Przed i po GP Brazylii 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez KIU Pn wrz 12, 2005 13:26  Przed i po GP Brazylii 2005

No czas na GP Interlagos bendzie ciekawie i w koncu Dublet McLarena 3 bendzie Schumi albo Fisico a Alonso nie dojedzie albo bendzie 8 albo 9 :)
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez gregoff Pn wrz 12, 2005 13:31  

ALonso będzie najgorzej trzeci. Pamiętajmy, że ma teraz trzeci bolid w stawce a Montoya i Fiso będą startowali w qualu prawie na początku. Sądze, że Alonso podczas tego wyścigu zapewni sobie tytuł mistrza świata i w końcu od czasu Villneueva (tamten Villneuve to nie to samo co ten :wink: ) w Williamsie mój faworyt zostanie mistrzem świata :mrgreen:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez chmiel Pn wrz 12, 2005 13:54  

A ja przed tym sezonem miałem dwóch faworytów Alonso i Raikkonena. Jeden z nich na pewno wygra :) Jednak w tym sezonie trochę bardziej kibicowałem Ferdkowi i chyba wygra,a następny sezon to może być dominacja Kimiego i trzeba się z tym liczyć, a ja przez to na pewno nie będe płakał :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Pn wrz 12, 2005 14:19  

Moim silnym faworytem jest oczywiście Kimas. ALonso też chyba powalczy. Na straconych pozycjach stawiem w Sao Paolo Ferrari, Wille oraz Saubery. Może Monteiro pokusi się o punkcik :lol: :wink:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Zidi Pn wrz 12, 2005 14:40  

No i wreszcie dotarliśmy do GP w ojczystym kraju Ayrtona Senny ( [`] ), Barichello i Massy... Jak zwykle dwa duety McLarena i Renaulta będą w ścisłej czołówce, W/w brazylijczycy (oczywiście oprócz Senny :) ) mogą coś pokazać na swoim podwórku, ekipa B.A.R. ów (jeśli Sato znów czegoś nie wykombinuje :wink: ) powinna mieć dobry występ, Webber i Pizziona (pomimo nieudanego występu w Spa :wink: ) też się pokażą...
Zidi
 

Postprzez Pieczar Pn wrz 12, 2005 14:57  

Na pewno Mclaren nie zaliczy dubletu - już nie w tym sezonie - mieli tyle okazji i wszystkie zostały zmarnowane, tym bardziej, że Montoya będzie na początku jechał w kwalifikacjach. Jeżeli nic się nie zepsuje w maku (Kimas będzie miał nowy silnik :evil: ) to pewnie Kimi wygra. Ale to już wiele nie zmieni, bo Alonsowi wystarczy dojechać na podium żeby mieć mistrza :? Reszta będzie walczyć o miejsca poza podium...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Bart Pn wrz 12, 2005 16:21  

Przynajmniej będzie to wyścig wieczorny, a nie poranny jak 2 ostatnie... :evil: Faworyci od dawna ci sami, więc pozostaje tylko czekać na jakieś nieprzewidziane rozstrzygnięcia i liczyć, że takowe w ogóle nastąpią...
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez KIU Pn wrz 12, 2005 16:23  

Bart MY WIEMY ZE TY CZEKASZ NA ODRODZIENIE FERRARI ALE MAŁA SZANSA ALE JA LICZE NA DUBLET MCLARENA I NA ODPADNIENCIE ALONSO. :)
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez SPIDER Pn wrz 12, 2005 16:34  

KIU napisał(a):JA LICZE NA DUBLET MCLARENA I NA ODPADNIENCIE ALONSO

To pierwze by się przydało i to bardzo. Jeśli chodzi o Alonso to też mógłby odpaść. Byłaby bardziej zacięta końcówka w Azji :mrgreen:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez falconf1 Pn wrz 12, 2005 17:09  

Dublet McLarena jest dość prawdopodobny, zwłaszcza jeśli przypomnę sobie ubiegłoroczną GP, gdzie Kimas i Montoya toczyli bardzo ładny pojedynek i się nieporozbijali :lol: . Alonso pojedzie zapewnie ostrożnie aby zdobyć choć kilka punktów, aczkolwiek zajęcie 3 miejsca dałoby mu mistrzowski tytuł to wątpię żeby się spieszył w wyścigu, chyba że znów skorzysta z czyjegoś pecha. Tytuł zostanie przesądzony najprawdopodobniej podczas GP Japonii. Ferrari będzie robiło co może aby obronić 3 pozycję w klasyfikacji, więc mogą powalczyć z Toyotą i BAR. Właściwie to nie przepadam za torem Interlagos, taki bez charakteru, jedynie 2 pierwsze zakręty mogą się podobać :?
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez viertolcia Pn wrz 12, 2005 17:48  

No przydałby się w końcu dublecik... po pięciu latach, nie wiedziąłem ze to aż tyle minęło... Wtedy "stara gwardia" mistrzów, a teraz "nowa gwardia" (też mistrzów, w to nie wątpie)
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez nickolas Pn wrz 12, 2005 17:55  

Liczę na dobry występ pogody :wink:
Avatar użytkownika
nickolas
 
Dołączył(a): So sie 20, 2005 16:25

Postprzez Ave Pn wrz 12, 2005 21:11  

Licze na.. juz wole nie liczyc :lol:
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez KIU Wt wrz 13, 2005 12:04  

Ten to podobny jest do nowego w Turcji (poczatek toru pierwszy zakret) ale nie zapominajcie ze w tym szeonie McLareny stały na podium juz w dułecie raz Montoy a Kimi 3 był pierwszya Kimi 3 a raz Kimi był pierwszy a Montoy 3 a teraz benda do konca sezonu na 1 i 2 miejscu :)
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Ahmed Wt wrz 13, 2005 12:06  

KIU to tor w Turcji jest podobny do toru w Brazylii ;)
na urlopie ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Następna strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości