Przed GP Belgi 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez viertolcia Pt wrz 09, 2005 21:31  

myśle że wyścig tez byłby ciekawy, jakby padało tak jak w drugiej sesji w piątek, może znów ktoś by się objawił jak np.: w monaco '84
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez radek73 Pt wrz 09, 2005 22:26  

viertolcia napisał(a):może znów ktoś by się objawił jak np.: w monaco '84

Przypomnij ,kto sie objawił w Monaco 84',bo ja sie dopiero pare lat interesuje F1
radek73
 

Postprzez Pieczar Pt wrz 09, 2005 23:05  

radek73 napisał(a):Przypomnij ,kto sie objawił w Monaco 84',bo ja sie dopiero pare lat interesuje F1

A więc wtedy objawił się sam Ayrton Senna. Do wyścigu startował chyba z 13 pozycji w słabym Tolemanie-Harcie. Podczas wyścigu była ogromna ulewa a Ayrton z okrążenia na okrążenie przeciskał się do przodu. W końcu znalazł się na drugim miejscu jakieś 30 sekund za prowadzącym Prostem. Zniwelował tą różnicę w przeciągu paru kółek. Gdy już był tuż za Prostem przerwano wyścig. Gdyby trwał on chociaż jedno okrążenie dłużej prawdopodobnie wygrał by Senna. Ale i tak wtedy wszyscy byli pod wrażeniem jego fenomenalnej jazdy...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez nickolas So wrz 10, 2005 6:19  

Nie mogę nie dodać, że był w tym wyścigu ktoś kto błysnął jeszcze bardziej. Być może Senna cisnął Prosta, ale ich obu doganiał, startujący z 20 :shock: pozycji, Niemiec Stefan Bellof na Tyrrellu.
Niestety o tym mało kto wspomina, bo Tyrrell zrobił w tamtym roku jakiś przekręt z paliwem (chyba coś tak jak BAR) i był zdyskwalifikowany, natomiast sam Bellof zginął rok później :cry: [1 IX] ...
Avatar użytkownika
nickolas
 
Dołączył(a): So sie 20, 2005 16:25

Postprzez radek73 So wrz 10, 2005 6:28  

Dzięki wam za info.tego nie wiedziałem :oops: :lol:
radek73
 

Postprzez Maniuś[McLaren] So wrz 10, 2005 7:31  

Hm.. informacje nadchodzace z Belgii nie sa ciekawe...

Jutrzejsze GP moze byc odwolane, gdyz to wlasnie jutro opady maja przybarac nakwieksza sile :evil:

Coraz wieksza ilosc kierowców sklania sie ku temu aby wyscig odbyl sie.. dzisiaj... :!: :?: :?: :?:

Mimo to B. Ecclestone twierdzi, ze wyscig odbedzie sie zgodnie z planem :!:
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez KIU So wrz 10, 2005 8:57  

Ale jaja benda jak GP Belgi sie nie odbendzie bende zły !!!! ale kierowcy maja racje dzisiaj mógł by byc wyscig i Bernie powinien sie na to zgodzic!!!
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez slipstream So wrz 10, 2005 8:58  

Maniuś[McLaren] napisał(a):Coraz wieksza ilosc kierowców sklania sie ku temu aby wyscig odbyl sie.. dzisiaj.

Nie, nie, nie - o ile sprzeciw co do Ecclestonea mogłem zrozumieć w Indy (jeszcze te argumenty może jakoś do mnie trafiały), tak takie stawianie rzeczy już mi się kompletnie nie podoba. To jest jedna z tych konsekwencji Indy jakich się bałem - kierowcy zaczną sobie wszystko zmieniać pod siebie i posuwając się wrecz do szantażu. Takich zachowań nie bede tolerował bo jak do tej pory nikomu żaden deszcz nie przeszkadzał i co najwyżej żeby się nie pozabijali na starcie to start był lotny za Safety-Carem w 2000 a w 1998 nikt nie narzekał (tylko co najwyżej chcieli się pobić...)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar So wrz 10, 2005 9:00  

No to niezłe jaja. Dzisiaj nawet już nie pada i słońce świeci. Ale ja sobie nie wyobrażam tego dzisiaj - przecież trzeba jeszcze kwalifikacje przeprowadzić. No chyba że wyścig byłby wieczorem, przy sztucznym oświetleniu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Maniuś[McLaren] So wrz 10, 2005 9:12  

slipstream napisał(a):To jest jedna z tych konsekwencji Indy jakich się bałem - kierowcy zaczną sobie wszystko zmieniać pod siebie i posuwając się wrecz do szantażu. Takich zachowań nie bede tolerował bo jak do tej pory nikomu żaden deszcz nie przeszkadzał i co najwyżej żeby się nie pozabijali na starcie to start był lotny za Safety-Carem w 2000 a w 1998 nikt nie narzekał (tylko co najwyżej chcieli się pobić...)


Wez pod uwage,ze to kierowcy ryzykuja zyciem, a nie my albo Ecclestone..
Wtedy wystartowali z Safety Carem,a jutro moze sie okazac, ze po okrazeniu formujacym stawka odchudzi sie o kilka bolidów, nie musze dodawac, jakie to wywola konsekwencje i zamieszanie, a nie o to nam przeciez chodzi.

Osobiscie nie jestem za tym, aby GP odbylo sie dzisiaj, ale gdyby jutro mialo sie nie odbyc z wiadomych powodów, to wole zeby mial miejsce po poludniu choc technicznie byloby to bardzo trudne o ile nie mozliwe :!:

A moze moje 'czarnowidztwo' jest nie uzasadnione :D

P.S Dzisiaj w czasie pierwszej sesji nawet sobie pojezdzili.... czolówka bez zmian...
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez W So wrz 10, 2005 9:24  

Ecclestone nie chce się na takie coś zgodzić, ponieważ musiałby oddać stacjom telewizyjnym pieniądze za przekaz "live". Jest coś takiego jak ramówka, a TV to 21 zawodnik w F1...

Jeśli na jutro przewidywane są oberwania chmury, a nie deszcz, to nie miałbym nic przeciwko wyścigowi dzisiaj.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez chmiel So wrz 10, 2005 9:28  

Szkoda Fisichelli!!! Ciekawe na ile postojów pojedzie, bo Renault nie może chyba sobie pozwolić na to co McLaren tydzień temu, czyli więcej paliwa na qualu, bo wtedy może być bardzo słaba pozycja startowa.

Co do wyścigu, może się nawet odbyć dzisiaj byle się wogóle odbył i żeby go gdzieś transmitowali (pewnie na RTL)!! Chociaż dziś mogłoby nie padać, a o tym wszyscy marzyliśmy :?
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Maniuś[McLaren] So wrz 10, 2005 9:36  

Hehe :D

Sami sobie wykrakalismy ten deszcz... a tu moze tak lac ze, mozna by ta woda obdzielic kilka GP :D

chmiel napisał(a):Szkoda Fisichelli!!!


Ja bym tam Fisico na straconej pozycji nie stawial... w zwiazku z ewentualnym deszczem Renault ma dodatkowo kilka scenariuszy do wyboru i co za tym idzie dodatkowy ból glowy :lol:
Ostatnio edytowano So wrz 10, 2005 9:41 przez Maniuś[McLaren], łącznie edytowano 1 raz
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez gregoff So wrz 10, 2005 9:39  

Chcieliście deszczu to macie :wink: Teraz same kłopoty z tym mamy, jednak Ten Berni i Max coś tam kombinują i dobrze ustawiaja cykle Gp żeby nie padało podczas wyścigów.

Bo trzeba pamiętać, że te samochody na suchym torze są straszliwie niebezpieczne a co dopieor na mokrym i to jeszcze gdy spod kół samochodó sypią się takie fonntanny wody.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel So wrz 10, 2005 9:45  

Maniuś[McLaren] napisał(a):Ja bym tam Fisico na straconej pozycji nie stawial...


No tak, ja nie stawiam go od razu na straconej pozycji, ale ta wymiana silnika na pewno bardzo przeszkodziła Fisico i to może się odbić na wyniku.


Maniuś[McLaren] napisał(a):Sami sobie wykrakalismy ten deszcz... a tu moze tak lac ze, mozna by ta woda obdzielic kilka GP


Racja, gdyby w kilku GP w tym sezonie padało byłby dużo ciekawszy sezon, ale niestety tak nie jest.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości