GP Belgii 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream So wrz 10, 2005 10:46  GP Belgii 2005

Żeby już zbytnio nie rozrastać tematu Przed GP Belgii proponuję wszelkie spostrzeżenia na temat co się dzieje na torze w Spa-Franchorchamps opisywać już w nowym temacie. Zwłaszcza że już za niedługo kwalifikacje...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Maniuś[McLaren] So wrz 10, 2005 11:01  

Oj dzieje sie dzieje.... o czym zainteresowani doskonale wiedza..

Podejrzewam, ze jutrzejsze pole position trafi w rece Alfonso..
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez Klyta Mirek So wrz 10, 2005 11:21  

Nie wydaje mi się :twisted: McLaren zrobi najlepsze czasy . Tylko deszczyca może coś zmienić :twisted:
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez slipstream So wrz 10, 2005 11:40  

Ponoć na drugich treningach było cłakiem sucho, a może małe zamieszanie w Qualu i tak deszczyk od połowy kwalifikacji - jako iz Alonso ma praiwe pewny tytuł jak dla mnie mogą oni wszyscy startować z końca - przynajmniej bedzie ciekawy wyścig który i tak wygra KIMI
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bambaryła So wrz 10, 2005 12:24  

bambaryła
 

Postprzez bambaryła So wrz 10, 2005 13:01  

No i 2 Maki na czele, Schumi 6 moze coś powalczy z braciszkiem :!:
Ostatnio edytowano So wrz 10, 2005 13:07 przez bambaryła, łącznie edytowano 1 raz
bambaryła
 

Postprzez W So wrz 10, 2005 13:02  

Woo Hoo...!
Front Row: Mentos. Kimi.
Oby tak wyglądało podium jutro. Ewentualnie w zmienionej kolejności.
:D

Ten dymek na Rouge za Mentosem przyprawił mnie o palpitację...
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Corvi78 So wrz 10, 2005 13:04  

Gratulacje dla McLaren'a a szegolnie dla Montoi, Fisichella super no ale Alonso (cos zawalil ten drugi sektor) - nie popisal sie...
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez SPIDER So wrz 10, 2005 13:07  

Wreszcie. Dwa Maki na czele. Jutro będzie dublet (o ile nie będzie pecha). Fisi też wysoko, natomiast Alonso bardzo ładnie :P. Schumacherowie jutro też mogą powalczyć o wysokie lokaty. Przycisk do kitu pojechał. Moje typy na pudło:
1. Kimas
2. Mentos
3. ???

P.S. Czy może mi ktoś powiedzieć, dalczego jedno z lusterek Ferrari jest tak wysoko :?:.

Obrazek
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream So wrz 10, 2005 13:10  

SPIDER napisał(a):dalczego jedno z lusterek Ferrari jest tak wysoko

kurcze, tez mnie to od dłuzszego czasu nurtuje...

Co do Qualu to brawo maki - w końcu jakiś dublet w tym sezonie :D
Boje się za to o Ferrari - po ich czasach, szczególnie MSa widac wyraźnie że tracili w 1 i 3 sektorze a zyskiwali na 2, co świadczy o tym że mogą ich często wyprzedzac na dochamowywaniu do BusStop czy na prostej za EuRouge.
Oby jednak dublet maków nie był jedynym w ten weekend.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez gregoff So wrz 10, 2005 13:14  

Ciężko widzę jutrzejszy wyścig. Renault ma szybki bolid ale w zakrętach drugiej sekcji dostaje lanie i to nie tylko od Maków. ALe ALonso powinien być wysoko, zobaczymy ile miał paliwa, chyba więcej od Fisiego.

Co do Maków to jak teraz nie zdobędą dubletu to już w tym sezonie już chyba nie mają na to szans :wink:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez bambaryła So wrz 10, 2005 13:14  

na prawoskretnych torach wyzej mają prawe na lewo skretnych wyzej lewe lusterko lepszy downforce na zakretach 8)
bambaryła
 

Postprzez SPIDER So wrz 10, 2005 13:20  

Dzięki bambaryła. W życiu bym na to nie wpadł.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel So wrz 10, 2005 13:33  

1.JPM-bardzo dobrze
2.Kimi-bardzo dobrze i co najważniejsze silnik mu wytrzymał
3.Jarno-jak zwykle na qualu bardzo dobrze, ciekawe jak będzie jutro
4.Ferdek- nie wyszło mu dzisiaj za bobrze, a i tak był 5 z małą stratą do Mentosa. Chyba ma dużo paliwa
5.Ralf-jak na niego dobry wynik
6.Michael-dość wysoko
7.Massa-bardzo dobrze jak na potencjał jego bolidu, może jutro zdobyć pkt
8.Button-myślałem, że będzie lepiej
13.Fisico-bardzo dobrze, szkoda awarii silnika. Po reakcji Flavio można uważać, że ma dość dużo paliwa, bo jak by miał mało paliwa przy takiej małej stracie do Kimiego, nie cieszył by się tak.
17-20.Minardi&Jordan-widać, że teraz Minardi ma przewagę nad Jordanem
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Bart So wrz 10, 2005 13:45  

Jakoś wyniki kwalifikacji za bardzo mnie nie zdziwiły. No może słabsza postawa Ferdka była lekkim zaskoczeniem. Pierwszy rząd zarezerwowany dla Maków od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zrealizowali plany.
slipstream napisał(a):Boje się za to o Ferrari

Miło patrzeć na szóstą pozycję MS (w tamtym roku byłaby to kompletna porażka), ale jak napisał slipstream, ciężko im będzie się bronić na szybkich odcinakch. Barek jak zwykle słabiej od partnera z zespołu, ale B.A.R. o dziwo pojechał dosyć słabo. :shock: Trochę mnie rozczarowali.

Jeżeliby tak jutro lało, to emocje nas nie ominą, ale jak bedzie sucho, to możemy być świadkami kolejnego po Monzy nudnego wyścigu. Może Bridże pokażą potencjał w oponach deszczowych i chociaż raz będą lepsze od Michasi. Oby powtórzyła się sytuacja z GP Włoch i wszyscy kierowcy przekroczyli linię mety. Pozdro.

P.S. Jutro na podium będą 2 Maki i Schumi, obojętnie w jakiej kolejności, ale chyba nie byłoby to złe rozwiązanie? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość