Przed GP Francji 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darth Tom Cz cze 30, 2005 15:11  

Ahmed napisał(a):Ciągle wspominacie, że Szu jest "mistrzem deszczu". Zapytam, czy ostatnio dal temu jakis dowód? To, że kiedyś dobrze pojechał kilka wyścgów nie znaczy, że teraz poradziłby sobie z innymi kierowcami.

Ahmed obiecuje Ci że jak tylko znajde chwile czasu to postaram się umotywować zdolnośći Schu na wodzie :mrgreen: Co do Senny to facet był królem, szkoda zę tych dwuch nie miało zawiele czasu zeby ze sobą porywalizować :( Nadal licze na deszcz - myśle ze jakieś urozmaicenie by się przydało w tym roku.

Aha ! Nie twierdze ze Schu nigdy nie popełniał błedów w deszczu ( chociażby incydent z Coulthardem w Belgii - niepamiętam roku :( ) Chociaż nie wiem kto wtedy bardziej zawinił ?

Sprawdziłem: 98
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Bart Pt lip 01, 2005 12:06  

Dla zagadką jest forma Toyoty we Francji. Jescze bardziej intryguje mnie ten pan...
Obrazek
Czy on naprawdę może okazać się superbohaterem w wyścigu na Magny-Cours?
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Zidi Pt lip 01, 2005 12:43  

Może to tajna broń Toyoty; Trulli wkładając Magiczną Koszulkę z Bazaru staje się INieMaMocnymKierowcąFormułyJedenTeamuToyoty :twisted: :twisted:
Zidi
 

Postprzez gregoff Pt lip 01, 2005 12:58  

Ciekawe co ma w torbie 8) Pewnie pelerynkę Batmana na wszelki wypadek :wink:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Bart Pt lip 01, 2005 13:03  

gregoff napisał(a):Pewnie pelerynkę Batmana na wszelki wypadek

Albo rajstopki Supermana do kompletu z czerwonymi majtami na wierzchu. :mrgreen: Będąc już serio, to Trulli może być groźny we Francji, przynajmniej w qualach.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez W Pt lip 01, 2005 15:03  

Patrząc na wyniki dzisiejszych treningów mityczne starcie Schumachera z Montoyą jest znów całkiem realne... :shock:
Oby McLaren na tym nie stracił i nie poszedł w ślady Williamsa...

Kimas jest już przyczajony. :twisted:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Mariusz Pt lip 01, 2005 15:09  

Kto według was wygra Grand Prix Francji

Kimi Raikonnen
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Maraz Pt lip 01, 2005 16:13  

Mariusz napisał(a):Kimi Raikonnen

Będzie ciężko - awaria silnika na dzisiejszych treningach oznacza start najwyżej z 11 pozycji. Nie wyklucza to podium, ale wygrać będzie trudno. Jedyna nadzieja w tym, że MP4-20 jest obecnie najszybszym bolidem :)

Za komentarz Icemana do dzisiejszych treningów niech posłuży ta oto fotka: 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Pieczar Pt lip 01, 2005 16:44  

Mclaren teraz będzie miał problem z taktyką dla Raikkonena na kwalifikacje. No bo w przypadku startu z pozycji poza pierwszą 10, najlepszym wydaje się start z dużą ilością paliwa (patrz Schumacher na Imoli). Ale znowu jak do kwalifikacji przystąpi z pełnym bakiem, to nie będzie taki szybki jak czołówka, a więc strata kolejnych paru miejsc :?. Mam jeszcze takie pytanie - czy to był silnik z Kanady :?:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Maraz Pt lip 01, 2005 16:48  

Nie, to był nowy silnik, konkretnie najnowsza specyfikacja Mercedes-Ilmor :?

Norbert Haug napisał(a):Kimi had an engine failure in the second free practice when he was on his first flying lap. This engine specification ran various times reliably between 1200 and 1500 kms of testing on and off track. We will fly the engine back and investigate the reason for the failure immediately. It should not be a general problem with this engine specification after all our thorough testing programmes, but we will know more tomorrow.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Pieczar Pt lip 01, 2005 16:57  

Eee no to świetny silnik - łącznie z porannym treningiem wytrzymał 11 okrążeń :evil: Mam nadzieję że więcej razy już Mercedes nie da plamy w tym sezonie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez W Pt lip 01, 2005 18:07  

Ta fotka mi się bardzo podoba...
Lewa połówka twarzy mówi - "Będzie lepiej..."
Prawa połówka z zajadami w kąciku ust - "Mercedes... Nowy Mercedes..."

Jeszcze nic straconego. Jest Montoya...! :lol:
Jest szansa, że doprowadzi do karambolu na starcie i uszkodzi 10 samochodów, co umożliwi Kimasowi walkę o zwycięstwo...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Mariusz Pt lip 01, 2005 18:45  

Maraz napisał(a):
Mariusz napisał:
Kimi Raikonnen


Będzie ciężko - awaria silnika na dzisiejszych treningach oznacza start najwyżej z 11 pozycji. Nie wyklucza to podium, ale wygrać będzie trudno.

Heh masz rację Panie Administratorze. Ale pisząc to jeszcze nie byłem świadom co sie stało z Kimim Raikkonenem. Fin jest jednak na tyle dobrym i walecznym kierowcą, że jestem przekonany iż tak łatwo nie odpóści i powalczy o punkty. Skoro nie Raikkonen to nie wiem... Trudno będzie wskazać teraz jakiegoś pretendenta, bo różnice po treningach są niewielkie pomiędzy pierwszą dziewiątką (McLaren. Ferrari, Toyota, Renault.

Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie obraziłem nikogo powyższą wypowiedzią...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Maraz Pt lip 01, 2005 19:17  

Mariusz napisał(a):Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie obraziłem nikogo powyższą wypowiedzią...

Nie no spoko, zresztą brałem taką możliwość pod uwagę, że możesz jeszcze nie wiesz o tej awarii silnika. Mogłem ewentualnie lepiej sformułować swoją wypowiedź :)
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez treco Pt lip 01, 2005 19:58  

Renault jest faworytem, ale przestrzegam wszystkich przed Ferrari, bo oni dopiero sie rozkrecaja !!!
treco
 
Dołączył(a): Wt cze 28, 2005 23:18
Lokalizacja: CHICAGO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości