Przed GP Belgi 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez KIU N wrz 04, 2005 14:42  Przed GP Belgi 2005

Po dzisiejszym GP Włoch. Nastepny wyscig wygra Kimi 2 Montoy 3 Alonso 4 Fisi.
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Ahmed N wrz 04, 2005 14:44  

KIU rozumiem, ze chcesz sie zrehabilitować ale troche za szybko ten temat zalozyles :? Zwyciezca GP Włoch jeszcze nie zszedł z podium ;)

Temat zamykam do jutra
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez ylid Pn wrz 05, 2005 9:34  

Po ostatnich występach Ferrari w Turcji i we Włoszech jedyne na co liczę w Belgii to... deszcz. Było by świetnie gdyby zawodnicy znowu w komplecie dojechali do mety - oby stało się to już regułą, a nie wyjątkiem.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez gregoff Pn wrz 05, 2005 9:37  

Teraz jeden z najtrudniejszych torów w kalendarzu i to już w następny weekend. Stawiam na Maka, sądze, żę w końcu ustrzelą dublet. Alonso jak zwykle spokojnie i trzecie miejsca gwarantowane :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slawus Pn wrz 05, 2005 10:09  

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum ale F1 oglądam od ładnych kilkunastu latek. :D I tak apropos GP Belgii... doszły mnie wieści (dopiero ostatnio od antyfana McLarena), że jakoby słynny incydent na Spa w 1998 r. (Coulthard - Schumi) DC wywołał specjalnie, mało tego podobno tak się wypowiadał po wyścigu. Czy tak faktycznie było? Bo spekulować można ale to za mało. A teraz obstawiam na Kimiego, Monti drugi Ferdek trzeci (oby nie!!). Ale czy to coś już teraz zmieni? Pewnie Alonso już nic nie zaszkodzi w zdobyciu MŚ. Ach ten pech Kimasa, masakra!! Pozdrówki dla wszystkich fanów F1 :D
slawus
 

Postprzez Pieczar Pn wrz 05, 2005 12:43  

A ja Wam powiem, że Kimiemu silnik wysiądzie :evil: Zobaczcie jak się to wszystko powtarza:
Europa - Kimi odpada będąc na prowadzeniu
Kanada - zwycięstwo Kimiego (powinien wygrać Montoya)
USA - gdyby wyścig się normanlnie odbył, prawdopodobnie wygrał by Kimi
Francja - awaria silnika na treningu
W. Brytania - awaria silnika na treningu
Ostatnio... :
Niemcy - Kimi odpada będą na prowadzeniu
Węgry - zwycięstwo Kimiego (gdyby Montoya ukończył ten wyścig, prawdopodobnie by go wygrał - nie biorę pod uwagę team orders)
Turcja - zwycięstwo Kimiego
Włochy - awaria silnika na treningu
Belgia - ...

Jeżeli silnik mu nie wysiądzie (mam taką nadzieję) to powinien wygrać ten wyścig. No chyba że będzie deszcz, wtedy może się różnie dziać...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slawus Pn wrz 05, 2005 13:04  

Nie sądźcie innych abyście sami nie zostali osądzeni... Hehe, żartuję, ale wszystko wskazuje na to, że pech Kimiego nie opuszcza. :( No ale zobaczymy. Jak nawet będzie pierwszy a Alfonso drugi, to i tak już po zawodach!!! Realnie patrząc to już teraz jest po zawodach. No chyba, ze cud jakiś się wydarzy przez te 4 wyścigi do końca sezonu i Ferdek nie łyknie więcej punktów. A ja mówię - Kimas wygra. Hough! Ciekawe czy Ferrari coś jeszcze pokaże (wątpię)
slawus
 

Postprzez nickolas Pn wrz 05, 2005 13:56  

Mam przeczucie, że Alonso tym razem wyleci, a Fisico trochę poszaleje (zawsze był tu dobry, jeden wyścig pokonał nawet bez zmiany opon, więc na niego stawiam)
Tyle, że z tym przeczuciem to bywa różnie: na Monzie miała być kraksa, a wszyscy dojechali.
Avatar użytkownika
nickolas
 
Dołączył(a): So sie 20, 2005 16:25

Postprzez gregoff Pn wrz 05, 2005 14:13  

Ja tam kibicem Maka nie jestem, ale Renault szczerze mówiąc już praktycznie zapewniło sobie sukces mistrzowski w jednej kategorii :D Więc na pocieche Makom może coś skapnąć :wink: Dublet im się należy, chociarz jeden w roku, i z wyścigu na wyścig coraz bliżej im do tego.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream Pn wrz 05, 2005 14:41  

A ja już w dublet nie wierzę - zawsze się znajdzie jakieś "ale" żeby Maki nie zajęły dwóch pierwszych miejsc....
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz Pn wrz 05, 2005 14:52  

W Belgii na Spa Fisichella i Schumacher senior zawsze byli dobrzy, liczę na nich! Ale pewnie wygra któryś z McLarenów.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez KIU Pn wrz 05, 2005 16:02  

Kimi ostatnio wygrał na tym torze w deszczu i teraz tez wygra i sadze (mam nadzieje ) ze Alonso dojedzie na miejscu nr 9 do konca sezony no moze bendzie czasami 8:P ale sie o to modle . Pozdro
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez SPIDER Pn wrz 05, 2005 16:08  

Ja po wczorajszym występie Maków stawiam na dublet. Tylko jest jedno ale. Otóż silnik Kimasa może nie wytrzymać :(. Chociaż Schumi też może powalczyć. Moje typy:
1. Kimas
2. Mentos
3. Fisi
4. Przycisk
5. Schumi
6. Jarno
7. Alonso
8. DC
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez ylid Pn wrz 05, 2005 16:44  

SPIDER napisał(a):Chociaż Schumi też może powalczyć.

Ale na czym ?? Przecież Flavio mu nie pożyczy po starej znajomości Renówki na weekend. A obecne Ferrari (nie rozwijane od jakiegoś czasu) jest coraz słabsze. Oby błysnęli genialną formą, taktyką, a ich przeciwnicy nie wznieśli się na równie wysoki poziom to wtedy może i powalczą o punkty. Bardzo liczę na deszcz - może zrobi się trochę bardziej emocjonująco.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez SPIDER Pn wrz 05, 2005 16:56  

ylid napisał(a):Bardzo liczę na deszcz - może zrobi się trochę bardziej emocjonująco

Ja też. I może Bridge okażą sie lepsze od Michelinów :lol: :lol:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość