Przed GP Niemiec 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maniuś[McLaren] So lip 23, 2005 7:57  

Bart napisał(a):Czyżby Flavio stracił pewność siebie? Bo McLareny pokazały dzisiaj swoją moc, a Renówki dosyć spokojnie.


Nie zapominajmy o przewadze punktowej, jaka ma Alonzo nad Kimasem.To daje mu ten komfort, ze nie musi szarzowac. Choc mimo wszystko sekunda straty do Icemana to duzo, dzisiaj po 14 bedziemy madrzejsi...

Sorki za bledy, ale mi cos edytor nawala...
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez slipstream So lip 23, 2005 9:02  

Ponoć najlepszą formą obrony jest atak ...

Wszystko wskazuje że to GP może rozwiać wszelkie watpliwości (ewentualnie nadzieje) co do tytułu mistrza.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sEB-q So lip 23, 2005 9:52  

Flavio powiedział że ine muszą sie forsować ,i 2-3 miejsca w zupełności wystarczą aby zdobyc tytuł ,ważne dla niego jest żeby kończyć wyścigi i nie narazac sie na defekty.
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez im9ulse So lip 23, 2005 11:31  

moj typ na GPNiemiec:

1.Montoya
2.Button
3.Barichello
4.Alonso
5.Raikonnen

w tej chwili najlepsze sa renowki i maki wiec najprawdopodobniej beda dzielic i rzadzic na torze :twisted:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez SPIDER So lip 23, 2005 11:44  

impulse9 napisał(a):moj typ na GPNiemiec:

1.Montoya
2.Button
3.Barichello
4.Alonso
5.Raikonnen



Za Mentosa Kimas, za Buttona Ferdek, za Barrichello Schumi. Poza podium Montoya. Button około szóstego miejsca a Barrichello około 10. To są moje typy na wyścig. Rubinho nie ma raczej szans na podium. Po dzisiejszych treningach jest daleko.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Zidi So lip 23, 2005 12:54  

Cholera! Montoya na ostatnim zakręcie wypadł z toru! :o Bary spisały się dobrze, Ferrki tak samo, ale trochę słabiej, Williams także nie zawiódł...

1. Raikkonen
2. Button
3. Alonso
4. Fisichella

Oto pierwsza czwórka na polach startowych...
Zidi
 

Postprzez Maniuś[McLaren] So lip 23, 2005 12:58  

JPM na ostatnim miejscu... Hm.. moze dzieki niemu bedzie sie czym pasjonowac jezeli chodzi o srodek stawki.

Wygra Kimas... o ile mu... ten tego wiecie o co chodzi, odpukac w niemalowane..
Dobra postawa Wiliamsów!
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez SPIDER So lip 23, 2005 12:59  

Wrażenia z kwalifikacji:

1. Kimas - bardzo ładnie choć miał probrem na ostatnim zakręcie (mogło się to skończyć tak jak Montoya)
2. Button - widać, że ostetnio jest w formie. Ma jutro wielką szansę na podium i do powtórzenia wyczynu sprzed roku.
3. Alonso - bardzo ładnie
4. Fisico - to samo
5. Schumi - bardzo dobrze. Też m realne szanse na pudło.
6. Webber - widać, iż Williamsy skorygowały swoje błędy i powracają powoli do ścisłej czałówki.
7. Heidfeld - było widać, że jeździ w Ojczyźnie ale mógł wypaść lepiej
8. Sato - mogło być trochę lepiej

MONTOYA - co za pech. Ale zrobił taki sam błąd co Kimas. Ma czego żałować. :cry:
Ostatnio edytowano So lip 23, 2005 13:01 przez SPIDER, łącznie edytowano 2 razy
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream So lip 23, 2005 13:00  

Jak nie urok ich to... - jak powiada stare ludowe powiedzenie.

Już nie wierze że McLareny ustrzelą dublet w tym sezonie. Owszem pokazały że jak na razie zmiataja konkurencję ale zawsze im cos wyskoczy. Czekam na nastepny motyw w nastepnym GP :(
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez ylid So lip 23, 2005 13:15  

No i silnik wytrzymał Kimiemu, startuje z PP więc pewnie wygra. Schumi 5, no no, bardzo ładnie, bardzo ładnie (pewnie nie miał paliwa), a tuż za nim dwa Williamsy - gdyby to jeszcze były FW26 z tym charakterystycznym nosem (piękne samochody), ale i tak bardzo dobrze, co świadczy, że zespół sir Franka uporał się z kłopotami i odzyskuje formę. Schumi startuje z 5 miejsca, ale to już pisałem, przed nim Renówki więc nie ma co liczyć na super start Schumiego, pewnie Alonso i Fisico wystrzelą jak z katapult (jak w Kanadzie). No zapowiada się nieźle, brakuje tylko DESZCZU. JPM - co za pech - temperament to jedno, ale dlaczego nie trzyma emocji na wodzy podczas tego jednego zasr... okrążenia. Wtedy start byłby jeszcze ciekawszy. Ale i tak wyścig zapowiada się super (Schumi z 5, wjedzie na podium jak nic). Żeby tylko trochę popadało.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Pieczar So lip 23, 2005 13:18  

No i marzenia o dublecie odpłynęły :evil: A już się cieszyłem, że oba Maki będą na czele, a tu dupa blada. Alonso pewnie na starcie wyprzedzi Przyciska i zajmie drugie miejsce, o ile Kimas do mety dojedzie. W ten sposób mistrzostwa nie zdobędzie. Zawsze Juan Pablo musi narozrabiać...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez gregoff So lip 23, 2005 13:33  

Popisał się nie ma co. Taki błąd, przecież chyba mu mówili przez radio (nie wiem czy mogą :?: ), że Kimas też miał tam problemy :cry: Szkoda, bo wyścig były by przez to ciekawszy.

Ferrari bardzo słabo, Williams bardzo dobrze. Button znowu drugi :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez im9ulse So lip 23, 2005 13:37  

a co z Montoya rozwalil bolid czy tylko w piachu sie zakopal ??? dobrze ze BAR sie odradza :twisted:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Pieczar So lip 23, 2005 13:50  

impulse9 napisał(a):a co z Montoya rozwalil bolid czy tylko w piachu sie zakopal ???

Lekko uderzył w bandę, ale nic poważnego - tylko koła do wymiany :mrgreen: . Ale z tego co zrozumiałem z wypowiedzi Rona Dennisa (tłumaczonej live na niemiecki na RTL-u :evil: ) to chyba będą chcieli Montoi silnik wymienić. W końcu i tak nic na tym nie straci, a może dużo zyskać. Sam Montoya tymczasem stwierdził, że mimo ostatniego miejsca na starcie, może ukończyć wyścig na podium :shock: Nie wiem jak on chce to zrobić ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez W So lip 23, 2005 13:57  

Pieczar napisał(a):Nie wiem jak on chce to zrobić

Ja wiem. Jeździ McLarenem...

Słabo mi się robi, że Mentos jest kierowcą mojego ulubionego zespołu.
Facet jest nieodpowiedzialny. Każdemu może się zdarzyć wypadnięcie z trasy, ale gość ma wyjątkowe szczęście do nieszczęść. Kwalifikacje to strategiczny moment. Lepiej startować z trzeciej pozycji, a nie drugiej tym bardziej, że i tak McLaren na pierwszym zakręcie miałby dwie czołowe pozycje.

Co to za bzudry o południowy temperamencie...?
Monotya działa na niekorzyść swojego zespołu i kropka.
To może kosztować Kimiego tytuł - tak samo McLarena.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość