GP Węgier 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ylid Wt sie 02, 2005 8:44  

A może przed wyścigiem nie wypili po napoju który reklamują, albo co gorsza wypili, a ów napój wbrew reklamom nie dodał im skrzydeł :mrgreen:
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez bambaryła Wt sie 02, 2005 11:33  

Klien wypił chyba za 2 lekkie pukniecie i już latał :)
bambaryła
 

Postprzez Majster Wt sie 02, 2005 13:31  

GTC napisał(a):
Majster napisał(a): Reb Bull i dobrze im tak

Fajny z Ciebie gość, twoja radość jest szokująca, przecież to mogło skończyć się dla kogoś w szpitalu. Nie rozumiem jak można być fanem F1 i cieszyć się z nieszczęścia kierowców.

NIE NIE NIE!! Nie chodzi mi o to że mają być w szpitalu albo mają coś sobie zrobić!! Ja się poprostu ucieszyłem z faktu że odpadli a nie z tego w jakim stylu odpadli.... Nie lubie teamu RBR Cosworth już wcześniej napisałem dlaczego, wole Saubera 8) Sauber mi się zawsze podobał a Red Bull nie.
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slipstream Wt sie 02, 2005 14:14  

Majster napisał(a):chodzi o to żeby reklamować napój zamiast starać się osiągać jak najlepsze

Najlepsza reklama jest wtedy jak sie osiąga wyniki (oni zapewne o tym wiedzą) - o Jaguarze za to mówiło się że jeździ w Formule nie po to żeby wygrywac tylko po to żeby oszczędzać pieniądze :?
Trza przyznać jednak że oba wypadki Redów były wyjątkowo pechowe
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Majster Wt sie 02, 2005 18:20  

hmm... ale mam takie dzikie wrażenie że Reb Bull robi wszytko aby nie mieć wyników :mrgreen: po baaardzo udanych wyścigach w Australi i Malezji(gdzie kwalifikowali się w pierwszej dzisiątce) potem już było coraz gorzej.... Poprostu zaprzepaścili okazje że jakimś cudem zbudowali dobry bolid zamisat wydawać kase na jakieś imprezy i inne głupoty promujące powinni wydać kase na testy i utrzymywać forme. :roll:
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez PABLO Wt sie 02, 2005 19:33  

Wyjątkowo nudne GP Węgier w tym roku było bardzo ciekawe, szczególnie oglądane na żywo. :D

1.K. Raikkonen - 10 punktów do Alfonsa odrobione ale to chyba niestety tylko chwilowy kryzys Renault.

2. M. Schumacher - nie ma to jak pierwsze PP w tym sezonie i tak dobra jazda Michała.
Naprawdę nie sądziłem, że w ogóle stanie na podium a tu druga lokata. Jestem bardzo szczęśliwy.

3. Ralf - pierwsze podium dla Toyoty. Świetna jazda. Nie ma co ukrywać, że Ralf miał swój dzień.

4. J. Trulli - mistrz kwalifikacji ale w wyścigu też musi mieć tzw " swój dzień "

5. J. Button - kolejne punkty i odrabianie strat z początku sezonu.

6. N. Heidfeld - miło było patrzeć jak znów jest przed Markiem.

7. M. Webber - po kilku " chudych " wyścigach w końcu dobra pozycja jak na możliwości bolidu.

8. T. Sato - pierwszy punkt w tym sezonie.

9. Fisico - zniżka formy. Jechał jak

10. Rubinho - gdyby nie urwane przednie skrzydło byłoby kilka punktów, szkoda...

11. F. Alfonso - tym razem nie pokazywał palców.

Montoya - jak nie jeden McLaren padnie to drugi ...

Red Bull - obydwa bolidy out na samym początku wyścigu.
PABLO
 

Postprzez GTC Wt sie 02, 2005 19:33  

Majster napisał(a): Nie lubie teamu RBR Cosworth już wcześniej napisałem dlaczego, wole Saubera Sauber mi się zawsze podobał a Red Bull nie.

Powiem szczerze, wolałem sto procent Jaguara. Red bull też mnie nie rajcuje. Ale trzeba przyznać że Klien i Coulthard skończyli wyścig w dość drastyczny sposób.
GTC
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 14:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Ave Wt sie 02, 2005 20:09  

Majster napisał(a):.. Poprostu zaprzepaścili okazje że jakimś cudem zbudowali dobry bolid zamisat wydawać kase na jakieś imprezy i inne głupoty promujące powinni wydać kase na testy i utrzymywać forme. :roll:


W F1 nie ma miejsca na cudy, czasem tylko mamy do czynienia z dziwnymi (bardziej lub mniej) z(a)biegami okolicznosci :P

[mod="Mariusz"]Temat zamykam z dniem 5 V 2006.[/mod]
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron