GP Francji 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ahmed N lip 03, 2005 14:54  GP Francji 2005

Brawo dla Renault, a szczególnie dla Alonso. Wspaniała jazda musiała tak się skończyć. Brawo
Mak - ehhh, Kimas zrobił chyba wszystko co mógł, szkoda JPM, kiedy oba maki na pudle?
Toyota - mogło być lepiej, Trulli tradycyjnie robi za hamulcowego
BAR - w końcu punkty, ale i tak muszą gonić Minardi ;), Sato ten to ma nerwy :)

Reszta bez rewelacji, oprócz

Williams - porażka! nazwijcie to jak chcecie

- Jak mógłby wyglądac wyścig, gdyby udało się wyprzedzić Trulliego na początku wyścigu?
- Jak potoczyłby sie wyścig, gdyby Kimas nie miał kary za zmiane silnika

Zauważliście, że Kimas jest niemcem a Szu finem :?

Do Maraza jak Twój avatar ma się do gestu Alonso na pudle? ;)
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez mateusz N lip 03, 2005 14:58  

Muszę przyznać, że wyścig był emocjonujący. Wspaniała postawa McLarena i Kimiego, dobra jazda Fernando i Schumiego. Najwięksi pechowcy: Fisi i Monty - jedni z moich ulubionych kierowców :(

Co by było gdyby Kimi startował z trzeciej pozycji? Chociaż gdyby obrał taktykę pozostałych zespołów to pewnie wywalczył by PP...
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez gregoff N lip 03, 2005 14:58  

Wspaniały wyścig :lol: Naprawdę cieszę się jak dziecko :D :D

Renault: Co tu dużo mówić Alonso zaszalał :lol: Można oczywyście się zastanawiać co by było gdyby Kimas miał lepsze miejsce startowe, ale to tylko gdybanie. Fisio miał trochę pecha, nie dość, że musiał odbyć dodatkowy postój w boksie to jeszcze silnik zgasł mu na ostatnim postoju.

MacLaren: Brawo Kimas, świetny wyścig, szkoda, że nie startował z wyższej pozycji. Montoya :cry: :cry: :cry: czyżby nie dane mu było w tym sezonie o coś powalczyć :cry:

Ferrari: Schumacher w swoim stylu, równe tempo przez cały wyścig i znowu szczęśliwe miejsce na pudle. Rubinho słabo, czyżby Ferrari sabotuje mu wóż :wink:

BAR: Button wreszczie zdobył punkty, ale trzeba przyznać że BAR ma mały pontencjał, Sato jak zwykle zrobił jakiś błąd i przestał się liczyć w wyścigu.

Toyota: Jak zwykle bezbarwnie ale z punktami :lol:

Reszta słabiutko, oprócz Villeneuve który zdobył punkcik dla Saubera :wink:

ALONSO idzie na mistrza :D :D :D :D
Ostatnio edytowano N lip 03, 2005 15:02 przez gregoff, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez mateusz N lip 03, 2005 15:01  

mateusz napisał(a):ALONSO idzie na mistrza

Kimiemu pozostaje bieg :D :wink:

gregoff napisał(a):Można oczywyście się zastanawiać co by było gdyby Kimas miał lepsze miejsce startowe, ale to tylko gdybanie.

Fakt, ale jego szybkość na kwalifikacjach budzi respekt
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez gregoff N lip 03, 2005 15:07  

mateusz napisał(a):Fakt, ale jego szybkość na kwalifikacjach budzi respekt


Nie wątpie, że udowodnił dzisiaj, ze gdyby startował wyżej to by było ciekawie. ALe Alonso też ładnie jechał na początku więc trudno ocenić to tylko po dobrym qualu Kimasa co by było w wyścigu.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Jarek N lip 03, 2005 15:07  

gregoff napisał(a):ALONSO idzie na mistrza

O tak. Narazie jest najmlodszym zwyciezca wyscigu i najmlodszym zdobywca PP. Czas na najmlodszego MISTRZA :!: :!: :!:
Bezbledny przejazd, pelna kontrola od startu do mety, hmmm.... moze wlasnie dzieki Trulliemu, ktory posluzyl mu za zapore.
Zawsze wiedzialem, ze Sato to dzikus, a dzisiaj tylko sie utwierdzilem w tym przekonaniu :mrgreen:
No coz, gdyby Kimi startowal z powiedzmy trzeciej pozycji, moglibysmy byc swiadkami naprawde ciekawego pojedynku. Moze na Silverstone...
Ostatnio edytowano N lip 03, 2005 15:12 przez Jarek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jarek
 
Dołączył(a): So kwi 30, 2005 14:21
Lokalizacja: Londyn
GG: 4390596

Postprzez Ahmed N lip 03, 2005 15:12  

Wytłumaczcie mi prosze, czy nastała jakaśnowa moda na zjeżdżanie do boksów? Nick x6 chyba :shock:
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Pieczar N lip 03, 2005 15:14  

Brawo Kimi i brawo Alonso :D
Alonso - super tempo w pierwszej części wyścigu (szkoda że Schumachera pod koniec nie zdublował 8) )
Kimi - świetna postawa na kwalifikacjach, no i 2 miejsce z 13 :D. Szkoda tylko Montoyi - mogły być oba Maci na pudle :cry:
Heidfeld - chyba nowy rekord w ilości postojów w boksach :mrgreen:
Ogólnie wyścig ciekawy, ale dziwią mnie różnice na mecie między kierowcami. Już dawno 4 zawodnik nie był zdublowany :shock:
Kimi stracił 2 punkty, ale mam nadzięję, że od Silverstone zacznie szybko odrabiać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez West# N lip 03, 2005 15:15  

Spoko jeszcze 9 Wyścigów a Kimiemu brakuje tylko 24 pukty wiec po 3 wyścigach może wszystko sie zmienić i oby sie zmieniło,wiec nie można mówić że Alonso idze na Mistrza jeszcze dużo emocji przed nami Brawo Kimi z 13 pozycji na 2 miejsce :D Brawo Brawo :D
Avatar użytkownika
West#
 
Dołączył(a): Wt cze 28, 2005 12:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Ahmed N lip 03, 2005 15:16  

Pieczar napisał(a):Kimi stracił 2 punkty, ale mam nadzięję, że od Silverstone zacznie szybko odrabiać.

Nie ma wyjścia. Przy takiej dyspozycji duetu Renault i Alonso...
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez mateusz N lip 03, 2005 15:17  

Jarek napisał(a):Sato to dzikus, a dzisiaj tylko sie utwierdzilem w tym przekonaniu Mr. Green

Ja go osobiście lubię, ale uważam, że jest przeciętnym kierowcom. W BAR jest daltego, że japończycy chcą mieć swojego u siebie :/ (nie jest to według mnie dobre posunięcie)

Jarek napisał(a):Moze na Silverstone...

Było by wspaniale, a ty mógłbyś to zobaczyć live :wink:
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Ave N lip 03, 2005 16:56  

Byczek Fernando bezproblemowo odbyl wyscig, kumpel jego Trulli zalatwil mu spokoja jazde :) Wlasciwie nic wielkiego nie pokazal- najwazniejsza zgarnieta pula.

Kimi. Drugie miejsce zakladalem przed wyscigiem. Liczylem na bezposrednia potyczke Kimiego i M.S. Od polowy dystansu kontrolowal swoja pozycje. Szarpniecie sie na Alonso pozbawione sensu. Generalnie dobra robota,ale rowniez bez egzaltujacej spektakularnosci :)

M.S. Kurcze, czyzby Ferrari bylo az tak slabe, by M.S. nie objechal Trulliego? Cos nie chce mi sie wierzyc :roll: Tym razem jego wizyty w boksach przyniosly wiecej strat niz korzysci. Pudlo zasluzone.

Jensie. Mila niespodzianka. Mily widok. Mila atmosfera w Hondzie po tym wyscigu. Na Silverstone moze byc jeszcze lepiej. Szkoda go dla Williamsa Frania :evil:

Trulli. M.G. ma jeszcze dluga droge przed soba, by doceniono talent Dżarno.

Fisico. Do faworytow Flavio nie nalezy. Ukonczyl punktujac. BravO!

Ralfik. Czasem sprawia wrazenie szybszego od Trulliego, ale to tylko taka niewinna gra pozorow :wink: :lol:

RIP Villeneuve. Jaskolka wiosny nie czyni, krakac mu miedzy wroblami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

J.P.M. Ktos musial przejac pecha Kimiego. Siakos mnie to nie smieszy. Kolega da jeszcze czadu :)

Fajny wyscig- ulozony jak grzywa wodza 3 rzeszy :P
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Ahmed N lip 03, 2005 17:15  

Ave napisał(a):M.S. Kurcze, czyzby Ferrari bylo az tak slabe, by M.S. nie objechal Trulliego? Cos nie chce mi sie wierzyc Tym razem jego wizyty w boksach przyniosly wiecej strat niz korzysci. Pudlo zasluzone.

Trudno mi się zgodzić, że pudło dla Szu było zasłużone. Niby na jakiej podstawie? Wykonał po prostu swoją robote i wykorzystał prezent od McLarena i tyle. Raczej nie wywalczył a obronił 3 miejsce. Nie dysponował naszybszym autem (7 czas najszybszego okrążenia). Nawet DC był szybszy od niego. Lata lecą...
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez West# N lip 03, 2005 17:17  

Brawo Kimi z 13 miejsca na 2 brawo najlepsze okrązenie Kimi Raikkonen Brawo MP4-20 jest najlepszy tylko szkoda że troche zawodny ale myśle że to sie zmnieni i oby se zmieniło Montoya też całkiem nieźle ale sami wiecie.24 pukty dzielom kimiego od Alonsa jeszcze 9 wyścigów 90 puktów do zdobycia wiec nie można mówić że Alonso ma mistrza w kieszeni jeszcze wszystko sie może zmienić i oby sie zmieniło pozdrownienia dla wszystkich
Avatar użytkownika
West#
 
Dołączył(a): Wt cze 28, 2005 12:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez SPIDER N lip 03, 2005 17:26  

Super wyscig. Alonso dal z siebie wszystko.

Szkoda mi troche Schumiego bo jechal przeciez drugi ale wyprzedzili go kierowcy Maka. Od pewnego czasu to oni rzadza. Zawsze JPM i Kimas sa w czolowce. Niestety ten drogi Akurat mial pecha.

Nie wiem co robil dzisiaj Heidfeld. Szesc razy w boksie!!! Co sie stalo.

Nie podoba mi sie tez taktyka Ferrari. Po co jada na 3 pit stopy. To nie potrzebne.

Minardi i RBR pojechali swoje, Sauber tak sobie. RBR moglby wypasc lepiej.

Ciekawe jak bedzie w Silverstone, tymbardziej ze Alonso idzie na mistrza.

Po co sztucznie zwiększasz objętośc postu? Jaguara już nie ma...
Mod
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość