GP Belgii 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz N wrz 18, 2005 7:55  

Co do wyścigu to jeszcze utkwiło mi w pamięci, że co niektórzy fotoreporterzy bardzo ryzykowali swoje zdrowie i kierowców w casie tego GP, szczególnie na tym wolnym zakręcie na linii start-meta, gdzie jest podjazd pod górę. To było niebezpieczne tak wychylać się poza bandę z aparatami itrzymanymi niewiele ponad wysokość przejeżdżającego samochodu. Głupota...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SPIDER N wrz 18, 2005 12:27  

Mariusz napisał(a):że co niektórzy fotoreporterzy bardzo ryzykowali swoje zdrowie i kierowców

Ich sprawa. Swoją drogą ja też bym tak robił aby zdobyć najlepsze zdjęcie. Ostatnio przez Leszno jechał Tour de Pologne to mnie o mało co nie potrącili. Ale zdjęcie jakie zrobiłem wyszło ekstra :D.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez W Pn wrz 19, 2005 15:16  

SPIDER napisał(a):Ich sprawa.

Nie ich sprawa.
Za bezpieczeństwo na torze nie oni są odpowiedzialni, więc problem miałby ktoś inny.

SPIDER napisał(a):Ostatnio przez Leszno jechał Tour de Pologne to mnie o mało co nie potrącili. Ale zdjęcie jakie zrobiłem wyszło ekstra

Wybacz, ale nie znoszę takich fotoreporterów. Utrudniają życie kolarzom.
Odsyłam do Tour de France, gdzie policja zaczęła wlepiać mandaty za tego typu numery.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez chmiel Pn wrz 19, 2005 15:28  

W napisał(a):Wybacz, ale nie znoszę takich fotoreporterów.


Ale jednak można ich po części usprawiedliwić, bo przez jakieś miasto nie codziennie przechodzi trasa wyścigu kolarskiego i jeszcze w dodatku jest to wyścig zaliczający sie do ProTouru. Ale również racją jest, że przeszkadzają kolarzom. Jednak ja ich rozumiem :wink:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Pn wrz 19, 2005 16:01  

W napisał(a):Za bezpieczeństwo na torze nie oni są odpowiedzialni, więc problem miałby ktoś inny

W sumie to masz rację w pewnym stopniu W.

W napisał(a):Wybacz, ale nie znoszę takich fotoreporterów

Nie gniewam się W. Każdy ma swoje zdanie o takiego typu wybrykach :wink:.

[mod="Mariusz"]Temat zablokowany dnia 22 V 2006.[/mod]
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość