Gp San Marino 2005

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kuba N kwi 24, 2005 19:38  

Wyścig przepiękny ,fenomenalny,a byłby jeszcze gdyby Schumi zwyciężył.Ale kurde pokazał w tym wyścigu ,że nie jest jeszcze z niego taki dziadek co już nie umie walczyć.Pokazał naprawdę kupę dobrej roboty.Szkoda trochę Kimiego...chciałbym go widzieć na pudle.Mam nadzieję ,że w następnym Gp Schumi dojedzie do mety na świetnym miejscu ,bo na Imoli wyciskał z bolidu co się dało.Mówiłem ,że bolid jest już niezawodny i opony dobrze spasowane :mrgreen: ...mówiłem.Oby to nie było tylko....nie będę krakał nawet.MICHAEL SCHUMACHER POKAZAŁ KLASĘ!!!I mam nadzieje ,że tak pozostanie do końca sezonu( chodzi mi o świetną jazdę Schumiego)Szkoda też trochę Rubensa.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gregoff N kwi 24, 2005 19:49  

A mi szkoda Minardi :cry: Nowy samochód a widać, że fatalny :cry:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Neuven Pn kwi 25, 2005 14:12  

No nie ma co wyścig wspaniały ostanich parę okrążeń to sie normlanie wyłączyłem na rzeczywstosć tylko oczy wlepione w TV i jazdaaa :D
Alonso jechał fenomenalnie, w walce z Schumim popełnił tylko jedn mały błąd ale zdołał sie wybronić szczerze mówiąc nie oglądałem do tej pory (jak dla mnie) bardziej emocjonującego wyscigu, niestety po raz kolejny raz zawiódł Fisi, no bo o bolidzie IceMana chyba wspominac nie muszę,
wszystko wskazuje że to ostatni sezon Minardi ... niestety :( :D
Neuven
 

Postprzez Ahmed Wt kwi 26, 2005 11:20  

Hehe, już się zaczyna :) Jak wyniki Ferrari maja się do "dżentelmeńskiej umowy" dziewiątki? Wiem, że jeszcze 30 dni nie przekroczyli, ale jak tak dalej bedą testować, to na pewno przekroczą.

Pytanie oczywiście w kategorii prowokujących 8)
Ostatnio edytowano Wt kwi 26, 2005 12:35 przez Ahmed, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Maraz Wt kwi 26, 2005 12:13  

Ahmed napisał(a):Maraz, czy dysponujesz jakims zapisem tego wydarzenia na torze, bo nie moge sobie przypomniec takowego?

Niestety (a moze i stety) realizatorzy transmisji skupili sie wtedy na walce Button vs MS i nawet nie bylo powtorki z tego zajscia. Z opisow wynika, ze po drugim postoju mechanicy wypuscili Ralfa, gdy Heidfeld byl juz prawie obok boksu Toyoty. Heidfeld musial przez to mocno przyhamowac, a ze dzialo sie to w boksach, to byla to dosyc niebezpieczna sytuacja.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez sEB-q Śr kwi 27, 2005 10:05  

Próbowałem poszukać coś na forach zagranicznych ale na razie nic niema ,więc dziś spróbuje znowu,moze ktos wrzuci screena z premiere albo innej płatnej
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mariusz Cz lis 03, 2005 13:04  

23 kwietnia 2006 wszystko zacznie się od nowa! Z perspektywy czasu był to jeden z lepszych wyścigów Michaela Schumachera w tym roku.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Zidi Cz lis 03, 2005 16:35  

Mariusz mógłbyś nie wznawiać starych, półrocznych tematów?
Zidi
 

Postprzez slipstream Cz lis 03, 2005 21:40  

Wyścig jak wyścig. Dostał kopa w połowie wyścigu... i nic z tego dla całego sezonu nie wynikło.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron