:33  

Mało związane z dyskusją, ale myślę, że ciekawe :) 19 kierowców, którzy podpisali wspólne oświadczenie odnośnie zarzutów FIA. Oto ich lista:

Christijan Albers
Fernando Alonso
Jenson Button
David Coulthard
Pedro de la Rosa
Giancarlo Fisichella
Patrick Friesacher
Nick Heidfeld
Christian Klien
Felipe Massa
Juan Pablo Montoya
Kimi Raikkonen
Takuma Sato
Ralf Schumacher
Jarno Trulli
Jacques Villeneuve
Mark Webber
Alexander Wurz
Ricardo Zonta

Brak kierowców Jordana i Ferrari.

Dokument, który podpisali
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Darth Tom Cz cze 30, 2005 20:52  

Majster napisał(a):Może mnie z tą szmatą i psem poniosło


Może ??? tylko z tego zwrotu mozna się wiele domyslać :(:(:(
Troche opanowania - a pozatym mówimy o tym kto może wygrać GP Francji i jakie wyniki były by dobre dla wizerunku tego sportu no nie ???
Pisałem już kilka razy o pewnej perspektywie z jakiej należy chyba oglądać F1 - troche więcej luzu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak Ferrai wygra (w czystej walce) to co w tym złego??? A pozatym jako zwolennik tego teamu dlaczego miałbym chcieć inaczej ??? Nie mam nic przeciwko innym zespołom - wygra najlepszy w danym dniu :D
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Thunderbolt Cz cze 30, 2005 21:14  

Darth Tom napisał(a):
Jak Ferrai wygra (w czystej walce) to co w tym złego??? A pozatym jako zwolennik tego teamu dlaczego miałbym chcieć inaczej ??? Nie mam nic przeciwko innym zespołom - wygra najlepszy w danym dniu :D

Dobrze że zaznaczyłeś "(w czystej walce)" bo mozna też wygrać w nieczystej walce :wink:
Pozdrawiam Thunderbolt
Thunderbolt
 
Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 8:05
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Darth Tom Cz cze 30, 2005 22:20  

Thunderbolt
Thunderbolt napisał(a):Dobrze że zaznaczyłeś "(w czystej walce)" bo mozna też wygrać w nieczystej walce

Aż tak "nawiedzony" nie jestem - USA mnie tylko wkurzyło :evil:
Oby było lepiej...
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez W Cz cze 30, 2005 22:39  

Ahmed napisał(a):Brak kierowców Jordana i Ferrari.

Ciekawe, czy Barichello dostał team orders...
:?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bart Pt lip 01, 2005 9:48  

W napisał(a):Ciekawe, czy Barichello dostał team orders...

Ależ on jest biedny, że się w tym Ferrari ściga. Jak jest tak strasznie pokrzywdzony to niech odejdzie po tym sezonie albo nawet w trakcie bieżącego (trochę mi szkoda chłopaka, ale wiedział, co robi przychodząc do czerwonych). Nie tylko on ściga się w zespole Ferrari i może MS też dostał nakaz "z góry". Poza tym nikt nie miał obowiązku się podpisać pod tym dokumentem, ale był to raczej gest "dobrej woli", której (niestety) zabrakło kierowcom czy zespołom Jordan i Ferrari.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez PABLO Pt lip 01, 2005 10:18  

Nowe malowanie Renault na GP Francji. :D

Obrazek

Obrazek
PABLO
 

Postprzez Bart Pt lip 01, 2005 11:10  

PABLO napisał(a):Nowe malowanie Renault na GP Francji.

Tylko na GP Francji? Ja chciałbym, aby Renault ścigało się z takim amlowaniem przez cały sezon. Wygląda oryginalnie i efekt jest naprawdę dobry. Pewnie niedługo wróci Mild Seven...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Spielberg Pt lip 01, 2005 12:25  

Bart napisał(a):Pewnie niedługo wróci Mild Seven...


Jeśli wróci niedługo, to nie na długo :D:D:D (Przepisy o reklamach tytoniu...)
1974 Emerson Fittipaldi;
1976 James Hunt;
1984 Niki Lauda;
1985-1986, 1989 Alain Prost;
1988, 1990-1991 Ayrton Senna da Silva;
1998-1999 Mika Hakkinen;
2008 Lewis Hamilton
...
Avatar użytkownika
Spielberg
 
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 12:16
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Zidi Pt lip 01, 2005 12:38  

Tak trochę mi nie pasi to malowanie, ale może być...

Co do Ferrari to uważam, że wszyscy zasługują na trochę szacunku. Tym bardziej owy team. Chociaż nie lubię Scuderii i Schumachera, to okazuję temu teamowi i jego fanom ten szacunek i pomimo, że jestem fanem McLarena, to chciałbym, żeby w końcu wygrali uczciwie, bo wygrać z Jordanem i Minardi (przepraszam potencjalnych fanów tych teamów, gdyż mogę ich tym urazić) nie jest aż taką wielką sztuką.
Zidi
 

Postprzez gregoff Pt lip 01, 2005 12:57  

ŁOŁ. Mi się tam podoba :lol: :lol: Lepsze działanie podrpogowe od bolidów Ferrari :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Majster Pt lip 01, 2005 14:01  

A co do Renault to rok temu bardzo dobrze pojechali alonso walczył o zwycięstwo ale przegrał z Schumacherem a Trulli był by trzeci gdyby nie to że się dał wyprzedzić Barrichello na ostatnim zakręcie. Renanault może dobrze pojechać. No i nie wolno zapominać o Coulthardzie on bardzo lubi ten tor rok temu zajoł 3 miejsce w kawlifikacjach gdy Kimi 10.
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez W Pt lip 01, 2005 14:06  

Renówki są bardzo ładne...

Mają wielki apetyt na duet na podium, ale chyba lepiej wygrać jadąc taczką niż przepaść w ślicznym samochodzie. Życzę im jak najlepiej, ale czasem tak bywa, że chce się za bardzo i wychodzi się na tym nienajlepiej. Ot - choćby BAR...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości