Przed GP Węgier 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream So lip 30, 2005 10:54  

No i trening przed qual. sie skończył - niebo nie skarzone ani jedną chmurką tak więc typowej patelni na Hungaro ciąg dalszy...
Swoją droga Kimi nie bedzie mieć farta jadac jako pierwszy w takiej hipotetycznej sytuacji jak np. opady deszczu po przejechaniu pierwszej piątki w czasie kwalifikacji :(
Zadziwiająco wysoko uplasowało się za to Ferrari... MS tuż za Makówkami a RB 5-ty
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez falconf1 So lip 30, 2005 13:11  

Fantastyczny czas Michaela! Najlepszy czas całego weekendu GP :mrgreen: . Myślę, że Bridgestone przygotowało całkiem dobre opony na ten wyścig, ale to okaże się jutro. Życzę Schumiemu aby odniósł pierwsze prawdziwe zwycięstwo w tym sezonie :D , choć będzie bardzo ciężko. Dużo zależy od tego jak wystartują oba McLareny - jeśli nie wyprzedzą Schumachera będzie dobrze :twisted:, hamulcowy Trulli być może też dopomoże :twisted: Renault tym razem trochę nie w formie dobrze by było gdyby McLaren i Ferrari utarło im nosa, z przyjemnością obejrzę potem minę Flavio :lol:
Moje typy:
1. Schumi
2. Kimi
3. Mentos
4. Rubens
5. Ferdek
I oby tak było :mrgreen:
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SPIDER So lip 30, 2005 13:13  

Bardzo dobrze w qualu:

1. Schumacher - bardzo dobrze, wreszcie się przebudził i ma szansę na wygraną
2. Mentos - widać, że jest ostatnio w formie
3. Jarno - potwierdził, iż jest królem jednego okrążenia ale czy to potwierdzi w wyścigu
4. Kimas - myślę, że gdyby startował później to nawiązałby walkę z Schumim
5. Ralf - bardzo ładnie ma szansę na podium
6. Alonso - bardzo dobrze mu tak :wink:
7. Rubens - noooooo, mogło być trochę lepiej
8. Button - myślałem, że będzie w pierwszej trójce ale co tam

Pozostali pojechali swoje chociaż liczyłem na lepszą pozycje Fisico. Ale tak poza tym to jutro będziemy emocjonować się z pewnością wspaniałym wyścigiem. Ale kto wygra zobaczymy.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Mak So lip 30, 2005 13:17  

Szumi bardzo dobrze :) , myśle jadnak , że miał mało paliwa. W sumie dobrze, że Truli na 3 miejscu. Mam nadzieję, że Kimi wyprzedzi go na starcie, a Jarnuś przyblokuje później Ferdka.
Avatar użytkownika
Mak
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 8:37

Postprzez Pieczar So lip 30, 2005 13:18  

Hmm ciekawe po ilu okrążeniach Schumacher zjedzie do boksu, po 5 :mrgreen: Dobrze, że Montoya drugi - może być ciekawie na starcie (powtórka z Silverstone by się przydała). Kimas prawdopodobnie wyprzedzi Trullego, tak więc możliwe że tym razem Alonso za nim utknie :D. Reszta będzie pewnie walczyć o miejsca od 5 w dół.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream So lip 30, 2005 13:25  

...radze nie zapędzac się tak w euforii. w kanadzie tez było pięknie po qualu, a dalej wszyscy widzieli. Oczywiście nie uważam żeby tam razem został na starcie jak w Montrealu, ale jesli wyprzedzi go Mentos i będzie mu "hamulcowym" to diabli wezmą ten ich potrójny pitstop (bo przewaga jasno na to wskazuje, chyba że dokonali jakiegos cudu z F2005).

Swoja droga podziwiam Todta - skwar z nieba się leje, ludzie łażą w podkoszulkach a on nie dośc że podkoszulek to jeszcze czerwony sweterek na sobie - widac lubi się zmazyć we własnym sosie :mrgreen:

słowem komentarza:

Michael - jesli nie da się wyprzedzic na starcie to może w końcu cos im da ich strategia.
Juan - nie mogło tak być od poczatku sezonu?
Jarno - oby nie tak "dziwacznie" jak w wyścigu w niemczech
Kimi - i tak dobrze jak na gumującego tor
Ralf - ostatnio zwyżkuje
Alonso - a co mu tam zalezy...
Rubinho - pewnie jedzie na 2pity a to pokazuje że ferrari w podobnym ustawieniu jednak ustepuje nieco reszcie
Button - liczyłem na więcej
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Ave So lip 30, 2005 13:39  

UomatkO!
M.S. Jesli patrzec na czas jego przejazdu, to wkraczamy w kosmos, ale biorac pod uwage ilosc paliwa, to sadze,ze jestesmy tuz przy gruncie :lol: Nie zmienia to jednak faktu,iz M.S. dorzucil kolejne PP do kolekcji.

J.P.M. Znakomity przejazd potwierdza dobra forme Kolumbiana :D

Trulli. Treningi potwierdzily poprawe osiagow Toyoty. Wyglada na to,ze im cieplej tym lepiej dla tego teamu.

Kimi. Wyjezdzajac jako pierwszy nie mial widokow na lepszy czas,ale 4 poz. to wspaniala sprawa.

Ralfik. Liczylem na lepszy przejazd, ale zapewne nie odpusci szansy staniecia na podium.

Byczek Fernando. Mial szanse znalezc sie miedzy J.P.M. a Trullim, blad w ostatnim zakrecie stawia Go w dosc trudnej sytuacji na starcie.

R.B. Jego przejazd oddaje faktyczne mozliwosci Ferrari, wiec nie liczylbym na podium dla tego zespolu (M.S).

J.B. Zrobilo sie goraco i B.A.R.mani wola zimne drinki :wink:
...

Start do wyscigu zapowiada sie bardzo interesujaco. Moj scenariusz; J.P.M. myka M.S. Trulli nie daje rady odeprzec ataku Kimiego. Ralfik ostro walczy z Alonso o pozycje (szanse pol na pol). Jesli nawet Alonso upora sie z Ralfikiem,to braknie mu dystansu aby smignac Trulliego.
Generalnie Kimi ma okazje odrobic kilka pkt. do Alonso i prawdopodobnie zespol McLarena (pit stopy) postara sie o jego wygrana :roll:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez gregoff So lip 30, 2005 13:58  

Ma mało paliwa, najmniej z czołówki i to jest fakt. Pytanie czy to mu pomoże, czy nie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez MadKaras...psycho fan MS So lip 30, 2005 14:57  

Schumacher jutro wygra:)
MadKaras...psycho fan MS
 

Postprzez sex pistols So lip 30, 2005 15:09  

maly fiat-juan
wolga-shumack
skoda-truli
traabant-alonso
wardburg-kimi
ruscy mieli czrne wolgi wszystkie dzieci sie ich baly,w nrd byly trabanty z wardburgami sie scigaly,czesi mieli piekne skody a w rumuni byly dacie,kazdy kraj mil swoje mody nasza przyszlosc byla w fiacie :lol:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Ahmed So lip 30, 2005 15:21  

Szu - mało paliwa, mała przyczepnośc na starcie, Mentos powinien go łyknąć

Mentos - patrz wyżej :D

Hamulcowy - oby Kimas go łykął na starcie i powinno być dobrze

Kimas - patrz wyżej :D

Ralfik - pytanie czy wytrzyma tempo wyścigu?

Ferdek - nastawiony na asekuracje tyłów, co mu tam, wystarczy ze bedzie cułał jakieś punkty

Rubens - oby skończył przed Szu, oby... :twisted:

Baton - miło by było oglądać jego walke z Ferdkiem

Pozostali standard, choć liczyłem na lepsze miejsce DC
Bardzo mnie ciekawi stan opon po tym GP. Temperatura toru w okolicach 50st.C - może być ciekawie.
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Bart So lip 30, 2005 16:35  

Ahmed napisał(a):Szu - mało paliwa, mała przyczepnośc na starcie, Mentos powinien go łyknąć

Tu się nie zgodzę, bo JPM, jak i Kimas oraz Byczuś będą startować z brudnej części toru, co nie wróży im dobrego startu. Hamulcowy Trulli więc będzie działał. :twisted: Schumi na pewno miał dużo mniej paliwa od reszty, więc pomoc Jarno może okazać się nieodzowna, aby taktyka się opłaciła. Na tym torze można jednak wyprzedzać, o czym przekonałem się oglądając wyścig serii GP2, więc procesja się nie zapowiada. A jakby jeszcze spadł deszcz... :wink:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez GTC So lip 30, 2005 17:13  

Ahmed napisał(a):Szu - mało paliwa, mała przyczepnośc na starcie, Mentos powinien go łyknąć

Cóż z tego że może mieć mało paliwa, ale z taką przewagą jak w kwalifikacjach będzie jechał w wyścigu to po 20kółkach po szybkim stopie może utrzymać P1 8) No oczywiście jak wygra start, ale tu nie powinno być problemów, bo Schumi startuje z "czystej" części toru, a ostatnio stary u Ferrari są niezłe (GP Niemiec)
GTC
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 14:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ylid So lip 30, 2005 17:28  

Przychodzę sobie spokojnie do domu i :shock: :shock: :shock: Co ja widzę PP dla Schumiego, 64 znaczy się :mrgreen: :mrgreen: Co oni mu podstawili za samochód, pewnie kupili Maka i przemalowali na czerwono :mrgreen: Albo zapomnieli mu w tym upale wlać paliwa, a jak sie kapneli to już robił kwalifikacyjne. Eeeech, oby nie zjeżdżał na 2 kółku po paliwo - bo będzie żenada. Ale jak miło popatrzeć na 64 PP Michasia. Oby wyścig skończył na tym samym miejscu na którym zacznie. Czytałem wywiady z kierowcami i wynika z nich, że Kimi jest podłamany po Niemczech, a Alonso bardzo rozdęty - to 64 PP Schumiego powinno spowodować jakiś błąd na starcie u Alonso i Kimi spokojnie będzie mógł powalczyć z Schumim w GP, Pan Hamulcowy powstrzyma resztę a jak się który przedrze to Mentos go wywiezie na trawę. Liczę na pojedynek Schumi vs Kimi (oby przyszłorocznych partnerów w Ferrari).
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez im9ulse So lip 30, 2005 18:31  

bedzie sie dzialo na pierwszym zakrecie :twisted: mam nadzieje ze Montoya mu nie odpusci.

btw czy jutro Kubica jedzie ???
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość