GP Turcji - treningi, kwalifikacje i wyścig

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ahmed Śr sie 24, 2005 7:46  

Zidi poczytaj kilka wcześniejszych stron a wszystkiego sie dowiesz
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez gregoff Śr sie 24, 2005 8:03  

Zidi napisał(a):wyczyny Montoyi (potrącenie mechanika w pit-stopie, incydent z Monteiro a pod koniec wyjechanie z toru i strata 2 pozycji. Chociaż od końca było wiadomo, że Juan Pablo ma dość mocny temperament, ale jakby nie mógł tak trochę spokojniej jak Kimi


Po pierwsze, nie klnij :wink:
Po drugie, Montoya nie zawinił przt potrąceniu swojego mechanika, wytłumaczenie jest kilka postów wcześniej.
Po trzecie, kolizja z podczas dublowania była winą Monteiro w 100%
Po czwarte, na ósemce Montoya wypadł bo podczas wcześniejszej kolizji uszkodzony został dyfuzor, spadła mu przyczepność i efekt wszyscy widzieliśmy.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Mak Śr sie 24, 2005 8:22  

Przed samym wyścigiem jest program ok. 30 minutowy "Inside Grand Prix",

Ten program leci w Polsacie Sport.
Avatar użytkownika
Mak
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 8:37

Postprzez W Śr sie 24, 2005 8:51  

Zidi - może komentarz chorwacki był profesjonalny, ale chyba nie znasz za dobrze chorwackiego... :wink:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bart Śr sie 24, 2005 10:07  

W napisał(a):może komentarz chorwacki był profesjonalny,

To chyba najlepiej świadczy o tej telewizji, jeżeli ktoś nieznający języka, uznaje komentarz za profesjonalny...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez slipstream Śr sie 24, 2005 13:54  

Spoko ja oglądałem Wyścig na szwedzkiej (nomen omen) TV 4 - ale był nawet bez studia przed wyścigiem, choc i tak bym nic z tego nie zrozumiał.

Swoją drogą zauwazyłem kilka ciekawych bajerów w transmisji typy TC (było wczęsniej) i najlepsze - porównanie stylu jazdy Buttona i Alonso - od razu widac kto jak hamuje i jak zahowuje się w zakrecie. Dla mnie bomba, szczególnie że widac było jak na dłoni jak Button balansuje gazem i hamulcem w zakrętach a Alonso hamuje przed zakrętem a dalej juz tylko korzysta z gazu i kontroli trakcji
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Śr sie 24, 2005 14:48  

mi tez to sie bardzo podobalo. przynajmnije cos ciekawego pokazali. ale swoja droga jak Borowczyk gadal ze Alonso hamuje duzo wczesniej niz Button to Robert jak go zgasil, ze to jest spowodowane tylko tym ze Alonso byl przed Buttonem :lol: :lol: :lol: dobre tez bylo jak Webber gume zlapal zjechal do pit stopu i jak wyjechal byl za Schu to Borowczyk gadal ze jest 13 zaraz za MSCH, a on mial okrazenie straty. :lol: :lol: :lol:

[mod="Mariusz"]Temat zablokowany z dniem 12 V 2006.[/mod]
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość