GP Belgii 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez im9ulse N wrz 11, 2005 23:31  

Ja tez nie mowie ze SATO jest bez winy - bo jest winny ,ale nienawidze w sporcie jak ktos sie z lapami sadzi do rywala ( F1 to adrenalina i duze predkosci wiec nie dziwi mnie ). Schu jest/byl wielki ale niech lapy trzyma przy sobie bo kiedys sie na tym sparzy !!! niech bierze przyklad z Montoyi czy on probowal sie sadzic z lapami do Pizzonni czy Monteiro ???

Spider&Bart -> gdyby sytuacja byla odwrotna - byscie pisali ze to wina Sato ze nie ustapil miejsca/blokowal szybszego kierowce i Schu nie mial juz mozliwosci manewru omijania.

gregoff -> Sato osiagnal w F1 wiecej niz np.Alex Zanardi czy DaMatta <-- czy to wiec znaczy ze jest slabym kierowca :?:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Corvi78 Pn wrz 12, 2005 0:06  

slipstream napisał(a):tudzież Głupi ma zawsze szczęscie

a ja znam taki frazes...
"nadzieja jest matka glupich"... :wink:

Alonso pewnie juz nie bedzie sie "rzucal" w tym sezonie, no chyba, ze na Interlagos zapewni sobie tytul to, na Suzuce i Shanghai'u pewnie bedzie chcial pomoc Renault w Konstruktorach :roll:

Giancarlo Fisichella - nie ma to jak ujawnić własne braki i się roztrzaskać na bandzie...

moze i ma braki ale w tym wyscigu musial ryzykowac wiec jak juz mowilem ma rozgrzeszenie :P zreszta po tym jak sie roztrzaskal nie bylo czego ogladac .
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez GTC Pn wrz 12, 2005 0:09  

Gp Belgii anno domini 2005 był ciekawym wyścigiem, szkoda jednak że na torze w tak elitarnym gronie kierowców trafiają się jakimś dziwnym trafem tacy amatorzy i idioci, którzy wypaczają wyniki wyścigu swoim brakiem profesionalizmu, wyobrażni i umiejętności. Przez nich nie ukończyli wyscigu Montoya (nie pierwszy raz taki przypadek!!!) i Schumacher...
Gratulacie dla Kimiego i Buttona, Alonso natomiast konsekwentnie realizuje swoją taktykę za co wzbudza szacunek.
A co stwierdzenia:

impulse9 napisał(a):niech lapy trzyma przy sobie bo kiedys sie na tym sparzy !!! niech bierze przyklad z Montoyi czy on probowal sie sadzic z lapami do Pizzonni czy Monteiro ???


Pizzonia miał to szczęście że nie zaparkował po wypadku na samochodzie Montoi. A jeśli chodzi o łapy Michaela to i tak łagodnie potraktował Sato, gdyż w tym sporcie bywały bardziej spektakularne przypadki.
PS. Sato swoim dotychczasowym dorobkiem potwierdza, że nie zasłużył by jeżdzić tak dobrym bolidem jak BAR, nadawał by się za to doskonale do wyścigów gruchotów...
GTC
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 14:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez JB Pn wrz 12, 2005 7:50  

GTC napisał(a):PS. Sato swoim dotychczasowym dorobkiem potwierdza, że nie zasłużył by jeżdzić tak dobrym bolidem jak BAR, nadawał by się za to doskonale do wyścigów gruchotów...

..moze ferari zrobi taką ligę? sprzet mają odpowiedni.. :lol:
JB
 

Postprzez W Pn wrz 12, 2005 8:15  

JB napisał(a):sprzet mają odpowiedni..

Najodpowiedniejszym samochodem dla Sato jest Renault Fisico.
Oczywiście to, które stało na Rouge.
:roll:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Pn wrz 12, 2005 9:13  

A co takiego ten Sato osiągnął Impulse9 :?: Dostał świetny samochód i co robi :?: nawet do mety nie potrafi dojechać a przy okazji jeszcze eliminuje rywalii. Ciekawe co DaMatta i Zanardi by osiągneli takim bolidem, coś czuje, że na pewno częściej by się meldowali na mecie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 9:39  

gregoff napisał(a):Ciekawe co DaMatta i Zanardi by osiągneli takim bolidem

Zanardi akurat miał konkurencyjny bolid na którym Ralf Schumacher wygrywał wyścigi (czego o BARze powiedzieć nie można)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez PABLO Pn wrz 12, 2005 11:14  

Przepiękne zdjęcie ... to niebo wygląda jakby miał nastąpić koniec świata. 8)

Obrazek
PABLO
 

Postprzez Agnieszka Pn wrz 12, 2005 11:17  

Troche miałam "skopany" wyścig telefonami, nie wychwyciłam paru rzeczy. Mam pytania
Czy Trulli zmieniał opony po wjechaniu SC?
Co spowodowało wypadnięcie z toru Trullego?
Ostatnio edytowano Pn wrz 12, 2005 12:47 przez Agnieszka, łącznie edytowano 1 raz
Agnieszka
 

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 11:49  

A wypadnięcie trullego spowodował nie kto inny jak Tiago, który sobie przed Włochem włączył ograniczenie prędkości...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez hide Pn wrz 12, 2005 11:49  

Tak zmienial. Co do wypadku to byl to poprostu blad kierowcy bo jechal na intermediate.Jarno cos nie moze ostatnimi czasy zaliczyc SPA do udanych wyscigow.Pozdrowienia dla fanatykow F1:)
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 11:56  

Troche niedoinformowany jesteś hiide:
"Przy okazji warto wspomnieć o innym incydencie podczas wczorajszej Grand Prix Belgii, związanego z wypadkiem Jarno Trullego. Okazuje się, że kierowca Toyoty wcale nie popełnił błędu, tylko uderzył w tył bolidu Tiago Monteiro, który przypadkowo włączył ogranicznik prędkości na szybkim fragmencie toru i nagle gwałtownie zwolnił. Trulli po uderzeniu w tył Jordana stracił przedni spojler i w następstwie wypadł z toru."- serwis wyprzedź mnie

Dokładnie tak było, czego kamery nam nie pokazały
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Agnieszka Pn wrz 12, 2005 12:20  

Dzięki :wink:
Agnieszka
 

Postprzez hide Pn wrz 12, 2005 12:21  

No musze przyznac racje.Choc nie czesto mi sie to zdaza:)A wiadomosc te przeczytalem na oficjalnej stronie F1.Tylko powiedz mi gdzie serwis wyprzedz mnie przedstawil taka informacje bo ja tego nie widze.Pozdrowienia
FORZA CAVALLINIO !!!
Avatar użytkownika
hide
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:11
Lokalizacja: Wschowa

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 12:38  

Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron