Przed GP Francji 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kondzik N lip 03, 2005 9:14  

Jarek napisał(a): a Kimas jesli ma naprawde superbolid, i jest tak dobry, jak wszyscy o nim pisza, to da se rade startujac nawet z...(pechowej?) 13!

Zgadzam się w 100%. Przecież Schumi był 2 z 13 na Imoli :D
Co do wyścigu to stawiwm na Trulliego, albo Schumiego (ale i tak liczę na Rubensa 8) )
Kondzik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 17:37
Lokalizacja: Kielce
GG: 7796909

Postprzez gregoff N lip 03, 2005 9:52  

Darth Tom napisał(a):Zastanawia mnie De la Rosa (Co on robi na fotelu testera !!!)


A z kim ma rywalizować :?: W testach ma najlepszy samochód a przy tym nie musi oszczędzać silnika i samochodu przed wyścigiem. Co innego gdyby Renówki miały swojego trzeciego testowego, wtedy można by było coś porównać a tak to nikt nie zagraża Hiszpanowi.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez falconf1 N lip 03, 2005 10:35  

Myślę, że zwycięży Schumacher :lol:, Brawn już wymyśli jakąś taktykę:idea:, która to ustawi kierowców Scuderii na podium. Duże też szanse mają kierowcy McLarena oraz Alonso, ja stawiam na tych pierwszych :wink:. Pozdrawiam fanów F1, mam nadzieję, że dzisiejszy wyścig będzie na tyle emocjonujący, że choć częściowo zapomnimy wszyscy o farsie sprzed 2 tygodni :lol:
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bart N lip 03, 2005 10:49  

mam nadzieję, że dzisiejszy wyścig będzie na tyle emocjonujący, że choć częściowo zapomnimy wszyscy o farsie sprzed 2 tygodni

Też chciałbym, aby tamten wyścig (?) został zapomniany, choć wiem, że pozostawił jednak swoje piętno. Wracając do GP Francji, to uważam, że McLarenom będzie bardzo ciężko się przebić na podium. Na tym torze wyprzedzanie jest trudne, możliwe w zasadzie tylko na nawrocie Adelaide. Tor jest stosunkowo wąski, co jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Na starcie Ferdek oczywiście odstawi resztę, Fisico również może odrobić kilka pozycji. Liczę jak zwykle na dobry występ Ferrari. Widać, że dobrze się czują na tym torze. Żeby tylko Schumi nie stracił wiele na starcie, to będzie dobrze. Taktyka może odegrać pierwsze skrzypce.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron